מדינות חבר העמים

אופיר33

New member
מדינות חבר העמים

נשמח לענות על כל שאלה הקשורה למדינות חבר העמים

AFRICA

New member
לי יש שאלה...!! באמת .

אפשר לעשות טיול עצמאי באיזור סיביר ? איך מתארגנים לדבר כזה ? אם בכלל יש אפשרות כזו..! FRICA@

אופיר33

New member
תשובה

אפשר כמובן. הבעיה מתחילה בשפה. אתה חייב לדבר רוסית כדי לטייל באופן עצמאי במדינות חבר העמים במיוחד בסיביר. בכל אופן - אם תצטרך עזרה השמח לעזור לך. יש לנו הרבה סוכנים בסיביר.

עם גרמנית אפשר להסתדר ברוסיה ../images/Emo35.gif

מה השפה השנייה במדינות בריה"מ לשעבר
(אם יש שם דבר כזה...)

אופיר33

New member
תשובה

חוץ מהערים הגדולות וגם קשה בלי רוסית קשה מאד למצוא דוברי אנגלית או גרמנית או כל שפה אחרת

זיסער

New member
אני מעוניין לחצות את סיביר עם רכבת!

יש לך פרטים? אני דובר רוסית... ואני מתכנן להתחיל את הטיול ממוסקבה אחרי החגים... רציתי לדעת באיזה מדינות הרכבת עוברת? (יעני אם צריך עוד וויזות חוץ מלאמא רוסיה...) כמה זה עולה וכמה זמן זה וכו´... עכשיו ככה... שייך לעבור ליפאן? ועוד שאלה האם שייך להגיע למיצר ברינג באיזו שהיא דרך? (אני מתכנן להגיע לקנדה דרך שם!!!) בתודה מראש סלאטקי נ.ב. אם מישהו מתעניין באיזור אוקראינה אשמח לעזור, הייתי שם שנתיים...

AFRICA

New member
השפה היא הבעיה האחרונה...!

טילתי יותר מחצי שנה בדרום אמריקה. ושם השפה האנגלית מאוד נדירה . לאט לאט הצלחתי לקלוט את השפה . נכון שהספרדית היא יותר קליטה מהרוסית אבל אני מאמין שאני יסתדר עם זה . ד"א , השיחון הקטן הוא אחד הדברים החשובים בטיולים במקומות זרים . אפילו אם דוברים את השפה , הוא עוזר במיקרים הכי קטנים שלי .. אבל תודה בכל מקרה על האינפורמציה הקטנה , אם יהיו עוד שאלות בנושא אני אפנה אליך . תודה FRICA@

למעלה