מה דעתכם בנושא חיסונים?

שוגי13

New member
מה דעתכם בנושא חיסונים?

השאלה רלוונטית בעיקר לאלה שבחו"ל באופן זמני. ישנו שוני מסויים בסדרת החיסונים הניתנת בישראל לעומת חו"ל, באירופה למשל לא נותנים לתינוקות חיסון לצהבת, או לחילופין את החיסון המחומש נותנים בהפרש של חודש בין חיסון לחיסון (ובטיפת חלב בישראל אמרו לי שחייב להיות הפרש של חודשיים לפחות בין חיסון לחיסון). בקיצור, לחסן לפי השיטה הישראלית או המקומית? ושיהייה לכולם ט"ו בשבט שמח

אני מחסנת לפי הישראלי

בגלל שאנחנו זמניים בחו"ל, סיימתי את החיסונים למעט אחת, שניתן בחופשת המולדת הקרובה. מאמינה שאם הייתי גרה פה כאזרחית, הייתי מחסנת לפי השיטה המקומית. טו´ בשבת שמח

Gefen

New member
היי שוגי.. בעניין החיסונים

אני עזבתי את הארץ עם נדב כשהיה בן שנה וחצי, ובארה"ב פשוט המשכתי מהנקודה שהפסקנו, אבל לפי שיטת החיסון האמריקאית. משמע- כל מה שהרופא המליץ ואמר- הסכמתי לתת לילד (מתוך מחשבה שזה חיסון ולא יכול להזיק..) כך יצא שנדב קיבל גם את החיסון לאבעבעות שעוד לא היה אז בארץ (היום כבר יש? אין לי מושג..) וגם חיסון נוסף נגד זיהומים שנועד למנוע דלקות חוזרות באוזניים ובכלל.. אגב, שוגי, אני לא ממש הקפדתי עם ההפרש של החודשיים במחומש כי בדיוק היינו במעברים אז, וזה לא היה ממש קריטי אם אני זוכרת נכון. עוד פעם טו בשבט שמייח...(ויש לכם משימות לבצע מה אתם מתעצלים..
) גפן

למעלה