מהו רכב החלומות שלכם?

yonif

New member
מהו רכב החלומות שלכם?

איזה אוטו הכי הכי הייתם רוצים למצוא מחר בחנייה שלכם והייתם מוכנים לתת את אמא שלכם בשביל להשיג אותו? האוטו שאני הכי הייתי רוצה הוא שברולט סוברבן עם מנוע 8100 סמ"ק.... זה חתיכת אוטו בן ז... 340 כ"ס ומומנט שלא נגמר

The-Viper16

New member
אוקייייייי מכונית החלומות שלי זאת

דודג´ וייפר או Dodge Hennessey Viper Venom 650R 650 כוחות סוס המכונית מגיע למהירות של 333.1 kph או דודג´ וייפרDodge Viper RT/10

OPERATi0N_iVY

New member
לפי מה שידוע לי...

HENNESSEY זה חברה מיוסטון שמייצרת גירסאות נוספות של הוייפר ברשיון, לא? אבל בכל מקרה...האוטו נראה אחלה...

The-Viper16

New member
כן ולא רק וייפרים

היא לא מייצרת דגמים חדשים היא לוקחת דגמים קיימים ופשוט משפרת להם את הצורה יש עוד חברות כמו HENNESSEY למשל Shelby שייצרה כמובן את Shelby Mustang GT 500 ויש את Michalak Cocoon ואת Rinspeed Veleno ו.Michalak Challenger R ו.... את Startech וגם Lingenfelter וכל החברות משפרות מכוניות חוץ מוייפר כמובן

ac cobra

New member
חבל שאתה לא מכיר את "סטארטק"

אחרי ההצלחה של בראבוס ( החברה שמשפרת בעיקר מרצדסים) הקימה חברת בת שלה שנקראת סטארטק והיא משפר דגמי קרייזלר( כולל ויפר) אתם אתה רוצה תמונות תחפשר ב super cars!

OPERATi0N_iVY

New member
BRABUS זה החברה הכי גדולה כרגע

בתחום הזה (ייצור דגמי מרצדס).... ואם אתה כ"כ מתעניין בחברות שעוסקות בתחום תבדוק גם את: AMG שנקנתה על ידי דיימלר-בנץ לפני כמה שנים... STEYR-PUCH חברה ממש ישנה שאפילו פרדיננד פורשה עיצב בשבילה דגמים פעם. והם גם מייצרים דגמים מקוריים שלהם.. CARLSSON שלא ממש ידוע לי משהו על החברה....

ac cobra

New member
CARLSSON

הם משפרים בעיקר את מרצדס ומיוחד את דגמי הספורט slk clk cl sl וסדרות S,C,E

אילן די

New member
אסטון מארטין וי 12 ונקוויש

ובקשר לסברבאן... נו באמת... לך על משאית וזהו.

yonif

New member
אין כמו גיפים ענקיים

עיין ערך פורד אקסקורז´ן

אילן די

New member
אני מכיר טוב מאד את האקסקרז´ן

זה הדבר הכי לא שימושי שקיים (יחד עם סברבאן).

ranfin

New member
אם זה רכב החלומות שלך עדיך לא להרדם

אני צנוע Ferrari F50 .

ac cobra

New member
אני יש לי רשימה

טוב אז זה הולך כך 1. מיצובישי evo 7דגם rs450 שזה איוו פשוט במקום 280 כ"ס רגיל יש לה אותו מנוע אבל עם 450 כ"ס 2.koenigsegg cc מי שלא מכיר חבל לו על הזמן מזמן! 3.אסטון מרטין ואנקוויש ( 6.0 ל´ = 450 כ"ס = 305 קמ"ש) 4. בנטלי מאלינר 5. כל דגם של החברת השיפורים בראבוס בעיקר על מרצדס sl .73 וגם על cl 7.3

ac cobra

New member
תוספת

אוייי!!!!!! איך שכחתי : 6. למבוגיני דיאבלו רוצי פתוחה או סגורה לא רודסטר 7. למבוגיני קונטאש´ 8. פרארי : 355 F1, 456 GT F50/F40 F550 מראנלו! ו רכבים ישנים שלהם כמו סדרת הדינו ועוד ....... and ferrari 360

למעלה