מה באמת יש פורום לזה?

wizardit

New member
מה באמת יש פורום לזה?

כאילו מחוננים זה בעצם חננים ואתם ....אממ....גאים בזה ??? כאילו סבב ה להיות גאה אבל פורום??????????? מה נסגר אתכם? אז אולי אתם לא כ"כ מחוננים ....זה כאילו .... לא משנה ....

100police

New member
אז לא היה לי זמן..

אז עכשיו אסביר לך. למעשה, יצרת גרסא מטומטמת של פרדוקס השקרן. הנך טוען שלושה טענות: טענה א': אנחנו מחוננים, וזה אומר שאנחנו חננים. טענה ב': אם אנחנו חננים ויש שם פורום לכך, זה אומר שאנו מתגאים, שאומר שאנחנו לא כל כך מחוננים. טענה ג': אם אנחנו לא מחוננים אנחנו לא חננים. הבעיה פשוטה מאוד: אם אנחנו אכן בפורום הזה למחוננים (שאומר שאנו חננים) ומתגאים בזה, זה אומר שאנחנו לא כאלה מחוננים. אבל אם אנחנו לא מחוננים, אז אנחנו לא חננים, מה שאומר שאין בעיה להתגאות בזה. אבל אם אנחנו מתגאים בזה אז סימן שאנחנו חננים, וכך הכנסת את עצמך ללולאת זמן אינסופית. אני מקווה שראשך מסתחרר עכשיו. אבדוק יותר מאוחר אם יש בפרדוקס הזה חורים. (פענחתי פרדוקס. זו התקדמות, לא?)

100police

New member
זאת הכוונה.

ורק בשביל שיהיה קשור לפורום (במצבו הנוכחי, לפחות), אני אכלול פה את אותה מילה חשובה. "התנשאות".

the queen zohar

New member
מחונן זה לא חנן../images/Emo168.gif

מחונן הוא אדם בעל אייקיו מ120 ומעלה. מחוננים לא קשורים לחננים. יש הרבה חננים שהם מחוננים, אבל שוב פעם, זה לא קשור.

Loopaloopa

New member
תיקון קטן והבהרות על הדרך

מחונן הוא בדרך כלל בעל אייקיו מעל הממוצע (100). גאון הוא בדרך כלל למעלה מ- 130. יש הבדל בין מבחן שבודק מחוננות שמעבירים בבתי הספר לבין מבחן אייקיו. יכולים להיות מחוננים בתחומים שונים, שמחוננותם לא בהכרח תתבטא במבחנים למחוננים (תחומים אמנותיים למשל), ויש מחוננים שיתקשו בלימודים רגילים בבית הספר. בדרך כלל מחונן יהיה בעל אינטיליגנציה גבוהה, שטף רעיונות ובעל תחום אחד או מספר תחומים שבהם הוא יהיה חזק מאוד.

ביום שבו כל המחוננים יהיו חננים....

לכל האנשים שהם ערסים מטוטמים כמוך יהיה שכל!

bernie92

New member
ואתה יותר ממוזמן לעזוב.

לך לשחק עם ליפתך במקום אחר.

סליחה אם הרסתי לכם את

מעגל ההתנשאות שלכם. גם אני מתנשא, mind you, אבל לפתוח פורום שכולכם יכולים להכנס אליו ולהרגיש יותר טובים מכולם בצוותא ולהרגיש קצת יותר טוב עם עצמכם, זה די עצוב.

נו באמת...

צריך לבוא לפה מישהו שיגיד "כולכם טיפשיםם!!!!! אני לא מחונן ואני הכי חכם!!!!! יותר חכם מכל המחוננים האלהה!!!!" כדי שמישהו ייתנשא ולא יקום צדיק בסדום?

תמיר1991

New member
זהו... באמת, מה העניין?

כל מילה שנגיד תהיה "התנשאות"? אפשר לחשוב... תמיר.

מי שחש ברגשי נחיתות

טבעי שיקרה אחד מבין השניים (או שניהם גם יחד) - 1)יאשים אחרים בהתנשאות 2) יתנשא בעצמו.

לפי דברייך

כל הפורום הזה חש ברגשי נחיתות, מכיוון שחצי מתנשאים וחצי מאשימים.

theXequation

New member
סטטיסטיקה יפה יש לך, אפשר לדעת

מהיכן הנתונים? ומה הסיפור הזה עם ההכללות? גם אתה התחלת?

למעלה