מדרגות פנימיות

מדרגות פנימיות

לפי חז"ל יש לאדם שלם 125 מדרגות פנימיות , ולכמה מיתוך הכמות הזאת אתם מודעים פועלים חושבים מקיימים לפי חז"ל כאשר אתה מודע עד ל-40 דרגות אתה נחשב לשד ,ולא אדם . ומה נגיד אנו כאשר מודעות האנשים ברחוב היא בין 3-5 דרגות פנימיות , דהיינו זה כל העומק שאנו מקיימים במודע בתיפעולינו במחשבותינו בהכרתינו . לכולנו גרעין עמוק כגון ה-125 דרגות אבל כמה מיתוך עצמינו הוא מודע , האם כל המדרגות הללו הם בלא מודע עבורינו ? האם אפשר לשנות מצב זה של "כחול על שפת הים" או שנגיע למצב ככוכבים בשמיים . כמה רבדים של מודעות נדרשים לנו כדי לתפעל קוגניטיבית בגוף כ-3 . מבחן פשוט יהיה לבדוק מה מערך המודעות תודעה שלי , דהיינו ממחשבה אחת לרעותה כמה ניואנסים ומפתחי ניתוח ועיבוד נתונים אני מיישם בכל פעולה פשוטה , צדיק מיישם 125 מדרגות כאלה האם יש מישהוא היום בעולם שמיישם יותר מ-20 רמות , כאשר כל תנא בעמינו היה פועל ב-125 מדרגות, האם נפלנו כל כך ? מה דעתכם ? דוד

א ט ו

New member
ברגע שאתה מתחיל עם כל מיני טרפות כמו...

צדיקים וכאלה אתה הורס את הכל.

מה יש לקחו לך את החיבור למלאך

זה רק לתת דוגמא של פוטנציאל הגלום בנו . דוד

א ט ו

New member
סליחה - אתה הגבלת זאת ל...

"צדיק מיישם 125 מדרגות כאלה".

לא נכון

המשפט הראשון אדם שלם מקיים 125 מדרגות , בין 40 ל-125 ומעלה דרגת אדם , כמו, היכולת לראות 40 מהלכים מראש במשחק שחמט . וכל זה בל נשכח זה נובע מרבדים פנימיים של מודעותינו וכאשר זה לא במודע ועם יישוב דעת אז זה מופיע כתכנים של התת הכרה זה בעצם המקור לתת ההכרה וכל הלא מודע . וכן צדיק הוא אחד שמקיים 125 מדרגות ולא כל מיני בבא בובות שהם בכלל מתחת ל40 מדרגות , האחרון שהיה בעל 40 מדרגות היה בעל שם טוב . כאשר ביום יום כמה אנו מנצלים , סתם כדי לענות לי מה רמת עומק הניתוח שהשתמשת לפני הפלט של התשובה, בין 3-5 ברמת הניתוח האוטומטית . דוד

דיבבלעס

New member
איך אפשר לבדוק את זה בכלל??

ואם המצב הוא כזה האם היה מישהו בתולדות האנושות שהגיע לכל 125 המדרגות הללו???

בפשטות כן

ובתוך מסגרת עם ישראל . וזה בשורשי התולדות . זה כמו בני ישראל הבאים מצרימה שבאים והולכים כרצונם , לעומת יורדי מצרים שרק ירדו ורק להם יש ירידת הדורות . בכדי להקיץ משוכן עפר צריך להתעורר למודעות הפנימית . דוד

דיבבלעס

New member
ובכל זאת...

הבעל שם טוב אתה כותב הגיע למדרגה 40(מאיפה המידע?כתבי מקובלים משהו??) אם כך מה הסיכוי שלנו לא להגיד ל125 אלא ל40 גם כן נניח? אני מכיר את תפיסת 125 המדרגות היא תפיסה מהותית בקבלה, אבל לא חשבתי שזה עד כדי כך...

זה פשוט

בכדי להיוולד בעולם הזה , הנשמה צריכה ללמוד רמה מסויימת של תורה ולהכיל בהתאמה אור , ואז זה מאפשר לה לבצע את הפונקציות הקיומיות בעולם הזה . היא לא מולבשת בגוף , אלא הגוף הוא המשך של התגברות אור הנשמה , ולכן נקרא גוף=ג-התגברות ו-קיום ף- פנימיות החולפת מהקיום . האורות של 125 מדרגות נקרא קכ"ה , דהיינו ק- האורות המתחלפים כעולם , כ-ככוונה ה-שלאורם שינויי המודעות . דהיינו אנחנו ושדה הקרנת המציאות של עצמינו , השאלה עם אנחנו מחוברים פנימה ואוחזים יותר את האורות הללו בפנימיותינו, ואורות אנו מכניסים לתוכינו כל הזמן בנשימה באכילה ובשתיה ובלימוד תורה ואז הנשמה גודלת ולומדת , ותוך כדי כך היא חווה חוויות לומדת חוכמות וצוברת ניסיון , והכל במסגרת של גדילה , אבל אנו גם צורכים אור לפונקציות הקיומיות , ורוב העיסוק הוא במרדף אחרי ענייני העולם , כאשר החיצוני מכתיב לנו דברים, כאשר המגמה צריכה להיות הפוכה , ה125 מדרגות נותנים לנו את עולמינו החיצוני וגם את תבניות עולמינו הפנימי , והשאלה אם אנו קונים את עולמינו , דהיינו זכינו שהמרכיב הפנימי שלנו קנה את החיצוני , ואז גדל הפנימי ויש יותר אור בכלי . ואז הפונקציות מה זה העולם החיצוני יכולים נהיים גמישים ויכולים ללבוש כל פורמט, ולכן ככול שהאור עולה באופן כללי , תיחכום העולם עולה , כמו פיתוחי הטכנולוגיה לעשות כל דבר שבא לנו , או בתצורות ומלבושי אורות שונים ואז הכל מתאפשר , ומה אז האם נהיה מאושרים, אם זה נקנה בפנימי כן ,ואם באיזון הפנימי בין קבלת האור לצריכת האור נייחד זמן ומצב פנימה,(שבת) האור לעומת עולמינו יקבל יותר אור , ואז יהיה יותר יציב מצבינו בעולם אם יותר אור, במקום לפעול מהתת הכרה והלוא מודע הדבר יהפוך למרכיב פנימי חי ומודע , ונפעל מיתוך פנימיות מודעת והעולם והקיום יתמלא באהבה ואז יהיה גילוי האל . דוד

דיבבלעס

New member
לא פשוט ולא ברור בכלל

אפשט את השאלה עוד יותר... האם ואיך ניתן להגיע להשלמת 125 המדרגות הללו?

אהה

ע"י לימוד הסידור הפנימי של מרכיבי הנשמה שהמקבילה לה הרשומה היא התורה , ואז יש אפשרות להכיל יותר אור , וצריך גם לקבל את האור ,(שאלה ממי) ואזי הסידור הפנימי והחיצוני של ה-קכ"ה =125 מתמלא . למה הדבר משול : לקרן אור העומדת במרכז האדם והיא המייצרת אותו ואת עולמו , כדי לזהות את מרכיביה לדוגמא כיצד זה בא לביטוי בתמונת מחשבתי זיכרוני . הרי התמונה של מילה או אדם או סיטואציה בראשי מורכבת מאור , ולזה טווח של עוצמת האור ,לדוגמא אני אוחז בראשי את השם יהוה , לזה יש צבע ואף רקע וכול אלה מורכבים מאורות שלהם יש שמות , ואם אני לומד לזהות אותם ולהפעילם , כגון האור שמרכיב את המחשבות , אז אולי אדע לחשוב יותר מהר או להיות מעל המחשבות ולזהות את מקורם העליון , ואולי אף לזהות את אותו אור כיצד הוא נכנס למחשבות הזולת , אולי אוכל לזהות את מרכיב הזמן היחסי ולצפות באירועים שעומדים לקרות שהיו וזה אולי ישפיע על כל התנהלותי , לדוגמא אם אזהה את מרכיב האור המייצר את הרוח או החומר לעומתי , האם אוכל להשפיע עליו , האם אני צריך לשמור ולהישמר על סידור מרכיבי הפנימיים , תוך כדי גדילה וסידור והנכונות לקבלת יותר אור, כיוון השאני מורכב מאור האם הוא ישתנה, האם אני בכלל יכיר את עצמי . מכיוון שהאור וסידורו על רמותיו ומרכיביו מייצר לי את עצמי ומציאותי , אני צריך הכנה ועבודה כדי לא להזיק לעצמי ולזולתי , ואצטרך בסיס יציב ומודע פנימי קודם כל לעצמי ולמנביע אותי אותו אל . הייצוב בא ברמות שונות אם יכולות שונות ובהתאמה לקבלת האור (תורה ) שלי , קודם כל אני צריך לזהות את מצבי העכשווי על תכניו ומורכבותו מה קיבלתי עד היום מהורי מאלוהי . לייצב ולהכין את פנימיותי לקבלת עוד אור , בדרך אולי אלמד שלל מונחים ואפשרויות , והבחירה היא במה להתמקד , מה היא דרכי בכל שלב ורמה , וזה כבר אישי , לילד יש פוטנציאל , אבל מה הוא יעשה נקווה שטוב . דוד

למעלה