מהירות גבוהה יותר במודם כבלים

מתענין4

New member
מהירות גבוהה יותר במודם כבלים

יש לנו מודם כבלים המהירות "בסדר" יש אפשרות להגדיל אותה PATCH או משהוא דומה תודה

esti_prikit

New member
יש תוכנות מיוחדות שמאפשרות

להוציא את המכסימום שאפשר ממודם אל תצפה בכל מקרה ליותר מ 6 kb/sec אין קסמים בשום תוכנה ובטכנולוגיה הזאת זה המכסימום תוכנה שאני מכירה שמביאה את המודם לעבודה אופטימלית נקראת Modem Wizard חוץ מזה למיצוי אופטימלי של האינטרנט צריך להשתמש בתוכנות הורדה כמו Download Acclerator או GetRight

esti_prikit

New member
אופס... לא שמתי לב שאתה מדבר על

כבלים, אתה באיזה קבוצת ניסוי? הרי זה עוד לא משווק בארץ. או שסתם ניסחת ככה?

מתענין4

New member
הסבר נוסף

אנחנו בניסוי מת"ב ידוע לי כי ישנו PATCH שמוריד את הגבלת המהירות של מת"ב על המודם

esti_prikit

New member
לאיזה מהירויות הורדה

אתה מגיע בפועל? האם זה תלוי בשעת הצפיה בטלוויזיה?

מתענין4

New member
תשובה

אם הורדה היא מ NONSTOP מגיעים ל 300 רגיל 20 - 30 - כי זה לפי הספקים אין קשר לצפיה בטלביזיה

asafstov

New member
אין מצב להוריד את ההגבלה..

ההגבלה של המהירות היא במודם ובלי קשר למחשב...

אמיר ט

New member
נכון חלקית

ההגבלה לא ניתנת להורדה זה נכון. אבל היא לא קשורה למודם, ההגבלה היא אצל נונסטופ ב GATEWAY שלהם ואין דרך לשנות את זה. כל הסיפורים על איך להתקשר ולעבוד עליהם וכל מיני דברים בסגנון זה בולשיט אחד גדול !!! כלום לא עובד מניסיון !!!!. הדרך היחידה להוריד את ההגבלה זה עם קומבינות ממש ממש טובות בנונסטופ שמישהו יוריד לך, ואני מכיר בנאדם אחד שהצליח. חוץ מזה לנונסטופ יש תוכנות שסורקות את הרשת שלהם כל 24 שעות ובודקות לאנשים מחוברים אליהם בלי הגבלה ומגבילים אותו !, ככה שגם אם במקרה יבטלו למישהו את ההגבלה זה לא יחזיק הרבה זמן. אמיר.

asafstov

New member
גם לא נכון חלקית

ההגבלה היא לא ב-GATEWAY, כשהמודם מסתנכרן מול נונסטופ נשלח אליו קובץ קונפיגורציה שבו ההגבלה אבל כן, צריך קומבינות בשביל להוריד את ההגבלה אבל גם כן, זה לא יחזיק הרבה זמן...

למעלה