מהארץ: 3 תינוקות מתו מהרפס.....

יד אביב

New member
אוף, הכנסתם אותי לדילמה

חבריי יודעים שלא מלנו. אני לא מטיפה. מי שרוצה יודע שהוא יכול לדבר איתי על הנושא. בשנה האחרונה כמה וכמה מסביבי מלו, ולמרות שהיו לי קשיים עם זה (כמו חברה שעשתה שמיניות באויר בשביל לתת לילד ויטמין קיי בטיפות כדי לחסוך את הזריקה הכואבת, אבל לא עצרה לשניה כדי להרהר על הברית) אני רק הבעתי את דעתי שאם כבר מילה - לפחות שיקפידו על רופא טוב ועל זריקת אלחוש. כעת אני ממש מתלבטת אם צריך להגיד משהו על הנושא הזה. לתת מידע וכו'. האם המציצה נעשית גם אצל רופאים?? אני ממש לא רוצה לדחוף את דעתי למי שלא רוצה לשמוע אותה. איני כזו. אבל רבאק - זה מידע שחשוב לדעת אם אתה הולך למול את בנך. אני גם לא מבינה את זה - זה אשכרה דוחה את השועלים למצוץ ככה ישירות פצע מדמם באיבר מין. זה מנהג דוחה גם אם חושבים שמילה היא בסדר.

דוחה את השועלים

nothingbut

New member
חדש דנדש מכנס חיפ"ק 2012

חיפ"ק = חברה ישראלית לפדיאטריה קלינית, זה הכנס המרכזי של רופאי הילדים בארץ. בכנס שהיה שבוע שעבר הציגו 4 מקרים משערי צדק של הרפס סיסטמי בילוד לאחר ברית מילה מסורתית. מדובר ב4 מוהלים שונים, לילודים שלום. אגב מסתבר שהדבקה יכולה להתרחש גם ללא פצעים גלויים. ההמלצה הייתה להשתמש בשפורפרת (וחלילה לא הוזכר ויתור מוחלט)... המאמר עדין לא פורסם, הנה הכותרת בתוכנייה (בעמוד הראשון): http://www.hipak.org.il/feb2012/images/stories/finalprogram29.pdf

עצוב ומדכא וכל כך מיותר

ממש סבל על גבי סבל וזה עוד בלי סיבוכים לטווח ארוך

למעלה