מה דעתכם על תניה גרבר?

Aberforth

New member
אני חושב שהיא מדהימה!

היא תומכת, היא נאמנה, היא שם בשביל הגבר שלה באש ובמים, היא רגישה, יש לה פרצוף שדי נעים להסתכל עליו, אני בטוח שהיא שועלה לא קטנה בין הסדינים. כל מה שגבר מחפש באישה.

אם לקרוא לגבר שלך אוטיסיט, להגיד על האישה שממררת את חייו

שהיא אישה טובה
להתחבר לשונאים שלו בתקופות הכי קשות שלו
לנגן לו על המצפון בי הפסקה על איך היא ויתרה על עצמה למענו כשכל מה שעשתה זה להגשים לעצמה חלום להיות באח הגדול משהו אותו לא הצליחה הגשים עד שי חי.....
להיות מניפולטיבית ולשחק לו במוח כשהוא במצב חלש....
להמרח על מיטות האנשים ששונאים אותו אם כל זה זו נאמנות עבורך כדאי אולי שתרענן את המושג נאמנות?
LOL

rachela8

New member
נכון תני הרגיזה את שיחי מהיום הראשון גם רבו על החברות שלה

עם עומרי ואור שמיררו לו את החיים בכל הזדמנות ,זה הרגיז אותו איך היא ממש התחנפה אליהם ליחס טוב ,
אבל אין מה לעשות הנזק נעשה והיא תתן לו את החשבון הסופי בסוף

Hadas23091976

New member
כמה משחירים אותה בתגובות...

צריך לזכור שהיא אשה צעירה מאד (בת 22-23), וביחס לנשים אחרות בגילה בבית מאד בוגרת ואינטליגנטית.
וצריך לזכור ששי בחר להיות איתה, כך שחוסר כבוד אליה זה גם חוסר כבוד אליו.

כפי שכבר ציינתי בתגובה שלי אני דווקא ראיתי אשה מקסימה, חמודה, נעימה, אשת שיחה, אחת שיודעת להסתדר עם אנשים (וזאת לא חולשה), שיש לה דעה אישית אינדיבידואלית ויודעת להגיד אותה בפנים למי שצריך (כמו שאמרה את דעותיה בפינת הפימיניזם של אור במשימת סין, היחידה למעשה שהעיזה להגיד דברים שונים מהכלל, כשכל שאר הבנות רק הינהנו והסכימו עם אור).

לטעמי האישי יש לה המון חן וסטייל ייחודי ולא צריך שכל הנשים יראו כמו קסניה, יש יופי גם בנשים כמו תניה.

לצערי מרוב שכולם עסוקים בשי (ובצדק, הכוכב של העונה:) הם רואים את תניה כנספח שרק בא לעזור לו (אם קילקלה או עזרה זו שאלה שכל אחד לפי דעתו האישית) ולא כבנאדם, לראות את התגובות המכוערות כלפיה, ההתיחסות למראה שלה לבחורה שממילא חסרה בטחון עצמי בעניין הזה זה לא פחות מרשעות.
עד כמה שאני מתעבת את אור מעולם לא התיחסתי לצורה החיצונית שלה כי זה לא קשור לשום דבר (וכל אחד צריך לזכור להסתכל במראה כי אף אחד מאיתנו לא דומה לבר רפאלי:).
ואני ממש לא מבינה מה נסגר עם מפיקי ערוץ 2 שסידרו לשי ואיציק כל אחד קליפ ושכחו את תניה כאילו לא היתה קיימת העונה.
אפילו שי חי אמר שזה הדבר היחיד שמצער אותו כשיצא מהבית, לראות את התגובות כלפי זוגתו.

rachela8

New member
אני מאשימה אותה רק שלא עמדה נפשית בחרם נגדו

והוא יצא בגללה ,כל יום הייתה בוכה לו מנדנדת לו כאילו הוא לא איתה,מצחיק איפה הוא היה באמריקה????????????זה היה מרגיז התלונות שלה כלפיו במקום לעודד אותו בכתה ,כן היא צעירה אז מה?????????

bdinib

New member
תניה

כבר די זמן שמתי לב, שהיא עושה לו נזק במקום לעזור. אבל אני לא מאשימה אותה כנראה שבתוך סיר הלחץ הזה שלא היה לה לאן לברוח ולכן היא נצמדה לאחד היחיד שהיא בטחה בו, והיא פשוט נשברה שם. הגיעה למצב שבכתה כל הזמן אם ראינו ואם לא .
שי חי עזב את הבית לא רק בגללה אבל הוא ידע שזו תהיה היא שתצא החוצה ולא היה מוכן לראות את ההשפלות עליה או ללעג שיהיה כלפיו אחרי שהיא תצא. הוא אמר גם כמה פעמים אתם מדיחים את תניה לא בגלל שהיא עשתה לכם משהו אלה כדי לפגוע בי . וברגע שהיא תודח זה ברור שיהיה בבית צהלה ושמחה והוא לא היה מוכן להיות מושפל, לא הוא ולא חברתו! עשה בשכל שיצא ויצא כמו גדול אנחנו שבוע אחרי ואין עיתון, פייסבוק, שיחות בחוגים שלי על מה ?? על שיחי חלק בעד וחלק נגד. אבל מדברים עליו. ורק בגלל זה אני טוענת שהוא המנצח כי כל העונה זה היה רק הוא גם אם הוא ישב ובהה בסדקים והראו אחרים הם דיברו עליו ככה שכל העונה זה רק הוא ואחרי העונה זה גם רק הוא. וכפי שקלטתי את הדמות הוא ימנף את עצמו והשמיים הם הגבול . אני מאחלת לו כל טוב והצלחה בכל מה שיעשה.

rachela8

New member
ברור שהוא המנצח של האח הגדול,רציתי שגם יקח את הדירה

כל הזמן בפורום כתבו שהוא לא יקח את הפרס ורציתי שיוכיח שההפקה לא קובעת ,שזה אנחנו נקבע ובזה נכשלנו ,שיחי יכל לצאת אם תני באמת תעוף ולא לפני,קצת יותר בטחון בצבא האח

הבעיה של תניה שהיא אוהבת יותר מדי

בזמנו כתבתי בפורום האח הגדול פוסט בנוגע לכך.
כל מה שכתבתי אז בסופו של דבר התגשם לא מזמן.
אהבה מהסוג הזה לא יכולה ולא רצוי שתתקיים במקום כמו בית האח הגדול.
תניה מצידי יכולה להיות האישה המושלמת, האישה האידיאלית, הכי יפה בעולם,
הכי אינטליגנטית והכי שווה. זה לא מפריע לעובדה שהיא רק הפריעה לו בבית
האח הגדול והיא לא הייתה צריכה להיכנס לבית הזה. לא להיכנס כדי לעזור לו
ולא להיכנס כדי לנקות אחריו את הבלאגן. היא הייתה צריכה לתמוך בו בכל הכוח
מבחוץ.
כעת כשהם כבר בחוץ ומנהלים חיים אחרים לגמרי, הם יכולים להיות זוג מהשמיים.
בבית האח הגדול זה לא היה נכון ולא היה חכם ושום זוג מעולם לא זכה באח הגדול.

Ronit FL

New member
אני מאוד בעדה

ואני באמת לא מבינה את העליהום שעושים לה.
חוצמזה שהיא מתלבשת מדהים ויש לה שיק מעלף.

gay55

New member
הגזמת אבל ממש! היא לובשת סמרטוטים ועל הפנים כבר דברו

ראי בהשקה האחרונה הזדעזעתי

אני ממש נגדה

היא רצתה להכנס לאח הגדול ובסיבוב הראשון שלה לא הצליחה.
ואז חלף הזמן והיא נעשתה בת זוג של שי והכניסו אותה בגלל זה.

היא נכנסה תוך הבטחה שהיא לביאה ומי שידבר על הבן זוג שלה...אבוי לו....ואז? לא הפסיקה להוציא אותו שקרן, הרי הוא אומר וחוזר ואומר כמה אור רעה והיא חוזרת ואומרת כמה היא טובה....עונה שלמה שהא מחמיאה לאור בלי הפסקה, זה לא ממש נורמלי, זה בערך כמו שאישתו של הרצוג תצא לתקשורת ותגיד כמה ביבי שכולנו יודעים וראוים איזה עולב הוא, הוא ראש ממשלה מעולה.....
וזו התהגות לא ברורה לחלוטין כי כולנו ראינו כמה אור מרושעת וגם היא ראתה את זה מהבית.
היא פשוט בנתה לערוץ 2 סיפור נהדר על אור.
שלא לדבר על זה שהיא הציגה את עצה כל הזמן כאילו הוא מתעלל בה נפשית למרות שברור שהיא זו שעתה לו בדיוק את זה....ככה בשקט בשקט מתחת לרדאר

היא לא הפסיקה להכניס לו לראש שהוא צריך אותה ולא יכול להתקיים בלעדיה, שהיא עשתה הקרבה עצומה וויתור גדול (או יה....) בשביל להכנס לאח הגדול ו.....לנקות אחריו, החלישה אותו וערערה לו את הבטחון...מרגע שהיא נכנסה הוא עשה שיירה ארוכה של טעיויות קשות שהביאו ליציאה שלו מהבית

היא לא הצליחה לפרגן להצלחה שלו בחוץ, קיללה מעריצים שהגיעו לחזק אותו והכי גרוע...קינאה בו על כך.
איזו אישה מקנאה בבן זוג שלה?
והיא גם לא חכמה מספיק להבין....איך לא הבנת שאם המעריצים לא מפרגנים לך יש להם כנראה סיבה?

במשימת החומה במקום לעודד אותו לבנות ולהגיד לו שעבורה זה יהיה התודה הכי גדולה שהוא יכול לתת לה היא התבכיינה לו כמו חתולה רטובה בגשם.

בקיצור, אישה בונה אישה הורסת....יש לנו פה אישה הורסת, קנאית, מניפולטיבית

בקשר לסגנון הלבוש שלה, האמת שלא התרשמתי, מודה.
אבל זה כבר לחלוטין עניין של טעם

gay55

New member
בוקר טוב זה פורום של שי חי למה לדבר עליה ? היא לא מעניינת

gay55

New member
דבר נוסף הוא שהרוב הביע את דעתו השלילית עליה ופירטנו למה

חבל לדוש בזה היא ממש לא מעניינת
מה שחשוב הוא שלא תקלקל לשי .

חגית 11

New member
ילדה בוגרת חכמה איכותית ועדיין תמימה שזה יפה בפני עצמו

והכי הכי נאמנה שיש

gay55

New member
מוטי אתה כתבת דברים איומים על שי חי בפורום פלא שאתה

אוהב את תני ברור כי הא היזיקה לתדמית שלו .
לא מבינה את ההיתממות שלך

למעלה