מדריך|לקבל משחקים ואפילו גולד לסטים !

davidosis

New member
מדריך|לקבל משחקים ואפילו גולד לסטים !

אז ככה נכנסים לאתר הזה http://xsteamgamesx.tk ממלאים פרטים ובוחרים משחיקם מומלץ לבחור גולד וזהו לחכות 20 דקות עד שהמשחקים יתווספו. תגיבו זה עובד !!

KillerA

New member
אמא שלו פינקי

idanliraz

New member
למי שלא הבין,הוא מבקש את הסטים והסיסמא שלכם

ואת המייל,שהוא יוכל לפרוץ לכם לחשבון ולמכור אותו למשהו אחר מי שרוצה לתת לו מתנה את החשבון שלו מוזמן

Apoca Lypse

New member
לא מאמין!!!!! איך עברת אותי :-O

חכה עוד כמה דקות אני עובר תשיא ועושה אחד חדש

EizoTop

New member
זו דוגמא ל-

Social Engineering - ניסיון לרמות בן אדם על ידי שקר עזבו אותי אני מושפע עוד מעט מבחנים :(

m a r i n a2

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ואי, החומר של נט''ע נכנס לך טוב טוב לראש הא דולבו? :) אני עדין זוכרת איך חרשתי למבחן הזה.. כל הכבוד קטנצ'ייק 3> חח חחחחחחחחחחחחחחחחח יו הצחקת אותי טוב ..

m a r i n a2

New member
ואע..

איפה אתם עושים ת'A+ .. בבאר שבע?.. יוו דולב,תהנה מהחומר הזה , באלוהים, החומר שתלמד שנה הבאה כ"כ משעממממממממממממממממם.. אתה לא תדע איפה לקבור את עצמך .. בהצלחה חומד!:) שתוציא 900 ציון סופי.

EizoTop

New member
בעזרת השם !!!!

המבחן בג'ון ברייס בדימונה...(איזה חור השם ישמור) שנה הבאה דיסקברי 1 אני מחכה בקוצר רוח ! זה כיף ללמוד על סבנט מאסק וכל הכבלים המעפנים האלו חח

m a r i n a2

New member
ממש כייף מה אני אגיד לך ..

איזה צבע הולך אחרי הצבע השני , אין אתה תבין רק כשתעבור את זה.. גם אני התרגשתי,עד שזה היה כ"כ מעפן שכבר הפסקתי לשמוח.. תזכור מה שאני אומרת חח .. וכן,שיערתי שתלכו לג'ון ברייס.. גם שנה שעברה המחזור שלי עשה שם נראה לי .. חח ..

למעלה