מגנזיום נגד התכווצויות שרירים

מגנזיום נגד התכווצויות שרירים

יש את התוסף הממותג בקופסה יפה anti leg cramps שמכיל מגנזיום ו-ויטמין B6. האם זה יעיל יותר ממגנזיום "סתם" באריזה נורמלית שמכיל בנוסף וימין אחר? (אני לא זוכר איזה כרגע). ההפרש הוא קרוב ל50% במחיר.

מגנזיום נגד התכווציות שרירים

שלום רב, לצערי אין ביכולתי לייעץ לך בעניין anti leg cramps מכיוון שזהו לא מוצר של חברת סולגאר ולכן אין בידיי את מכלול האינפורמציה הדרושה. המגנזיום הוא מינרל המיועד בעיקר לבניית העצם, פעילות תקינה של השרירים ומערכת העצבים. שומר על בריאות הלב ומסייע באיזון לחץ הדם. מרפה שרירים וכלי דם מכווצים, בעל השפעה מרגיעה, מסייע במניעת מיגרנות ובשיכוך כאבי ראש. - ויטמין B6 משפר את ההטמעה ואת הפעילות של המגנזיום בגוף. - מגנזיום ציטראט 200 מ"ג הוא למעשה מגנזיום הקשור לחומצה ציטרית – (קשירה אורגנית) אשר הוכחה כיעילה ביותר לספיגה. שני המוצרים הללו מצוינים. השאלה לאיזו מטרה? על מנת לקבל את המלצתי המדויקת והספציפית לך אשמח אם תוכל לשתף אותי מהי בדיוק הבעיה, בן כמה אתה והאם הנך כבר נוטל תרופות ו/או תוספי תזונה. אשמח לענות על כל שאלה נוספת. חג שמח ובריאות שלמה, דנה בר לבב

באופן לא מפתיע הבעיה היא התכווצויות שרירים :)

אני בן 30 (אפשר לראות אם לוחצים על השם שלי), לא נוטל תרופות, וסובל מהתכווצויות שרירים בלילה תוך כדי שינה (ברגליים ולפעמים בצידי הגוף). מגנזיום נראה שמסייע אבל קשה לדעת, כי גם בלי מגנזיום זה לא קורה כל לילה ואני לא מנהל רישום קפדני של מה קרה מתי וכמה כאב...

רק להוסיף אם לא היה ברור

שנראה שאם אני לוקח מגנזיום לפני השינה אז זה קורה פחות / פחות חזק, אבל לא נמנע לגמרי.

מגנזיום והתכווציות שרירים

שלום שוב, בדומה לסידן, המגנזיום חיוני לתפקוד התקין של השרירים. המגנזיום דרוש בייחוד להרפיית השרירים. הרפיית שרירים על ידי המגנזיום קשורה במידה רבה ליכולתו לחסום את ספיגת הסידן על ידי השרירים החלקים. המגנזיום משפיע על תפקוד השרירים, שומר על בריאות הלב ומסייע באיזון לחץ הדם. כמו כן, בעל השפעה מרגיעה, מסייע בהפגת מתחים מקל על נדודי שינה ועוד. המגנזיום הראה תוצאות מצוינות בטיפול בהתכווצויות שרירים. הנחיות: 1-2 טבליות ביום, מומלץ בעיקר לנטילה לפני השינה. אשמח לדעת אם התכווצויות השרירים קשורות לפעילות גופנית. חג שמח ובריאות שלמה, דנה בר לבב

תודה.

לא קשור לפעילות גופנית. לא מצאתי סיבה חיצונית לזה (קר / חם, שמיכה קלה / כבדה, כן חולצה / לא חולצה) אז הלכתי על מגנזיום.

מגנזיום והתכווציות שרירים

שלום שוב, אם כך, מגנזיום ציטראט הוא הפתרון הטוב ביותר.
אשמח לענות לכל שאלה נוספת, דנה בר לבב

בנושא דומה, יש לי שאלה

לפני כחודש נקרע לי שריר התאומים ברגל במהלך פעילות גופנית (ריקודי עם) הבנתי שהבעיה אופיינית גם לטנסאים, והפיתרון הוא בעיקר מנוחה ואז השריר מתאחה. האם יש איזשהוא ויטמין או מינרל שיכול למנוע את הישנות הבעיה? בתודה מראש

תוספי תזונה בשירות פעילות גופנית

שלום רב, תוספי תזונה הם חלק בלתי נפרד מתזונתם של ספורטאים ושל העוסקים בפעילות גופנית, אם כמקצוע ואם כתחביב. על מנת לעזור לגוף לעמוד בעומסים הנדרשים בעת ביצוע פעילות גופנית, חשוב להקפיד על אספקת אנרגיה נאותה ועל רכיבי תזונה שונים. ראשית אשמח לדעת מה אופי הפעילות הגופנית אותה אתה מבצע? האם זהו תחביב של פעם בשבוע או שמא פעילות עצימה וקבועה? המלצותיי הן: מגנזיום ציטראט 200 מ"ג המגנזיום משמש כרכיב מבני בהרכב עצמות השלד ונושא תפקיד מכריע בשימור עצם בריאה. המגנזיום חשוב גם לפעילות הלב; המגנזיום דרוש בייחוד להרפיית השרירים, הוא מרפה כלי דם מכווצים ויכול למנוע את הישנות הבעיה. כמו כן, המגנזיום נחשב למינראל נוגד-מתח ובעל השפעה מרגיעה. הנחיות שימוש: 1-2 טבליות ביום, עם הארוחות (בעדיפות ליטול לפני השינה) בנוסף אני ממליצה על קו-אנזים Q10 נוטרי נאנו רכיב זה הוא דמוי ויטמין הנמצא באופן טבעי בכל תאי גוף האדם. קו-אנזים Q10 הוא נוגד חמצון רב-עוצמה, החיוני ליצירת אנרגיה בגוף. רמתו בגוף יורדת לאחר גיל 35 וחסר בו נגרם בעקבות תזונה לקויה,מצבי לחץ, מחלות כרוניות, שימוש בתרופות ופעילות גופנית אינטנסיבית. Q10 מסוג נוטרי נאנו מיוצר בטכנולוגיה מיוחדת הנקראת ננו טכנולוגיה. טכנולוגית הנאנו משנה חומרים מזינים המסיסים בשומן לחומרים המסיסים הן בשומן והן במים, הודות למעטפת הידרופילית בגודל ננו, המאגדת אותם. כלומר Q10 מסוג נוטרי ננו נספג בגוף גם בסביבה מימית וגם בסביבה שומנית ועל כן ספיגתו היא הטובה ביותר. הנחיות שימוש: 1-2 כמוסות ביום, עם הארוחות אשמח לענות לכל שאלה נוספת. בריאות שלמה וחג שמח, דנה בר לבב

מחשבות

New member
רק חבר שהאנזים הזה כל כך יקר בישראל

עד שצריכתו וקנייתו מרוששים עד כדי חולי...

למעלה