מה בפורום?

פיטפוט

New member
מה בפורום?

שלום לכולם! שבוע חדש. פורום חדש. אז הנה יש לנו פורום חדש, ייחודי עבורנו - "משפחות ישראלים בחו"ל". חלק מהקוראים והכותבים מכירים מכתיבה משותפת בפורום אחר, ןמכירים את אופי וצביון הכתיבה בפורום מסוג זה. אני אישית, אינני מפורשי (פליטי?) "YNET", כך שאינני יודע ומכיר מה היה צביון הפורום הדומה שם. (אני לא חדש במדיה הוירטואלית, אך חדש בפורום הייחודי הזה) רציתי להעלות לפני החברים שאלה, ("שאלת-סקר" כמו שקוראים לזה פה) – במה לדעתכם רצוי ונכון למלא את דפי הפורום הזה? האם רק בתכנים שקשורים בהוויי החיים הייחודי שלנו... או אולי, גם בנושאים כלליים ששייכים לכולם, בכל מקום ומצב? האם ההעלת נושאים לדיון, נושאים אישיים/משפחתיים, ללא כל קשר למקום מגורנו, - מתאים לפורום הזה? אשמח לקרוא את דעתכם! שבוע מבורך לכולם! פיט-פוט

יורי CA

New member
עוד מוקדם להגיד

קודם כל הפורום הזה לא בא להחליף את זה של YNET. הפורום ההוא חי ובועט, ולדעתי לא מראה סימני משבר (בניגוד לפורומים אחרים שם שפשוט התפגרו). דבר שני, הרבה תלוי במי שינהל את הפורום הזה כאן, וגם במי שיצטרף לחבורה. אישית הייתי שמח לקרוא ולכתוב פה על גידול ילדים בגולה, הריון + לידה וכל מה שקשור לחיים עם משפחה בארץ אחרת. כמובן שאם תווצר פה קהילה ממש (לפעמים זה קורה ולפעמים לא) אז כל נושא הוא ליגיטימי, ולא צריכה להיות שום הגבלה שהיא.

saritlo

New member
בכל מה שמעניין אותך ואותנו ../images/Emo41.gif

אקטואליה, משפחה, אוכל .....

Gefen

New member
שלום לפטפוט ולכולם

באמת קשה לאמר מה בדיוק יהיה פה, רק חשוב לזכור שאלה הגולשים שעושים את המקום, ומה שאנחנו נביא הנה זה מה שיהיה. מנסיון שלי, לא כדאי להגביל את נושאי הדיון בפורום (אלא אם מדובר בנושאים בעייתים כגון פוליטיקה..). גם הגבלה והתערבות יתר של מנהל פורום בתכנים, עלולה להזיק ולפגוע בזרימה הטבעית של הדברים. כמו גם הגדרה מראש מה יהיה מה לא יהיה - גם היא אינה טבעית. אני בטוחה שאם נרגיש פה נוח, נביא הרבה מעצמינו, כולל נושאים אישיים\משפחתיים, הרי זה כל הרעיון של קהילה.. שיהיה שבוע טוב לכולנו גפן

פיטפוט

New member
מחליטים בשבילנו?!

שלום לכולם! בעוד אנחנו משוחחים על "מה בפורום", החליטו בהנהלת תפוז" למקד את ייחודיות הפורום, לא עוד "משפחות ישראלים בחו"ל", כי-אם: "להיות הורים בחו"ל". מישהו יודע למה השינוי הזה? כולם מסכימים לשינוי הזה? זהו לדעתכם אמור להיות ייחודיותו של הפורום הזה? פיט-פוט

אז קודם כל ברכת הבית

ברוכים הבאים לפורום המתהווה לו בימים אלה. ברגעים אלה ממש נוספים פורומים חדשים וממונים מנהלים לפורומים שנפתחו בסוף השבוע. היות וכולנו היינו קצת עסוקים בבלגן שנבע כתוצאה מהנהירה המונית מYNET, לא ממש הספקנו לבנות את הקהילה הזאת בדרך הכי יעילה. וכמו שמישהו כבר כתב בשרשור הזה, אנחנו לא מנסים לחקות את YNET, אלא להקים פה אשכול של פורומים וקהילות שיספקו בית חם לכולם, ושידונו בנושאים המעסיקים ישראלים החיים מחוץ לישראל. לקהילה שלנו יש פורום בית, או פורום אם כמו שקראו לו כאן, והוא פורום ישראלים בחו"ל, יש בו המון משפחות מכל העולם והוא משמש בית חם לגולשים רבים. אחד הדברים שלא ניתנה להם מספיק תשומת הלב בפורום ישראלים בחו"ל היה נושא ההורות וגידול הילדים, ולכן החלטנו לייעד את הפורום הזה לנושא הכל כך חשוב הזה. אני מקווה שבקרוב ימצא מנהל שותף לפורום, עם קצת יותר נסיון בתחום הזה ממני, ושכולנו נביא הנה את הלבטים והנסיונות שלנו, וניצור כאן קהילה חמה ומעניינת.

nyc1

New member
מה משנים לנו את שמו של הפורום?

ניכנסתי לכאן דרך מועדפים ולרגע נסוגתי .. עדיתי בדיקה נוספת במועדפים כדי לבדוק שלא טעיתי... היה מאוד נחמד אלו שאלו אותנו ...תמיד יש אפשרות לעשות זאת כמו סקר ולשמוע מה יש לאנשים היקרים כאן לומר... אנה היתייעצו עימנו בדברים שאתם מעוניינים לשנות... תודה אחת שחשוב לה הקשר כאן...

כמו שכתבתי

הפורום היה קיים יומיים במתכונת זמנית כדי לתת מענה למבול הגולשים שהגיעו לקהילה. היום יום ראשון וההנהלה חזרה לעבודה מסודרת, והוחלט על התמקדות בנושאים על מנת שלא ליצור תחרויות וכפילויות בין הפורומים בפורטל.

AdiBos

New member
אותה הגברת בשינוי האדרת!

מה שחשוב הוא התוכן ולא השם אז קדימה לענין :הורות זה דבר נפלא ומורכב כל הורה יש לו את דרכו שלו ואמונתו כיצד לחנך ילדים וזהו המקום שבו אפשר ללמוד מנסיונם של אחרים אז בלי חשש אתם יכולים לומר כל מה שמעיק על לבכם

saritlo

New member
גם אני שמתי לב לשינוי , אז מה מי

שלא הורה לא יכול להיות בפורום ?

הי שרית ../images/Emo20.gif

קודם כל כל מי שרוצה להיות בפורום מוזמן להשתתף ולתרום בו. שמו של הפורום נגזר מפורום להיות הורים הותיק, כדי לענות על צרכיהם הייחודיים של ההורים בחו"ל. כמובן שכמו בכל פורום אחר, כולם , רווקים, משפחות והורים, קטנים וגדולים ובינוניים, מוזמנים להשתתף גם בפורום ישראלים בחו"ל וגם בפורום הזה, ובכלל כל מי שיש לו עניין בנושאים שעליהם נדבר כאן מוזמן להצטרף.

Gefen

New member
I don´t like this new name as well

personally , I think there are so many other issues we can discuss here other than kids!! so I´m going to write here whatever I think is related to families abroad. We can freely write here what we desire, eventhought Tapuz changed the name, remember that.. Gefen

למעלה