מדוע אין לראש מפלגת" הבסטות "את האומץ להכריז

מדוע אין לראש מפלגת" הבסטות "את האומץ להכריז

על הקפאת ההתנחלויות ?מדוע אני צריך לשמוע זאת" מהעבריין לכאורה "ליברמן ?או מאובמה שאמר שזה צעד חשוב ! או מסרקוזי ? האם הפחדן המזיע והלחיץ לא מסוגל לאמר לעם את האמת ?מדוע הוא שותק ?מדוע אין לו את האומץ לאמר ,אימצתי את דרך קדימה ,גם בהקשר של 2 מדינות ,ועכשיו הקפאה טוטאלית של הבנייה אפילו בגושים ,אפילו בירושלים ,מה הייתם אומרים יושבי הבאסטות ,ומעלימי המיסים ,אם יור קדימה ציפי ליבני היתה עושה זאת ? מה היו אומרים בשוק ?איך היו מתנהגים אם ציפי היתה באה לקניות במחנה יהודה ?או בכרמל ?או בשוק נתניה ? עלובי החיים שכמותכם ,איך אתם אוהבים שמשקרים אתכם ,להשפלות נולדתם . העיקר מפלגת הבסטות ,העיקר שאפשר לגנוב כסף מהמדינה ולהעלים מיסים בשוק ,ולא אני אמרתי זאת ,אלא בסטיונר קטן בשם שטיימנץ ,אחד משלכם . השמאלן התבוסתן הפחדן והלחיץ נתניהו רצה" מעם" על הפירות והירקות ולבסוף וויתר ,ולמרות שהוא יודע שיש העלמות מס גדולות ביותר "בשוק ",כלומר שותף לעבירה .

הוא מדבר ועושה להבדיל מהאלילה שלך

אתה אוהב דיבורים וזיבולי שכל בגלל זה כל הודעה שלך מתפרשת על 5 עמודי פוליו אבל תוכנה לא מגיע לשורה וחצי. נתניהו לא התבטא ולא יתבטא בשםה השכנותית של קדימה שמתבטאת במילים כמו "תתקפל גבר" והוא לא קורץ לברק אובאמה רק כדי לקבל מחמאות אחרי זה כמו שאולמרט עשה וציפי רצתה ( לעשות) והציבור פטר אותנו מעונשו של זה. קדימה נראית כמו מפלגת שמאל קיצוני ולא כמו מפלגת מרכז שהיא כה דאגה לתייג את עצמה ככזאת. אם האלילה שלך לא הייתה חושבת על התפקיד הבא בכנסת אז היא הייתה זורקת מילה טובה או שתיים על מעשיו בקשר לעסקת שליט,להקלות לפלסטינים,להחלטה להמשיך את הפרוייקטים בהתחנלויות . ראש הממשלה שלנו לא צריך לקבל מילה טובה מפיצי לבני ,זה לא מה שיעשה אותו שמח אלא שהעולם רואה בדעתה של האופוזיציה גורם חשוב לגיבוש עמדתם אז אל לנו לבכות שבשוודיה חושבים ככה על צה"ל אם בכנסת מתייחסים לממשלה באופן פרסנולי ולא ענייני. ועכשיו תרשום לי "כמה עולה אפרסק?" ואני שכאן יש את הדשן הכי טוב שממנו תצליח לצמוח כקוץ.

למעלה