מדבקות לחלון

זה הכל שאלה של תקציב ועלויות.

אם אין לך חשק להתחיל לצייר ולהעתיק שבלונות אז אין שום ספק שאת צריכה לקנות את המוכנות. בנוגע לצבעים...גם פה זו שאלה של תקציב. לעניות דעתי אם מדובר בשימוש ראשון בחומר (וזו תשובה להתנסות ראשונה בכל חומר חדש) לא כדאי "להתפרע" בקנייה אלא להתמקד בקנייה בסיסית בכדי לבחון את איכות החומר שקנית (יש המון חברות בשוק) וכמובן לבחון עד כמה את נהנית (או ילדייך?) לעבוד איתו. בכל מקרה ברוכה הבאה לפורום שלנו

מדבקות חלון אפשר להכין מצבעי סטיקר

קונים חבילה של צבעי סטיקר (כתוב על זה) בנוסף צריך שקפים משרדיים רגילים אם רוצים, אז גם דפים לבנים וטוש, או דפי צביעה. מה שעשיתי עם הבת שלי (5) בחנוכה - על דף לבן ציירתי בטוש שחור סביבון, חנוכיה, נרות וכדומה. שמנו את הדף המצוייר מתחת לשקף, ועל השקף צבענו את הציורים שמתחת. חשוב לצבוע בשכבה עבה ומלאה (בלי חורים, שהכל יהיה צבוע). כשזה מתייבש (לפחות 24 שעות) מקלפים מהשקף ומדביקים על חלון. (התמונה עדיין במצלמה
) חוץ מזה יש גם מדבקות חלון מצוירות שאפשר לקנות, צובעים בארטליין (אבל בזהירות, זה לא יורד מהבגדים או הרהיטים), או טושים לחלונות . טושים רגילים נמחקים. בהצלחה!

ronnipi

New member
שבלונות

בכפר השעשועים יש דפים ועליהם 4-6 צורות מוכנות למילוי - מקל על הילדים... כל דף כזה עולה 6.90 ש"ח ויש מבחר של 5-6 דפים בערך. חיפושית, כדור, כל מיני יצורים ימיים וכו'. רק להשוואה - תוחם (לא היה שחור אז קניתי בזהב) עולה 11.50 ולילדים (שלי לפחות) קשה לתפעל אותו. כל המחירים - לפני הנחה של 5% עם הצגת הכרטיס.....

אני יכולה לאמר לך ש....

לפני פחות מחודש הייתי בטויס אר אס , היה להם קיט לילדים עם שבלונות וצבי חלון ב- 20 ש"ח ! אחלה דיל , אני אומרת זאת מנסיון של המון רכישות של צבעי חלון ( בזה התחלתי בכלל עם כל עניין האמנות השימושית) אני קניתי כמה כאלו לתת מתנות , כי זה נהדר , במיוחד למתחילים.. בכלל היו להם שם מלא קיטים עם דברי יצירה לידים והמון לבנות ( חרוזים , וכאלו ) , שווה לבדוק אם עדיין יש להם את המבצע בהצלחה !

למעלה