מד"ציייייים!

אiפיר7

New member
מד"ציייייים!

חזרתי הרגע מהסמינר, ופשוט.... אין מילים לתאר מה הלך שם. היה פשוט מדהיייים! ויש לציין שיצאנו כמעט 900 חניכים מכל הארץ. המחנה שלי [ברוש] היה הכי קטן- 12 חוגים והיינו כמעט 300 חניכים. אורן ואלון היו 14 חוגים. גם בשיחת סיכום עם החוג, 90% מהחוג אמרו שהם באו לסמינר הם לא ידעו אם הם רוצים להדריך ועכשיו הם יודעים שהם כן הולכים להדריך, וזה ככה בכל החוגים כמעט, אז יש לפחות 800 חניכים שהיום הפכו למד"צים חדשים.

guiashash1

New member
סמינר מדצ"ים !

אין ספק שהייתי חוויה מדהימה ! אני הייתי באלון 7 המדהימים וזה אף פעם לא היה קל אבל אחרי כל שאני יושבת עכשיו בבית אני זוכרת את דברים הטובים ואת הרגעים שבהם אהבתי את המדריכים ( מה שקרה רק ביומים האחרונים ... והיינו גם החוג היחיד עם שני מדריכים ) וכל חוויה עברתי שינתה אצלי משהו . בחוג זה לא תמיד קל ואפשר לפעמים להרגיש בודד העיקר שמוצאים את האדם בחוג שנותן לך הרגשה טובה תמיד , עם מוצאים אותו זה הדבר הכי טוב שיש :) אז בלי עוד הרבה חפירות, ברוש זה דזיטנריה, באורן זה הכל ירידות ועליות ככה שאלון מושלם ♥ אלון עושה לי את היום !

אiפיר7

New member
11 ימים עם אנשים שאת מכירה רק שם

זה אף פעם לא יכול להיות כ"כ קל. אבל למרות שהיה קשה עברנו את זה, ואת הולכת להדריך עוד חודשיים קבוצה משלך!! חוץ מזה, מה את יורדת על ברוש??? את היית באלון! ברוש הרבבה יותר טוב! אני בברוש אני קדוש. ♥

גאאלה

New member
מרגש!

אני זוכרת את התקופה הזאת שדל אחרי המדצים, ההתרגשות, אי אפשר לעכל את החוויה הזאת ... והסיפורי מדציםפ לא נגמרים לפחות עד חודש אחרי המדצים .. זה פשוט כייף ! ספרו עוד חוויות :)

udihecht

New member
או במקרה שלי

הסיפורי מד"צים לא נגמרים אף פעם, ואני בי"א ><... וואי, באמת שאני ממש אוהב את השכבה הזאת שחזרה עכשיו מהמד"צים. אני באמת רואה אתכם גדלים ונהיים מדריכים ומדריכות לתפארת!

למעלה