מה אתה היית עושה במקומי?!

מה אתה היית עושה במקומי?!../images/Emo54.gif../images/Emo7.gif

גלית היא חברה שלי ומיטל היא חברה שלה. גלית התקשרה אליי אתמול בארבע בצהריים והעירה אותי והיא אמרה לי שיש חתול פצוע למטה אז שאני יביא קופסא. ירדתי למטה בשיא המהירות, מתחת לסופר היה חתול או חתולה שלא היה לו עין והוא דימם והכל והוא הלך במעגלים מסביב לעצמו והוא היה מרוח בחרא של עצמו. דרסו אותו והוא נשאר בחיים. אחרי כמה דקות שמיטל ידידה של גלית בוכה שם בהיסטריה החלטנו לקחת את החתול/ה הזה לווטרינר, הזמנו מונית והיא באה והיה לנו קשה להרים את החתול גם כי אי אפשר להסתכל לו בעין וגם הוא היה בטראומה והוא היה מבוהל ותוקפני... בכל אופן הצלחנו להכניס אותו לקופסא עם מגבת שהבאתי והעין שלו השתפשפה כל הזמן בפינה של הקרטון (מצטער יש לי צמרמורת עכשיו) גם בתוך הקרטון הוא הלך מסביב לעצמו. הנהג מונית הכניס אותו למונית וגם אח"כ לווטרינר. הווטרינר קבע שהוא נדרס, שיצאה לו העין ושהמכונית פגעה לו קשה במוח ובמערכת עצבים ובגלל זה הוא הלך מסביב לעצמו וחירבן על עצמו. הוא סבל סבל מוות. סביר להניח שהוא נדרס בלילה או ממש בבוקר ומצאנו אותו ב4!!!! הווטרינר אמר או ניתוח ש:1. לא בטוח שיעבוד 2. לא בטוח שיחלים החתול מזה. 3. גם אם הוא יחלים אין סיכוי שנמצא לו בית (גם ככה קשה למצוא לחתול בית היום אז בטח שלחתול דרוס ואין אף עמותה שתיקח חתול חולה ואין בתי הבראה לחתולים..בישראל בכל אופן..) 4. זה עולה טונה כסף. אפשרות שנייה הייתה להרדים אותו. ברגע שהיא שמעה את זה היא כמעט התעלפה והיא בכתה בכי בהיסטריה שלא ראיתי כמותה באף הלוויה של אף בן אדם...היא טיפוס רגיש מאוד... הקדמה ככה עולה 160 שקל אבל בגלל שזה חתול רחוב שמצאנו אז זה היה עניין של 30 שקל וזריקה ו´הרדמה´ וזהו .החלטנו שכן. זריקה, 10 דקות עד שהוא ´נרדם´ וכל העסק נגמר בשעה. אז מגיע קטע נוסף ששאלתי את הווטרינר- מה עכשיו? מה עם הגופה? הוא אמר לי אני אעטוף לכם אותו ותקברו אותו! אמרתי לו שאנחנו לא מסוגלים לזה אז הוא אמר שאם נשלם עוד 120 שקל אז הוא יזמין איש עירייה שיזרוק אותו למזבלה או..שאם נשלם עוד כסף אז ישרפו את הגופה (קרמטוריה- שריפת גופות) וזה מה שעשינו. הוא עטף אותו בנייר עיתונים שם בשקית זבל, בתוך קופסא ושם בפינה. שילמנו לו- הוא הוריד את המחיר ס"הכ ל130 בשעה 6 בא האיש מזבלה ולקח אותו לשריפת גופות. אנחנו כבר לא היינו שם. מה אתם הייתם עושים במקומי? היש דרך אחרת? למרות שאני בטוח לגמרי שמה שעשיתי הוא הנכון (יחסית למה שקרה) אבל עדיין הרגשתי בתור פעיל לזכויות בע"ח שקבעתי את מותו של יצור חי אחר..או שמא באמת עשיתי לו חסד? הנה לכם דילמה, עכשיו אתם. עידן.

למעלה