מה אתם חושבים על אתר "מאמרים"?

בסה"כ אין לי הרבה מה לומר על זה

אני יכול לומר די בבטחה שעיתונות זה לא. יושבים אנשים שיש להם זמן פנוי וכותבים מאמרים, אשר רובם לא פובליציסטיים כי אם מאמרים של הסבר אודות תופעה זו או אחרת. הסבר על דיני גירושין, על תרבות דיגיטלית, על חקלאות אורגנית, אלוהים יודע על מה עוד. מבחינתם של בעלי האתרים האלה, כל אחד מן הכותבים, וביחוד אם הוא כותב הרבה, מוכתר מיד ל"מומחה בתחומו". זה מאוד עוזר להם לרייטינג (הקטן למדי, אגב, ועובדה שאני שיושב באינטרנט יומם ולילה שמעתי על האתרים האלה לראשונה היום, ממך), אבל הרי הקריטריון למומחיות הוא לא כמות המאמרים שאתה כותב. יש שם, אני בטוח, מעט מאמרים טובים בתוך ים של נארישע מייסעס, וצריך לדעת לדלות אותם משם. ואם כבר, בשביל לחפש מידע על מושג זה או אחר אני מעדיף את ויקיפדיה, שם רמת הכותבים בערך דומה אבל החומר הרבה יותר ממוקד.

Vesper Lynd

New member
המ... כן, זאת פעם ראשונה שגם אני ראיתי אותם

אחרי שנתקלתי בפוסט ההוא. ובכל זאת, יש שם שם אחד מוכר שצץ לא מאט ברחבי הרשת, יקירנו אורי צציק שכותב לא רע בלבד. מה שאני לא מבינה היא העובדה שמאמרים שמופיעים שם מופיעים גם בעוד מקומות ברשת, חיפוש קל בגוגל של כותבי המאמרים מראה את אותם המאמרים שוב ושוב בבמות שונות ובלוגים שונים. יהיה אבסודרי לראות את אותה הכתבה מפורסמת גם בידיעות וגם במעריב, אבל ברשת נראה שזה דווקא מקובל.

למעלה