מגיחה לרגע לפינת הגאון של אמא

והיום הגיעה גאונות מס' 3 |רגל|

אמא מגיעה לקחת את התותחון מהגן, עייפה אך מאושרת, והנה התותחון מרכיב סטטוסקופ ומשקפי רופא
בתוך חבורת ילדים. בראותו את אמא, אורות עיניו והוא מגיע אליה בדרישה חד משמעית לבדוק אותה, כי היא "לא מרגישה טוב". אמא, כמובן, מסכימה בשמחה עד שמסתבר שהיא מתבקשת באופן מנומס אך אסרטיבי, על ידי ד"ר תותחון, להרים את חולצתה עד למעלה כדי שיוכל לבדוק אותה עם הסטטוסקופ. אמא מסרבת. ד"ר תותחון דורש. אמא מתחילה ללכת במהירות מסביב לגן. ד"ר תותחון הולך עם הסטטוסקופ השלוף אחריה. אמא מתחילה ללכת מהר מהר מהר מסביב לחדר. ד"ר תותחון מתחיל לרוץ מהר מהר מהר אחרי אמא מסביב לחדר. כן. בנים גידלתי ורוממתי.

גם אנחנו ../images/Emo70.gif גם אנחנו ../images/Emo70.gif

מטעמים מובנים ומצערים, אני מתקשה להשתתף בשרשורים בסוג זה (אבל בדרך כלל קוראת בקנאה כל מילה...
) והנה, הפעם סיפור קטן משלנו: הנסיך קולט יפה את השימוש במחשב, שולט מצויין בעכבר, לומד להכיר פקודות ופונקציות שונות. אני מלמדת אותו קצת, והוא יושב לייד המחשב ולומד כל מיני דברים גם בעצמו, בדרך של ניסוי וטעייה. היום אחה"צ היה לנו ביקור מרגש של שתי מטפלות שטיפלו במתן לפני כשנתיים, והוא ראה אותן בפעם האחרונה לפני כשנה וחצי. כשהגיעו, הוא פתח להן את הדלת, בהתחלה לא ממש זיהה, אבל ממש ניתן היה לראות איך תוך כמה שניות יורד לו איזשהו אסימון, והוא התמלא התרגשות, שמחה ואושר. כמובן שגם אנחנו התרגשנו ביחד איתו. היה ביקור נחמד מאוד. אחרי שהן הלכו, הנסיך דפדף בתמונות ששמורות במחשב (וכל פעם התעכב ממושכות, תוך קריאות שמחה קולניות, על התמונה המשותפת שלו עם הילדונת של אורורה
). אחרי שהוא סיים עם המחשב, ניגשתי אני, ומצאתי תמונה משותפת שלו ושל אחת המטפלות שהגיעו לביקור, מתפקדת על תקן שומר המסך החדש שלנו
בכל פעם אני נדהמת מחדש איך הוא מוצא דרכים כאלה מדהימות להדהים אותי

אורora

New member
איזה יופי של סיפור../images/Emo99.gif

כל הכבוד לנסיך שלך. (ושמחנו לשמוע על הכיכוב של הילדונת בתמונות האהובות עליו)

דש1דש

New member
../images/Emo2.gif כל הכבוד../images/Emo70.gif

אפילו לי לקחת זמם למצוא איך עושים את זה

ענק../images/Emo70.gif הנה גאונות אמיתית (והפעם

נדלג על הרמזים הנוגעים להתעכבויות ממושכות עם הארוסה...).

catנוע

New member
מרגש מאוד ../images/Emo24.gif

איזה הפתעה נעימה למצוא שומר מסך כזה
ונשמע שהיה לכם יופי של ביקור.

למעלה