מה אני לומד מההקלטה של אהוד ברק לגבי התקיפה באיראן

מה אני לומד מההקלטה של אהוד ברק לגבי התקיפה באיראן
א) שטייניץ שכידוע לא בוחר מה לאכול בבוקר ללא רשות מאדונות אדון ביבי, "התנגד" לתקיפה באיראן, ולכן ברור שזו עוד אחת מדרכיו של אדונו להביע תמיכה למען ספרי ההיסטוריה אבל לוודא, בשל פחדנות / ריאליזם, שלא יהיה לו רוב, לו ולשר הביטחון - כמה מוזר.
ב) שר הביטחון הנוכחי שרומז שזו אופציה, התנגד בזמנו ולכן נשאלת השאלה עד כמה, למי שבאמת צריך לשאול, הוא מפוקס, מפוכח ושקול בהחלטות אוביקטיביות במסגרת תפקידו.
ג) אחרון אחרון חביב שר הביטחון לשעבר ברק, בחסות הצנזורה, שיחרר הצהרה און רקורד, לא 60 שנה לאחר האירוע, בנושא רגיש ולא לפי פרסומים זרים מה שמעלה תהיות...

אין ספק! הביטחון מעל לכל!
אז מה אם שר ביטחון אחד, דורך על שר ביטחון אחר, שכל חטאו היה שהוא משרת האינטרס של המומחה לענייני ביטחון, זה שפיטר את סגן שר הביטחון בגלל שבזמן מבצע׳צוק איתן׳ הוא סייע לחמאס ואחרי הוא מינה אותו לתפקיד שגריר ישראל באו״מ.
&nbsp
מבולבלים? לא חשוב. העיקר שתזכרו ביום הבלירות מי נוסע באוטובוסים ומי רוצה להמשיך ליסוע בלימוזינה של תומך הניאונאצים בארצות הברית.

itzi5

New member
זה קשקשן וזה קשקשן, אף אחד לא היה תוקף...
את אירן...ידוע שבדיבורים כולם חזקים.
לפי הדיבורים אנחנו הטובים בעולם בכל דבר...
מה שנכון, ברק ונתניהו עשו הרבה כסף מדיבורים.

סוהי99

New member
זה מזכיר לי שהשב"כ בעצם חיסל את יצחק היקר.....
לי ברור שאהוד ברק מסוכן מבחינת ביטחון שדה והצנזורה הצבאית הופרטה ומנוהלת ע"י עובדי קבלן תמורת שכר מינימום בלי שעות נוספות.

itzi5

New member
"שהשב"כ בעצם חיסל את יצחק"
יקיר הפורום...

סוהי99

New member
חסר לך עוד טיפת עומק בכדי להבין.....
אבל כשהגוי משפריץ עלינו קונספירציות,החזרתי לו עם אחת אחרת..........

itzi5

New member
אני עוד לא מכיר אותך...
מספיק...
לא אוהב "הומור" ע"ח נושא זה...

אלי.

New member
מההקלטה הזו אני למד דבר אחד:
אין בעולם נושא שאי אפשר להעמיד על השולחן הפוליטי, כנושא פוליטי תיאורטי ש"חורץ עולמות". אני למשל, אם אני הייתי ראש ממשלה הייתי מחבר את כל כוכבי הלכת לכדי כוכב אחד גדול, כובש שטחים מאורנוס וחופר גז בחצר של שבתאי. כמה חבל שאני לא ראש ממשלה, כי נראה לי שביביהו לא מסוגל לזה. עובדה.
&nbsp
ביביהו עשה קריירה מ"אם אני הייתי, אז...". כל מי שלא קורא "ישראל היום" מסוגל להגיע למסקנה הפשוטה הזו. ברק הוא התאום שלו (או להיפך, תלוי מאיפה מסתכלים). שניהם משחקים עם הגרעין האיראני כאילו הם יכולים לדגדג אותו, כאילו הם יכולים להשפיע במשהו על הכיוון שלו.
&nbsp
וכן, יש גם עלוקות-פוליטיות, שכמו דג הדבק נצמדות למוביל וניזונות מהשיירים שלו כדרך חיים. אחד מהן מוזכר בפוסט שלך.

אתה לא חייב "להזקיר" לנו את מה שאנחנו כבר יודעים ממזמן!!!

עכשיו ברור סוף-סוף מדוע ה"מיגזר" ואסמול אישראלי לא מצליחים "להבין" מה שקורה סביבם,
ואת מה שהימין מנסה ללא הצלחה להחדיר לראשיהם חסרי יכולת ה"הבנה".....

והכל באופן הכי מדעי שאפשר.....

כשל לאומי ממדרגה ראשנה!!!!!

למעלה