מדעי המדינה+סטטיסטיקה...

shani m1

New member
מדעי המדינה+סטטיסטיקה...

שלום לכולם, אחרי בדיקה של הציונים שלי ורשימת החוגים שאליהם אני יכולה להתקבל. נראה לי שהכי מעניין אותי סטטיסטיקה. וכנראה מדעי המדינה. אשמח אם מישהו יוכל קצת להאיר את פניי לגבי המקצוע הזה???? (מדעי המדינה) ושאלה נוספת האם מישהו יודע ...ההרשמה לסמסטר ב' השנה עדיין פתוחה?

MsUnderstood

New member
מה את רוצה לדעת על מדעי המדינה../images/Emo35.gif

יש לך שאלות יותר ספיציפיות

shani m1

New member
באופן כללי

לא כל כך מבינה את התואר הזה. מה לומדים שם? מה אפשר לעשות איתו...?

MsUnderstood

New member
אז ככה

מה אפשר לעשות איתו?שאלה טובה...בעיקר תואר שני שיותר מכוון אז אפשר ללכת למינהל ציבורי או לנסות להיכנס לפוליטיקה ברמה כזאת או אחרת או משרד החוץ הסברה ודברים כאלו בגדול מדעי המדינה זה מחתלק לארבעה נושאים- רעיון מדיני שזה הפילוסופיה מאחורי כל מיני תהליכים ומאחורי הרעיון של למה צריך מדינה ודברים כאלו. יש את המחלקה לממשל ופוליטיקה שכשמה היא עוסקת במנה של הממשל במדינות שונות ובפוליטיקה באזורים שונים. יש את המחלקה של המנהל הציבורי ששוב אומרת בשמה הכל והיא מתעקסת בתהליכים שוקרים במנהל הציבורי ויש את המחלקה של היחסים הבינלאומיים ששוב עוסקת בתהליכים בינלאומיים שקרו והשפעות בינלאומיות ודברים כאלו בשנה הראשונה לומדים מבואות לכל המחלקות השונות ובשנים השניה והשלישית זה בעיקר קורסי בחירה שאפשר לקחת באיזה מחלקה שיותר מעניינת אותך אני כמובן מתה על התואר הזה אז אני לא הכי אובייקטיבית. אני יכולה להגיד לך שאם את לא מתעניינת בפוליטיקה יהיה לך משעמם ללמוד את התואר הזה וקשה יותר כי צריך לאהוב את זה כדי ללמוד את זה

shani m1

New member
קודם כל המון המון תודה, ושאלה קטנה נוספת

אני כנראה הולכת על הסמסטר הקרוב (ב') על מדעי המדינה+סטטיסטיקה (עם תקווה לאחר שנה לעבור לכלכלה) רציתי רק לשאול עוד שאלה קטנטנה... לא הצלחתי למצוא את השכ"ל... אפשר עזרה לקישור??? תודה רבה

MsUnderstood

New member
לא הבנתי מה את מחפשת..

את מדור שכל לימוד או כמה עולה לעשות את התארים האלו?

למעלה