מגניב

סטואי69

New member
מגניב

מה נשמע? חרא תודה מה קואה? הא? מה חדש? כלום
שמתם לב שלא שאלתי את שמכם ואת גילכם? לא אכפת לי למה כן? --- למה לא? --- איך זה יכול להיות? כי בננות זה מקור מצוין לאשלגן תה או קפה? תה במבה או ביסלי? במבהה אדום או ורוד? אדום שחור או כחול? כחול תכלת או כחול? תכלת ים או חוף? ים שמש או רוח? רוח גשם או רעמים? גשם רעמים או ברקים?ברקים אחלה או בחלה?אחלה כמובן טוב או טוף? טוב שיעמום או שיגעון? שיעמום לישון או לקום? לישוןןן אוהב אותי או לא אוהב אותי? לעע קר או חם? קר שיר או קליפ? שיר רדיו או מערכת? מערכת כובע או צעיף? צעיף יש לכם בגרויות השנה? אני בת 12 =.= כמה? =.= יש לכם מבחנים השבוע? חופש פסחח כמה? 0 למה לא? כי חופש פסח =.= נכון זה כיף כשאין מבחנים? כןןןןןןןן באיזו מגמה אתם? מופ"ת בחטיבה אבל באיזו מגמה הייתם? ביסודי? תקשורת =] באיזו מגמה אתם אוצים להיות? מגמה שנותנים בה כסף שמתם לב שאני כותבת א' במקום ר'? כ אתם יודעים למה? כי אתה מפגר? נכון שזה חמוד? לא אתם בטוחים שאתם לא אוצים לשנות את התשובה להודעה הקודמת? לא לא תודה אתם מבינים שאני לא יכולה לענות על השאלון הזה? כי... אתם יודעים למה? נו כי.... איך ידעתם? לא ידעתי -.- אתם אוצים חבר טלפוני? או אולי 50 50? נו כבר!! או את עזרת הקהל? נו דיי מאיזו תוכנית לקחתי את ההשראה הזו? מפגרים בע"מ? D; אהבתם את העונה הראשונה של "השגריר"? לא ראיתי מי לדעתכם היה צאיך לנצח? --- מיהם שלושת הפיינליסטים שעלו לגמר? --- מה הדבר שאתם הכי זוכרים אצל כל אחד מ הם? --- מי היו המנחים של התוכנית? --- אתם חושבים שהעונה השניה תהיה מוצלחת? --- למה כן?--- למה לא?--- כמה מחזיקי מפתחות יש לכם? 4 איזה? אינלי כוח לפרט כמה מפתחות יש לכם בצרור? 3 של מה? בית, שער ואופניים גם לכם יש בובה על התיק? כן של מה? של הובה בובה או משו למה אין? --- יש לכם קלמר? אהא באיזה צבע? שחור מה יש בתוכו? עטים ודברים של אופיס=דיפו אתם אוהבים לכתוב במשובץ או בשורות? שורות למה אני כותבת על בי"ס? כי אתה חנון? O: אתם בטוחים שזו התשובה? כן
איך השאלון שלי עד עכשיו? מעסיק... אתם בטוחים? כן זה סופי?כן מה הפרי האהוב עליכם? תפוזז מה הפרי הפחות אהוב עליכם?אוהבת את כל הפירות מה הירק האהוב עליכם? מלפלפון מה הירק הפחות אהוב עליכם? הממ אני חושבת שקישוא או גזר אתם אוהבים סלט? יווני איך אתם אוהבים אותו? דק? או חתיכות גדולות? בינוני... מה אתם מכניסים לסלט שלכם? נו יווני אתם אוהבים סלט עם גבינה צפתית או בולגרית? מלוחה בא לכם עכשיו סלט? יווני של אמא מה אכלתפ היום בבוקר? פיטנס ומה בצהריים? לאזוכרת ומה אתם מתכננים לאכול בערב? כבר אכלתי תפוחי אדמה עם שניצל יש לכם בלוג? לעע ביקרתם כבר בבלוג שלי? לא נכון שזה מעצבן כשבאצמע שאלון אומרים משהו? הא? ואתם לא אוצים שאני אכתוב משהו? לא אתם אוצים שאני אק אשאל שאלות? כן וזה יהיה בסדר אם אני אגיד משהו וזה יהיה חלק משאלה? לא אתם הולכים להיכנס לבללוגי שלי עכשיו, נכון? לא זו הייתה שאלה? יש סימן שאלה בסוף הרי לא? האם כל משפט שמסתיים בסימן שאלה הוא שאלה? כן האם יש באפשרותכם להציג טענה מוכיחה? לא איך אני בתור אחת שכותבת שאלות ולא משפטים? א ההההה אתם בטוחים שלא תתחרטו על התשובה הזו אח"כ? לא אתם אוצים שאני אסיים את השאלון הזה כבר? אולי ללחוץ על "שלח"? אולי אתם בטוחים? לא זה סופי? לא אתם מודעים לעובדה שאח"כ לא תהיה דרך חזרה? כן אפשר לכתוב אק עוד שאלה אחת? נו טוב אתם באמת חושבים שאני שואלת אתכם אם לכתוב עוד אחת או לא? כן אתם יודעים שכל השאלון נכתב בנימה הומוריסטית, נכון? כן נהנתם מהשאלון שלי? עובר.. נכון שאני חמודה? לעע אתם לא אוצים לשנות את התשובה לשאלה הקודמת? לא אתם בטוחים? כן זה סופי? כן כן כן אולי חבר טלפוני? --- אתם אוצים שאני אאחל לכם המשך יום נעים? לא תודה או אולי "ערב מהנה"? טוב או אולי "ערב נהדר"?אוקיי הבנתם שאני בעצם שואלת אתכם מה לכתוב? כן אתם יודעים ממה זה נובע? טימטום? נהנתם? היה בסדר

למעלה