מהות הפורום, שאלות לכולם

melancholy man

New member
מהות הפורום, שאלות לכולם

שלום לכולם, כמו שנדמה כל מי שכתב כאן עד עכשיו יודע, אני מנהל עוד פורום בתפוז ושם יצא לי משום מה שם ששל מנהל קשוח משהו (יש שיומרו פאשיסט
), אבל מאחר וכאן יש לנו הזדמנות לבנות משהו מאפס, את מהות וחוקי הפורום הזה הייתי רוצה לבנות יחד איתכם. ראשית למהות, כשהסברתי לתפוז על מהות הפורום, אמרתי שהפורום לא יעסוק רק במוסיקה ולא רק בשנות השישים, אלא בכל סוגי האומנות שנוצרה והשפיעה או הושפעה על/מ הפסיכדליה. החל מזרם הביט ועד לאלבום הבא שיבוא עלינו לטובה של הלמוסים וגם אח"כ. עוד הסברתי להם שהפורום יעסוק גם בתרבות הנגד שהאומנות הפסיכדלית הייתה חלק בילתי נפרד ממנה. מה דעתכם?, יש מקום להרחיב? להחסיר? מה אתם חושבים שצריכה להיות מהות הפורום? ובקשר לכללים, נהוג בהרבה פורומים שהודעות חברתיות ופרסומות להופעות משורשרות כולן לשרשור אוף טופיק, יחד עם זאת זה לא חוק, וישנם פורומים שבהם לא נהוג לעשות זאת, מה אתם אומרים? אני הייתי רוצה שלפורום הזה תיהיה אווירה של קומונה (לא כמו הקומונות של תפוז אלא אשכרה קומונה כמו בסיקסטיס) כזו שכולם בה שווים והתפקיד שלי כמנהל יהיה בעיקר טכני ולא של מישהו "שמנהל" שרשורים ומחליט מה הולך לאן וכו', מה דעתכם?

Jflyaway

New member
MY DEAR HARMONIZER

לא אמרו עליך פאשיסט.... מקסימום אמרו: FASCIST WANNABE .. שיהיה ברור
כמו שאני רואה את זה, זה יהיה קודם כל ומעל לכל, מקום של VIBES טובים ללא התנצחויות, וללא שמץ של אוירת התנשאות. לי - זה הכי חשוב. יש פה כבר אנשים טובים ויהיו עוד. יש פה מומחים ויש פה חובבים וסקרנים, ולכולם במה להתבטא ברוח הפסיכדליה, קרי: מקסימום חופשיות ומינימום RESTRICTIONS. אני שמח לראות את כאן את "מועדון הרוק הישראלי", את חברינו מהפורום הנהדר "אגדות רוק" , את ארבעת חברי "העדה הפסיכדלית" (שקיימת כבר כמעט 10 שנים...!), ועוד אנשים טובים, כולל ה HARMONIZER שמנצח על התזמורת, המלנכולי רחב הלב הביישן משהו. יש מקום להתפרע. יש מקום TO ROCK יש מקום לעסוק בפילוסופיה, שירה, ספרות, אמנות, ושאר ירקות יש מקום לאהבה וכמובן... OH MY... להלל, לשבח, ולחלוק עם השאר את המוסיקה שכולנו כל כך אוהבים. ואם זה לא בדיוק פסיכדליה טהורה, גם זה בסדר... כי כאן, צריך לחוש בנוח. MAY THE GODESS OF PSYCHEDELIA SHOW US THE LIGHT AND MAY THAT LIGHT BE PURPLE WITH IVORY SPOTS AMEN

Jflyaway

New member
DAMN... יפה יפה. ועכשיו אתה חייב

אבל חייב! לתת הסבר לאנשים פה - מיהו FATHER YOD ומהם 13 אלבומי ה PSYCH המוזרים בכל הזמנים. ואל תתחמק לי NOODLE חלקלק שכמוך..

modulo1000

New member
קשה קשה קשה YAHOWA13

ובכן הפשוט ביותר להיכנס לאתר המקושר בכל מקרה המדובר בכת של צמחונים המאמינים בסקס ללא אורגזמה (קשה לי קצת להאמין מאחר ועל אחת מעטיפות התקליטים מופיע PENETRATION ועל עטיפה אחרת מסתובבים זאטוטים לרוב) ובכל זאת....ממש לא לכל אחד...קשה...קשה...קשה אני מת על זה....אבל אני לא דוגמא בכל זאת אמליץ על Golden Sunrise עם SKY SAXON מה SEEDS אלבום מופת שפועל על תת ההכרה ומשפיע על דפיקות הלב עצה אחרונה לעולם אבל לעולם .....לא לצעוק את שם הלהקה במאה שערים http://progressive.homestead.com/YAHOWA.html

Jflyaway

New member
תרשה לי להרחיב

YAHOWA 13 הייתה קומונה, וגם כת, שנוהלה בארה"ב בסיקסטיז ע"י FATHER YOD - פסיכופט הרמוני עם נטיות מוסיקליות משונות, ופילוסופייה "מינית" יוצאת דופן. הם הקליטו (האב וחברי הקומונה ה "מוסיקאים") כ 13 אלבומים, כולם מוזרים בטירוף. איכויות מוסיקליות? זה תלוי בנקודת ההשקפה, אבל בגדול - לא! איכויות פסיכדליות חוויתיות? בהחלט - ובגדול. ככל היגוע לי יש בארץ 4 אנשים שיש להם את כל 13 האלבומים... שניים מהם כאן בפורום

Jflyaway

New member
ואגב בתמונה ש MODULO העלה...

FATHER YOD יוצר אחוות אחים ואחיות עם שתי "חניכות מצטיינות" בגינת הקומונה. כך גם נראו רוב עטיפות התקליטים ....

Jflyaway

New member
ואסור לכם לפספס את

האתר הזה: http://progressive.homestead.com/YAHOWA.html

מורנא007

New member
בעיה הלכתית ../images/Emo132.gif

אם אני קונה דיסק שלהם ושואלים אותי "מה קנית?" התשובה היא: "רק לכהן גדול מותר להגיד את שם הלהקה בזמן תפילה ביום כיפור בבית המקדש (שעדיין לא נבנה) בלבד". וזה לא פסיכדלי

melancholy man

New member
שילוב של כל מה שאני לא ממש אוהב

בסיקסטיס. מין אוסף של חצאי אומונות שנאספו מכותרות של פרקים של ספרים במקרה הטוב (ועלונים של קרישנה וברסלב, במקרה היותר מציאותי), בלי הרבה עומק וסביב מנהיג כריזמטי שאף אחד לא באמת מקשיב למה שהוא העיקר שהוא אומר את זה בשיכנוע. המוסיקה אגב, לא סחפה אותי מעולם, יכול להיות שזה קשור לרעיון שמאחוריה. אגב, תגידו, ה Father Yod הזה, הוא קרוב משפחה של י. קוטנר?

Jflyaway

New member
שמע... YAHOWA 13 זה קוריוז...

לא משהו בשביל לקחת יותר מדי ברצינות. הכל עניין של REFFERENCE POINT, אני מתייחס לזה כאל תיעוד של אחת המוזריות המשונות ביותר, מעין "דוקומנט" שמהווה חריץ בדלת נעולה - ומאפשר הצצה לעוד אפיזודה מגוחכת. אותי זה מאוד מהנה. לגבי השאלה מהי הפילוסופייה של יוד, והאם היא 'אמת' או אסופה של קשקושים, התשובה ברורה - מה שעושה את זה לעוד יותר מדליק.....

melancholy man

New member
אנא ה' הושיעה נא

בוא נגיד ככה, אני מעדיף את השטויות של החברה של י. על השטויות שהכנסיה הקטולית כותבת בכובד ראש כבר 2000 שנה... היו הרבה קישקשים כאלה זה חלק מהחיפוש העצמי הזה של דור מבולבל, וזה בהחלט מדליק, אתה מכיר אותי מספיק טוב, אני חושב, בשביל לדעת שלמרות הגראפוניה שתוקפת אותי כל פעם שמישהו מזכיר בודהיזם (חכו חכו, על דאואיזם יש מאמרים שלמים מוכנים, רק מחכה שמישהו יזכיר...) אני לא באמת מתיחס לזה ברצינות, זה באמת, כמו שאמרת, מדליק. ובאמת, אין שום קשר משפחתי ל י. קוטנר?

Jflyaway

New member
הא הא... י. השני

לא שמע על זה... האמן לי. אבל יש קשר ל י.ל. פרץ

למעלה