מגמות והחלקרח

leeloo

New member
מגמות והחלקרח

אני לא זוכרת איך החלומות מתחברים, או מה בה לפני מה, אני פשוט זוכרת את שני חלומות שהייתה להם השפעה חזקה עליי: חלמתי שמישהי שהייתה פעם חברה הכי טובה שלי, ועכשיו אני ממש לא סובלת אותה, מסיבות מאוד מוצדקות. אז היא באה אלינו לביה``ס ואני מרגישה מן עוינות מסוימת כלפיה, אבל בכל זאת אני מדברת איתה כאילו אני חברה טובה שלה. ואז כששאלתי אותה מה היא מרחיבה היא אמרה לי שאומנות. ואמרתי לה שאם אומנות באמת חשובה לה ומעניינת אותה, אז כדי לה לעבור לתיכון אחר שבו אומנות זה מגמה ייחודית, ואילו אצלנו זה סתם עוד מורחב. אח``כ נכנסנו לספרייה וראיתי כל מיני אנשים מוזרים שעשו דברים משונים ואותה חברה שלי לשעבר, הלכה עם 3 בנים אחרים שהיו נמוכים ממני, וחשבתי שהיא בטח נהייתה חברה שלהם רק בגלל שהם נמוכים ממני. את ההמשך של זה אני לא זוכרת. אח``כ חלמתי שמישהי מהכיתה שלי עושה מסיבה בהחלקרח והמקום ממש חשוך כזה, ואז הפעילו את המוסיקה ושמתי מחליקיים והיינו אמורים כאילו לרקוד על הקרח. וכולם אמרו שזה לא נוח להם ואני הייתי היחידה שממש התלהבה מהרעיון ושממש שלטה בקטע של ההחלקה (למרות שאני לא ממש שולטת בזה במציאות). גם חלמתי שאני נמצאת בבית שלי ושאני עושה מסיבת יום הולדת 18 עבורי, ואז אחת מהכיתה שלי ניגשה אליי ואמרה לי שלא יהיו אנשים בכלל במסיבה, ואמרתי לה שהזמנתי את כל הכיתה ועוד כמה אנשים, אז היא אמרה לי- ``מאיפה את מכירה עוד אנשים?``, אז אמרתי לה: ``יש לי עוד חברות חוץ מאלה שבשכבה!``. והיא הסתכלה עליי בחוסר אמונה.

leeloo

New member
רואה יקר, רואה חביב

בקשתי כמתמידה (באמת בקשה תמימה) שתענה לי על החלום הזה.. הוא קצת הטריד אותי, בייחוד הקטע עם החברה שלי שעכשיו אני לא סובלת. אני יודעת שענית לי כבר על החלום ההפקתאות, כבר מזמן קראתי את התגובה! אבל אני מרגישה קצת מוזנחת כשאתה לא עונה לי... כאילו אני לא במידת חשיבות מספקת... אני יודעת שזה בסך הכל פורום, ואני לא לוקחת את זה כל-כך קשה, אבל אני רושמת את החלומות בשביל שתפרש לי אותם בדרך הנפלאה שבה אתה מפרש! אין כמוך! תודה מראש, לילו

שלושה בנים נמוכים...

היי לילו, נו, את רואה מה מחמאות עושות לבן-אדם, מיד עזבתי הכל ונכנסתי לך לחלום.......:) אז ככה: בחלק הראשון של חלומך, יש רמז לכך שאת מקנאת באותה חברה לשעבר. את לא רוצה לראות אותה מצליחה יותר ממך, ואת מחברת אליה שלושה בנים נמוכים, דבר שלא היית עושה בחיים, כנראה שזה נתפס אצלך ככשלון. הם לא ברמה/גובה שלך..... בהמשך, שוב, את מחפשת להיות כוכבת..... וכן, ביטחון עצמי מופרז מכניס אותך למצבים לא נעימים בחיים. ובסוף, באמת נראה שלא מאמינים לך לפעמים, אולי בגלל שאת נוטה להיות דרמטית מידי וקצת מתנשאת.... חלומות פז, רואה בכוכבים.

leeloo

New member
צדקתי כשאמרתי

שאין כמוך! איזה פירוש מדויק! אני חושבת שבהתחלה באמת קינאתי בה קצת שהיא מושכת תשומת לב יותר ממני, אבל עכשיו אני מבינה כמה שהיא מסכנה וכמה שהחיים שלה גרועים ושאני צריכה להרגיש טוב עם עצמי שיש לי הורים כמו שיש לי, ושיש לי חיים כמו שיש לי. הבטחון עצמי המופרז שלי (יש לי בכלל כזה?!) ניראה בה לידי ביטוי רק כאשר אני נלחמת על משהו בכיתה ואני מדברת אל אנשים בצורה לא יפה ואולי זה מה שמחכניס אותי למצבים הלא-נעימים. חוץ מזה, כמעט בכל פעם שאני צריכה משהו מההורים שלי אני מדברת אליהם בצורה דרמטית ש``אם הם לא יתנו לי ללכת משהו רע יקרה`` וההתנשאות... אני לא בטוחה איפה זה בא לידי ביטוי... תודה רבה על עוד פירוש מקסים! תמשיך כך, לילו

למעלה