מה אתן אומרות על כל ה"התעוררות" שלנו להתלונן?

mykal

New member
נכון לעיתים,

כשזה 'חריג',
אבל לצערי, הביטויים--'מתוקה' 'חמודה' או מחמאות פושרות (כביכול,)
כמו--מזל שאת כאן, מה הייתי עושה בלעדיך (ודומיהן, שאני אישית סולדת מהם)
.--הן נורמה, שגם אם נאמר 200 פעם לא נעים לי, יגחכו כי "כך מדברים"
וכאפה' על הכתף, ונשיקת בוקר טוב ולהתראות--הן מוסכמה חברתית לצערי.
אז ההצעה שלך--לא כ"כ מועילה.

פולספגן

New member
נשיקת שלום ולהתראות היא מוסכמה כלל עולמית

כמובן, שיש לך את הזכות לסרב.

mykal

New member
כלל עולמית?

לא ידעתי, אני יודעת שלחיצת יד בנימוס היא מוסכמה,
אני יודעת שבני משפחה (גם פחות קרובים) מתנשקים.
אבל שכל מי שאני פוגשת בבוקר בחדר המורים, או חברי לכיתת הלימוד,
מתנשקים? מוסכמה? באמת?
מתנצלת, מעולם לא עמדתי בדרישה כזו--אותי זה מגעיל.
בטח שלא עם 'הבוס' מנהל שלי---מפקח שלי--מה קורה פה מה?

פולספגן

New member
בישראל זה פחות מקובל, אם כי בשנים האחרונות זה התחיל לצבור

תאוצה מאז שהישראלים נחשפו למנהג הזה מחו"ל.
&nbsp
זה בעיקר מקובל באירופה ובמרכז ובדרום אמריקה וייתכן שבעוד מקומות.

הבעיה

שזה טבוע באנשים הצחוקים הסחבקיה וכו ,לא הייתי רוצה לעבוד באופן צמוד עם אישה בחורה גם פנויה לבד ,וזה לא בגללה בכלל

וכל מה שהמקרים שצצו היו בגדר התנהגות לא נאותה או יחסים אסורים בהסכמה ,וכששוכבים בהסכמה יחסי העבודה הם אחרים לגמרי לגמרי,אז הוא מרשה לעצמו ללטף אותה וכו ,זה לופ בעייתי גם לאישה כי שמים לב בעבודה ואנשים מתלחששים ולכן שמור מרחק הכי בריא..

נכון צודקת

להגיד לא ובצורה הכי ברורה מהתחלה ,ותאמיני לי קל להעמיד גבר בכל מצב ובכל תקופה!
גבר שכבר חושב בכיון הוא מנסה ובוחן,ואז היא צריכה להיות ברורה ואחרית!
לצערנו רוב רובם של המקרים שהתפרסמו,הדברים היו אחרת היה קשר חברי כלשהוא שאפשר זרימה והצעות למינהם,ככה שהם הגברים לא הרגישו שעושים משהו לא בסדר,שוטרת למשל שרואה מה קורה סביבה והיא לא כפופה לקצין ,היא בתוכה מצפה בעקבות היזיזות וכו לקבל בתמורה קידום והטבות בארגון כמו משמרות נוחות וכו,זה גם פסול אבל יש נשים שעושות את השיקול הזה גם!
יש שמועה אמיתית על שיף בכיר ומוכר שמחזר בלהט אחרי שדרנית טלויזיה שהיא גם תפוסה ,לא יודע עדיין אם היא נשואה או לא,אבל הינה דוגמא לגבר שמבחינתו זה בסדר לחזר אחרי אדם תפוס ,זה טימטום אבל הינה דוגמה לגבר מפגר!

ושוב אני לא בא לחנך אנשים,וכל גם המתלוננות כביכול שמם יוכפש ,כי כשמסתכלים על העובדות ,את נפגשת עם הבוס בחניון חשוך עם גבר נשוי, ואז מילה שלו מול מילה שלך ,קחי אחריות על עצמך יש משרד בכדי לדבר רק!

ואז לא יהיו בעיות למינהם תאמיני לי

אני אהיה הכי מבועס

אם אני אשמע שהציעו לאשתי הצעות או התחילו איתה בעבודה וכשיודעין שהיא נשואה ,אני לא נשוי אבל כשיגיע הרגע עוד מזמן החברות היא תקבל את כל הכוונה והידע בנושא בכדי שלא יקרו מיקרים כאלו ,וגם תלמד לעצור את זה מהמשפט הראשון שיוצא מהפה!

גברים תמיד מנסים,הנשואים מנסים את הנשואות ,וכל גבר בר דעת יודע בעבודה הוא יהיה נתון לסחיטה כלשהיא אם זה קידום בשכר ובתפקיד בתמורה לסקס ,אז ככה שזה לא הכי כדאי להתעסק גם אם רוצים ובא לצד השני

ושוב אני חוזר אין סתם כך יש קשרים בין אישיים יחסי חברות ואז זה מתגלגל,לא באים חלילה לפגוע אלא חיזורים לגיטימיים שקורה טבעית בין בני אדם בהרבה מקרים,כל אדם שיהיה צמוד לאישה גם אם לא יהיה סקס יהיה בינהם דברים אחרים,כמו שולה זקן ואולמרט ועוד

mykal

New member
כמה דברים לדבריך,

1)קצת להבין שיש כנראה מרחק בין תיאוריה לפרקטיקה בשטח.
את עוד לא נשוי--מאחלת לך להתחתן וטוב, אבל אם אתה חושב
שמה שתלמד את אשתך לעתיד 'תופס' בשטח, אתה טועה,
כי אם היא תצטרך לעבוד, ויהיה מעליה בוס שכדי לשמור על מקום עבודתה
תצטרך 'לתת' ו/או יהיה להכיף איתו והיא תרצה בו--אמרת הדדיות --לא?!
אזי מילותיך והסברך לא מועילים.
2)אצל אולמרט וזקן היה קשר של אינטרסים כלכליים, לא מעבר לזה.
3)הגברת מבית הנשיא 'קצב' בטענה שהחיתה איתו--רק כדי לסחוט,
הרי היא היחידה שטענותיה נבדקו ונמצאו שקריות,
ובכלל הכל 'התגלגל' מפני שהוא התלונן נגדה במשטרה על סחיטה.

אז מסקנה שכבר כתבתי---
ערכי חינוך ותרבות הם מפתח לשמירת גבולות.
אם נאמנות לך תהיה ערך עליון בזוגיות שלך ושל אשתך בעתיד--
זה מעל לאמירות ואזהרות שלך--תבדוק מהם ערכיה --זה הכל.

בוקר טוב

היי אני כותב כי אני עובד עם נשים ורואה לא מעט מקומות והתנהגויות וכו!

א. אישה שמכבדת את עצמה ומחונכת נכון ועם כבוד עצמי,בפרט שהיא נשואה גם לא תגיע למצבים האלו,אני מוצא לא מעט נשים גם בפייסבוק שמחפשות תשומי ומתנהגות כמו נערות בנות 18 עם הסביבה ועם גברים ,וזה מקום לפסיכולוג וללמידה ומודעות עצמית ,גם לבעל או לבן הזוג זנה פאדיחה שגברים מציעים הצעות או מזילים ריר עליהן גם ברשת לא מכובד!
ושוב היא תצטרך להעמיד מהתחלה במקום ישר ולהיות הכי ברורה ! ואם הוא ינסה לעשות משהו לנפנף עם חוק הטרדה ,מאמין שהוא כבר ירד ממנה ,ואכן לא נעים יהיה לעבוד עם אדם כזה ,אבל אם אדם לא יודע להתנהג עם נשים בסביבתו אז לא ראוי לעבוד איתו.
2. שולה זקן בשונה מהטרדה מינית פשוט ידעה דברים ודחפה את האף שלה למקומות שלא שולה ,ובמקום להיות מזכירה שקטה וצנועה תפסה תחת מכל מה שקורה סביבה לאורך השנים
3.הגברת מבית הנשיא ששיקרה הייתה צריכה לצאת לציבור ולהגיד את האמת ,ניהלתי מערכת יחסית לא תקינה עם גבר ובוס נשוי ,ציפיתי לתגמול על כך מהיבט כספי וקריירסטי ולא קיבלתי נפגעתי ופתחתי את הפה ,ותאמיני לי שאם זה היה קורה כך אז אולי לא היו מסתכלים על נפגעות באמת בצורה מחשידה ועקומה
4.א. ממשרד התחבורה רצתה להיות ראלשית בבית הנשיא ונפגעה שלא קיבלה ,וכנראה שנתנה סקס בכדי לקבל ,וזה היה מחשיד להזמין לברית וים של הודעות וטלפונים ושיחות את הגבר שלדעתך אנס אותך ,אזהיום היא כבר סופרת וטור בידיעות ,אני רק מקווה ואשמח לשמוע אם היא באמת מלווה או חושבת ללוות נפגעות תקיפה מינית!
אז זה עצוב שבגלל תפקידים ומשרות מכניסים אדם לכלא ,ואני לא תמכתי או הצבעתי ליכוד ! בסך הכול לא קרא שכולם עליו,היה נותן לה את 30 אלף דולר ולא היה מוציא יותר לעורכי דין וחוסך בושות וכו

פולספגן

New member
הבעיה היא בתרגום

הרבה פעמים, אנו מעוותות כוונות ושגבר זורק הערה כלשהי, אנחנו מתרגמות את זה מינית.
זה יכול להיות סתם הערה שובינסטית במעלית או כל דוגמה אחרת.
אני מאוד מעריכה את ג'ודי ניר מוזס שלום על תמיכתה המלאה בבעלה ובמציאות שנותרה היום לא רואה פסול שפרטיהן האישיים תחשפנה לעלילות שווא שהן נזכרו בהן בכדי להפיל אדם פוליטית ו/או לסחוט ממנו כספים.

זה הבעיה בארץ

שמפרשות אחרת את האמת בפועל ,אני עובד מול חול וממש מהישראלית אתה לא יודעת מאיפה זה בא לך מה שנקרא!
כיום לא לזרוק הערות זה הכי בריא ,אנשים שרוטים ברמות על על מילה יכול להתפתח ויכוח או מריבה ,אני רואה את זה בתחבורה הציבורית,לא יאמן איזה פתיל קצר יש כאן לאנשים

גודי יש לה פה גדול את יודעת היא אחות של נוני,וכל מי שמתעסק עם התקשורת אוכל אותה ,דודו טופז קצב וכו ,היא צייצה ציוץ מפגר וגם מחקה מהר זה יכול להתפרש כאיום על המתלוננות ,,אז נכון יש לך כוח ,אבל זה יכול לעשות לך קטע של איום או שיבוש הליכי חקירה לא חסר סעיפים!
אם הן היו עושות שיימינג אז גודי יכולה לעשות בחזרה ,בגלל שהוא שר אז לא צריך תלונה בכדי להורות על חקירה,ולכן גם הן לא רוצות להגיש תלונה 2 המתלוננות כביכול,כנראה שוב זה סיפור של אחת שרצתה קידום נתנה סקס ולא קיבלה!
אני מאמין שכבר יודעים מי הן ,לדעתי עושות טעות גדולה ,אבל לא חסר מטומטמות שעושות שטויות ומצפות לקבל גיבוי מהחברה בגלל היותן מוטרדות מינית,תשאלו את אורלי רביבו א מפרשת קצב ,מרלשית בית הנשיא למשרה של בונה ציפורניים,אפילו השמאל בתל אביב לא יכל לסדר לה עבודה טובה יותר בגלל שהפילה את הנשיא שהם לא רצו,בגלל זה סוף מעשה במחשבה תחילה ,עשית שטות תעלמי מהסביבה ותחשבי שעבריין בכיר מולך,רחלי רוטנר אם הם לא היו זוג מוזר והיפסטרי שרק בתקשורת מסוגל לעבוד ,תאמיני לי שהיא לא הייתה פותחת את הפה ,היו מסוכסכים שם והצליחו להפיל את ינון על פליטת פה

בקיצור מדינה בטירוף אדם לאדם זאב ולכן שומר פיו ולשונו שומר מצרות נפשו

אשבל1

New member
אני אומרת:פגעו בך, תתלונני, יש חוק ! לא שופטים אדם

בכלי התקשורת, זה מכוער, זה הורס משפחות , יש לעדות זאת בצורה מסודרת.

נכון

הגזימו גם אם הפייסבוק ובאמת ,חלאס עם הפה של האנשים לסתום את הפה עדיף לכולם!

יש שמועה והוכחות שף מפורסם מחזר בלהט אחר שדרנית בטלויזיה שגם תפוסה נחכה לפרטים...

הגזימו יותר מידי

גם האירגונים זה נראה ממש שיש שנאת גברים ורצון עז לפגוע ולהרוס משפחות ואנשים על כלום!
זה רק אומר לך כמה אנשים לא הכי צדיקים ומתנהלים נכון בחייהם,אני יודע שיש לאדם יצרים ותשוקות וגם אם הוא שליח ציבור הוא לא חסין מגירויים ורצון לסקס וכו !

אבל ראבק הגזמתם ברמות על עם התלונות עם כל נושא הטרדה מינית ,ומה שקורה שפשוט לא יתקרצצו עם זרים ונשים,מכירות המצלמות יהיו גבוהות כי כל משרד יעשה מצלמה בכדי שלא יחטוף פתאום את הטרדת אותי, וזה מתווסף לכל החשדנותלכל הפתיל הקצר כאן על אנשים ,אני כבר בפייסבוק למשל מעדיף לדבר עם חברים ונשים מחול שאין שם את החשדנות והתנהגות הגועלית וזהו!

בדרך כלל אלו שעם כסף וכוח ושררה מועדים לנפילות האלו ,אדם ממוצע כמעט לא ינזק כי זה לא עושה כותרת לציבור

אני רואה כאן שני דברים

לא שופטת את מי שהסתירה בבטן 23 שנה מפחד.
אף אחת לא היתה רוצה להיות במקום הזה
וגם אני עברתי את זה בשירות סדיר בסיני ואני לא חשבתי אז שזה "לא תקין" ושאני יכולה להתלונן על הקצין. לא הבנתי את זה אבל זה חרוט לי על הלב בסכין.

שנית לא כל הגברים כאלו ולא לכולם יש את התחושה שהם כל יכולים
יש גברים מכבדים ולכן צריך להוקיע את אלו שאינם

ג'ודי היא סתומה בלומה על הגב החזק שהיא נותנת לבעלה
כי האדיוט בגד בה והיא אומרת "לי זה לא יקרה".

סילבן כמו גם קציני המשטרה וקצב ואחרים חושבים עצמם לאלוהים כל יכל ולכן גם אחרי 23 שנה מותר לאישה להתלונן ולספר, זה לא מחייב שהיא תגיש תלונה רשמית.

סמדר הרן סגרה מעגל רק השבוע כאשר רצחו את סמיק קונטר, להבדיל.

דברים פתוחים אינם טובים לנו
היקום ממלא אותם דברים שנשאבים ומכבידים על הגוף והנפש
אני בעד לדבר.

אשבל1

New member
אם לא מוגשת תלונה רשמית זו בעיה,כבר ראינו שגורמים אינטרסנטים

במיוחד בפוליטיקה ובארגונים גדולים, עלולים לגרום לנשים לספר דברים שלא היו, להקצין וכו'.... , ראוי שתאומת כל גרסה היות ואלו דברים שהורסים משפחות , אלו דברים שמילה יכולה יכולה לגרום לאדם לשים קץ לחיו ולכן גם אם עשה כל שעשה עדיין נכון להתמודד עם זה בדרכים בהם שני הצדדים ילוו במערכות תמיכה.

דורית1901

New member
מה שאת כתבת אינו נכון עובדתית

"ראינו שגורמים אינטרסנטיים עלולים לגרום לנשים לספר דברים שלא היו" - לא היה ולא נברא.

"אלו דברים שמילה יכולה לגרום לאדם לשים קץ לחייו" - הכל יכול לקרות, אך עד עצם היום הזה לא היה עבריין מין אחד שהתאבד.

"שני הצדדים ילוו במערכות תמיכה" - ממתי צריך לתת לעבריינים מערכת תמיכה? האמת היא שבעצם יש להם בד"כ יופי של מערכות תמיכה מהסביבה שלהם, שמצדיקה אותם ואף מאיימת על הנפגעות כמו במקרה האחרון.

מספיק כבר לתמוך בכל אותם הנבלות שממררים לנשים בסביבתם את החיים. תחשבו אם הייתן רוצות שהבנות שלכן יעבדו אצל אחד כזה.

אשבל1

New member
לא הייתי רוצה שהבת שלי ולא אף אחת אחרת תעבוד אצל מטרידן מיני

ת, אדם כזה ימשיך להיות ביניינו (אם לאחר שריצה את עונשו ואם לאו) ולכן כדאי שילוו אותו בכל מערכת תמיכה ומניעה אפשרית, וכך כמובן גם את הנפגעת.

לגבי שתי הפסקאות הראשונות שלך, אני לא מסכימה איתך, היו דברים מעולם.

אשבל1

New member
אני בעד ענישה ולכן שואפת גם שהנפגעות תתלוננה

יחד עם זאת בגלל שאנשים אלו חוזרים למעגל החברתי לא היית רוצה שיקבלו עזרה כדי שהמקרה לא ישנה?

וכמובן שהמתלוננות תקבלנה עזרה הכי טובה שניתן להתמודד מבחינה רגשית, נפשית ומשפטית.

למעלה