מהות התקציב:

אפרת10512

Well-known member
אברך יקבל יותר מניצול שואה או קשיש.
הצדק לא רק נראה הוא גם נעשה
😥

Harrington

Well-known member
מנהל
בכללי כמה שנים לומד אברך? ועד איזה גיל הוא מקבל קצבה?
לא רק בפנסיה. בשום שלב בחייו אברך לא יקבל יותר מהקשיש (וכנראה גם לא מניצול השואה, אבל שם זה משתנה פר מקור כך שקשה לומר בוודאות בלי נתונים נוספים). זה פשוט לא נכון.

Harrington

Well-known member
מנהל
אברך יקבל יותר מניצול שואה או קשיש.
הצדק לא רק נראה הוא גם נעשה
😥
שרשור שנאה מספר 12,000 :-(. עצוב לא פחות מתוכן או מהות השרשור.
סתם דרך אגב, גם סטודנט לתרבות סינית עתיקה מתוקצב יותר מניצול שואה או קשיש. גם חד-הורית שיזמה את מצבה תקבל יותר מאלו, וכך עוד רשימה ארוכה של אנשים.
כך היה בכל אופן, אם משהו מהנ"ל היה נכון לכתחילה, אבל זה לא, צר לי לאכזב. מבחינת מספרים גם ניצול השואה וגם הקשיש יקבלו יותר מהאברך מידי חודש. כלומר כרגיל למרבה הצער, לא רק שיש צורך מוזר בפתיחת שרשורי השנאה האלה, הוא גם לא מבוסס על שום אמת ואין לתוכנו כל אחיזה במציאות העובדתית. זאת מעבר לכך שגם אם הדברים היו נכונים הם היו דמגוגים למדי כמובן.

אז תהרגו אותי אם אני מבין. בשביל מה לכל הרוחות והשדים צריך את כל הפצת השנאה השקרית הזאת? חסר מה לתקוף? אי-אפשר לפתוח שרשור שיקרא -למשל- להגדלת קצבאות זקנה בלי להוסיף סיפורי סבתא חסרי אמת? אי-אפשר לטעון שניצולי שואה צריכים לקבל יותר מאחרים (למה בדיוק דרך אגב?), גם בלי תוספות מצוצות מן האצבע? מתי הפכנו לחברה שאם אנחנו לא משמיצים מישהו במקביל אנחנו לא יכולים לתמוך במשהו?

נסיך.333

Well-known member
שטויות במיץ, מישהו כתב גיבוב של שטויות והשמאל כרגיל אוכל כל לוקש..

Harrington

Well-known member
מנהל
שטויות במיץ, מישהו כתב גיבוב של שטויות והשמאל כרגיל אוכל כל לוקש..
צורך פבלובי בפתיחת שרשורי שנאה. מסתבר שזה מה שהולך היום. גם אצלנו לצערי. האמת והעובדות מזמן נזרקו החוצה על מזבח הפצת השנאה והרעל.

למעלה