מה אתם משחקים הפסח הזה?

קרנפול

New member
מה אתם משחקים הפסח הזה?

ניסיון נואש אחרון , אולי בפסח זה יעבוד ואנשים ישתתפו..

קרנפול

New member
לא יצא לי ממש לשבת לשחק, אבל כן "נגעתי" במגוון משחקים

נתחיל מהרגילים,
במכשף קיבלתי עלי את המשימה להשתתף בהתנקשות - כמובן כדי לשמור על טריס ויניפר.. עדיין לא ממש צללתי לזה.
בTLOU גם כן התקדמתי קצת, עכשיו אני ביער, זה יוצא ממש יפה ב 4K ו HDR.
נגעתי במשחק ori and the blind forest - מנגינות ממש יפות, ובכלל גרפיקה ציורית ומהממת, נראה אם נמשיך להתקדם בו השבוע.
המשכתי עוד קצת בChromaGun (משחק פאזל), לדעתי הם לא גיוונו מספיק במשחקיות ואחרי 4 פרקים היא כבר קצת חוזרת על עצמה.
התקדמתי קצת על המחשב בwolfenstein the new order - מזמן לא קרעתי לנאצים את הצורה, הייתי צריך קצת להתפרע..

לגבי העתיד- הוספתי לרשימת המשחקים בפלייסטישן את horizon zero dawn הגירסא המלאה, שיחכה לי לעת עתה.
ואולי יהיה לי עוד הפתעה בתחום הקונסולות בסוף השבוע (סוויץ')

רק sf5. נהייתי כזה קאזואל.

אני כל שבוע מנסה להכריח את עצמי לשחק באחד מ200+ משחקים שיש לי בפס4 ומת משיעמום.
&nbsp
sf5 הוא המשחק היחיד שאני יכול לשחק שעות כבר שנים.
&nbsp
המשחקי סינגל היחיד שמעניין אותי בקרוב זה jugement המשחק הבא של יוצרי יאקוזה.ואולי control של רמדי.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

קרנפול

New member
שמתי לב שיוצא גם Yakuza Kiwami 2

בעוד שבועיים,
גם לי יש תקופות כאלו...

מישהו 2

New member
זה לא קאזואל, הפכת להיות תחרותי יותר

שום AI לא יהיה מרגש יותר מלנצח מוח אנושי במשהו...
וזה לא קשור לרמת קושי, אפשר לעשות AI ממש קשוח וכמעט בלתי מנוצח אבל אז אתה לא תתרגש מזה כי זה עדיין מחשב ומן הסתם אפשר לעשות שמחשב לא יפשל ויעשה קומבואים מטורפים
&nbsp
אני יכול לומר שכדי שמשחקי סינגל יחזיקו אותי צריך עלילה ממש טובה שמתחברים לדמויות ואולי כמה פאזלים נחמדים, בקיצור נוט'י דוג

קרנפול

New member
מסכים לגבי התחושה של ניצוח יריב אנושי

בימי קוד 4 הייתי שחקן מולטיפלייר הדוק, זה כל מה שעניין אותי.
ואז עברתי דירה- למקום יותר טוב, אבל עם תשתית אינטרנט כזאת דפוקה- זה גרם לי לפרוש לגמרי ממשחקי מולטי, עד שהתשתית תוחלף.( דבר שכבר מתעכב חודשים ולא נראה באופק...)

amithas190

New member
אין לי שום משחק... לא יוצא משהו מעניין ?

מישהו ניסה וממליץ ?
Days gone
Metro exodus
&nbsp

קרנפול

New member
תחל'ס אני שמח שיש לי קצת זמן והמון משחקים להשלים

ככה לא משעמם..

דרך אגב התקדמתי במכשף עוד טיפונת לסקליגה,אני שמח על שינוי האוירה.
אני לא יודע אם עשיתי טוב שניצחתי את הנסיכה במרוץ. "(כמובן שעברתי את הסצינה עם יניפר..חח לא יכולתי לוותר.).

לגבי מטרו , סיימתי את הראשון ואני באמצע של השני , אבל משום מה אין לי ממש חשק להשלים אותו, אז לבנתיים עצרתי... לא יודע עד כמה ההמשך שונה ממנו.

amithas190

New member
מקנא בך, הזמנתי את sekiro

נשמע כמו ניסוי מעניין:
Darksouls הרבה יותר מהיר , כשלא ניתן לשפר את הנשק או את השיריון , זאת אומרת שמההתחלה אתה בנוי כדי לסיים את המשחק. אין גריינד .

למעלה