מה אתם חושבים על העיר שלכם???

yellow cheese

New member
מה אתם חושבים על העיר שלכם???

ומה אתם מציעים לשיפור פני העיר???
שי

fireman

New member
מה לשפר..?

יש המווווווווווון אין עיר מושלמת בכל עיר יש מה לשפר אני חושב שבבאר שבע צריך להתמקד כעת בעניין התחבורתי בעיקר בפיתוח הכבישים לפני שהעיר תתחיל לסבול מתופעות תחבורתיות כמו באזור המרכז למי מכם שלא ידע, שטחה של העיר באר שבע הינו 54000 קמ"ר העיר באר שבע מבחינת שטחה גדולה יותר מתל אביב בכ4000 קמ"ר אבל בעיר באר שבע יש כ200 אלף תושבים לעומת כ375 אלף תושבים בתל אביב מה שהופך את העיר לפחות דחוסה ומאפשר פיתוח כבישים\גשרים\מסילות\מחלפים\ככרות וכדומה.... בעיר באר שבע יש מספר מקומות שבהם יש צורך לדעתי להתחיל בהנמכת כבישים בצמתים עיקריות בעיר כמו הצומת שבין העיריה לבין היכל התרבות שנבנה בימים אלו, בצומת הכניסה לעיר מכיוון צפון (תל אביב) להקים כבר מחלף, הכביש בחלקו כבר מונמך בשביל גשר הרכבת שעובר מעל. והקמת מחלף על כביש עוקף באר שבע בצומת המחברת את הכביש לצומת הנוקדים והכביש לדימונה. מעבר לכך יש להכין כבר בימים אלו תשתית להקמת רכבת קלה בעיר (עילית\תחתית) כאשר עוד יש מקום לכך ולתכנן את התוואי מראש. בנוסף לכך יש להקים תחנת רכבת נוספת במתחם אוניברסיטת בן גוריון בנוסף לשתי התחנות הקיימות בסמוך לגשר ליד שער רמות, התחנה תוכל לשרת את הסטודנטים ואת תושבי שכונה ו הישנה ושכונה ד יש לשפר באופן משמעותי את התחבורה הציבורית, לסיים להחליף את צי האוטובוסים לאוטובוסים החדשים ולהגביר את תדירות הקווים ההיקפיים את הקו לשכונות רמות ונאות לון. מעבר לכך לדעתי יש להרחיב את מתחם הסיטי של העיר באר שבע שיגיע עד לשטח מבואות העיר העתיקה ברחוב רמב"ם ולהעביר את מתחם השוק העירוני ואת מסוף התחבורה הציבורית משם וכמו כן לתת תמריצים לתנובה להעיף משם את המבנים שלהם למקום אחר ולמכור את השטח להקמת בניינים, יש לתת תמריצים לבעלי מבנים ומגרשים ישנים למכור את הנכסים במרכז העיר ולהסב את ייעודי הקרקע להקמת מגדלים לצרכי מסחר ומשרדים ולהמשיך בתנופת הבניה לגובה. עניין נוסף שאני מכיר מקרוב הוא הצורך בהקמת תחנת כיבוי אש נוספת בעיר באר שבע שגדלה בערך פי 6 ממה שהייתה לפני 12-14 שנה, נוצר צורך בהקמת תחנת כיבוי אש נוספת בקצה המזרחי של העיר ליד הקאנטרי קלאב, עד היום לא נמצא תקציב להקמת התחנה, זמן ההגעה של רכבי כיבוי מהתחנה הנוכחית עד לשכונות המזרחיות בעיר יכול להגיע לכדי 20 דקות בשעות העומס מאחר ומדובר במרחק של יותר מ15 ק"מ. לצערי הדף קצר והרשימה עוד ארוכה אני אהיה המעדכן הרשמי של הפורום הכל מה שקשור בפיתוח העיר באר שבע, תחום בו אני מאוד מתמצא. שבוע טוב

yellow cheese

New member
../images/Emo51.gif על ההיענות מר כבאי../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

בזאת אני ממנה אותך ברישמיות... על היותך
המעדכן הרישמי של הפורום על פיתוח העיר שלנו
יום טוב,
שי

הדרומית

New member
את הזבל

שהעייריה מתעקשת לא לנקות. אה וגם את הסטיגמות המגעילות על העיר המדהימה שלנו

מה רע עם הסטיגמות

נדמה לי רק את רוביק זה מעניין בשביל לעשות קצת רעש כש"יורדים" על באר-שבע ברדיו

הדרומית

New member
לא יודעת מה איתך

אבל אני לא אוהבת שיורדים על באר שבע פשוט מדביקים לה סטיגמות מה זה לא נכונות

fireman

New member
הבעיה של רוביק דנילוביץ´

הרבה יותר גדולה ממה שתיארת כאן כמובן שאדון דנילוביץ´ העולך ומחכה לשערוריות, מחכה שמישהו יפצה את פיו לרעת באר שבע ומיד תוקף בחזרה... כנראה שמר דנילוביץ´ דוגל בשיטת "ההגנה הכי טובה היא התקפה" אני חושב שהוא טועה ובגדול הוא מייצג אותנו בעיר של אנשים שמחכים שירדו עליהם ורק כאשר יורים עליהם הם נזכרים להתעורר אם אדון דנילוביץ´ רוצה לשפר את מעמדה של העיר מהרבה בחינות החל מהסטיגמות ועד להסתכלות התקשורתית הוא צריך לעשות יחסי ציבור, לקדם את העיר, להביא את התקשורת להראות דברים טובים בעיר, ליצור מייזמים משותפים עם אב"ג שיקדמו את מעמד העיר, לטפח את השכונות החדשות ולהקנות להן מעמד יוקרתי, שכונות כמו נאות לון ורמות יכלו להיות סמלי הטוב, היופי והפאר של העיר באר שבע, אבל במקום לטפח את זה הוא מתלונן שאיזה שוטר בסדרת טלויזיה מטומטמת אומר שהוא ייתן לעבריין מכות בדיוק כמו בבאר שבע אני לא מבין? הוא עוד לא עבר את גיל הגנון? שיפיקו פרסומות לעיר באר שבע כמו שעשתה בזמנו העיר חיפה והעיר אשקלון, עד היום (12 שנה אחרי הפקת התשדיר לאשקלון) עוד זכור לי הסלוגן "אשקלון עיר יפה בים התיכון, אשקלון ויש בה המון" למה הוא לא יכול להריץ כזה דבר? שיפסיק לחכות שירדו על העיר ואז יתחיל להתקיף בחזרה שיפסיק לחכות לנתונים סטטיסטים שיעכירו את תדמית העיר ויפעל למנוע את הופעתה של העיר בסטטיסטיקות שליליות

הבעיה היחידה של דנילוביץ´

היא שנמאס לו מאגף הצעירים ובא לו להיות ראש העיר. כל השאר שטויות. והוא מקדם את העיר, רק תעשה רשימה של כל הדברים שהשיג אגף הצעירים בשנים שהוא קיים.

למעלה