מגזין The Flow

מגזין The Flow

זהו מגזין לאמני הזכוכית - יש שם מספר מאמרים די מעניינים. ותראו איזה פרח מדהים אפשר לעשות...

forestdevil

New member
הייתי מנוי למגזין הזה.

מגזין נפלא, אך יש להם בעייה. הם מאוד מאוד לא מאורגנים, ודובר על זה הרבה בפורומים רבים בארה"ב. אני למשל עדיין מחכה לגילין האחרון שהיה אמור להגיע לפני חצי שנה... לעומת זאת קיבלתי שני גליונות פעמיים
הם עושים מאמץ להשתפר, אני חייב לציין. אחרי הכל, מגזין מצויין.

oritt3

New member
תראו מה מצאתי

באחד הפורומים הדנים בזכוכית.. אני מצטטת: " מי שעובד הרבה שנים עם זכוכית צבעונית ומבער, וללא איוורור, לוקה לאט לאט בהרעלת מתכות כבדות, הידועה גם בכינוייה "תסמונת הכובען המטורף". אנשים נהיים עצבניים, וחסרי שליטה, כמו מישהו מאוד ידוע בתחום, שמלמד קורסים בא.ת. ראשון לציון, שמתפרץ על לקוחות, ואז מתנצל, ושוב מתפרץ. אז תעבדו עם הרבה אוורור, ואם אתם מוצאים את עצמכם עובדים בזכוכית יום-יום, בנו מערכת אוורור רצינית, כמו של המקצוענים בחו"ל, שבניגוד לארץ, דואגים לבריאותם, ומתמשים במשקפי מגן, אפילו אם הן נראות מכוערות ומסורבלות, כי אחרת - קאטארקט! והם גם עושים בדיקות דם, כדי לגלות הרעלת מתכות. ובארץ אנשים לא מודעים מספיק, וחבל . אם תעבדו עם אמצעי בטיחות, שעולים סה"כ כמה מאות שקלים, תחסכו נזק שאי אפשר למדוד בכסף. אז נכנסתי ללחץ ואני מבקשת בכל לשון של בקשה שתשתדלו לא ללקות פה כולכם בתסמונת הכובען המטורף! אני לא רוצה שאני וילנה וצדף הויטראזריות תשארנה פה הנורמליות היחידות
אז בבקשה!! תשימו לב ותזהרוו

אמנון אלבז

New member
מנהל
מה קרה לך ?

את בעצמך משוגעת. אוי אוי אוי למה ? סליחה. מי משוגע? את לא נורמ אוי אוי סליחה. באמת אני מצטער. מה פתאום ? לא יכול להיות, אני עובד שנים ולא קרה לי כלום , לא קרה לי כלום, לא קרה לי כלום. לארחןחא כלום לחיראםןויארחנמ כלום כלום כלו כל כ כ כ כ לום. אוי אוי אוי סלי ח ההההההההה

oritt3

New member
וואלה אני גם כבר משוגעת

לגמרי:) הנה.. מצאתי תמונה של שרשרת שאני פשוט משתגעת מהחיים שיש בה ומהצבעוניות. נכון שבא פשוט לאכול את השרשרת הזאת?????????:) יש מרפה למחלת השיגעון והאהבה לזכוכית הזאת??????

oritt3

New member
אין לי מושג מי עשה את השרשרת

הזאת, אני מקווה שמותר מבחינת זכויות יוצרים להעביר תמונות שלה באינטרנט?

אמנון אלבז

New member
מנהל
אם את ...

לא הבעלים ולא היוצרת אז בהחלט אסור לך, לאחרונה היה משפט הארץ בענין זכויות יוצרים באינטרנט, הנתבע חוייב לשלם 10.000 שח לתובע, נשמע מגוחך אך אלו החוקים.

michal_sil

New member
גם ויטראז'יסטים צריכים להזהר

מהרעלת עופרת. הנה מידע שמצאתי ברשת בנושא, אמנם בהקשר של מטווחי ירי, אך רלוונטי מאוד לעבודת הויטראז'.

למעלה