מה דעתכם..

Oyster Girl

New member
מה דעתכם..../images/Emo32.gif ../images/Emo54.gif

על לאפשר לערבים/פלסטינים לנסוע בכביש 443????????? [אני כבר לא יכולה להתאפק
....]

אני ברשותך אעשה את ההפרדה בין ערבים לפלסטינים

אלה שני דברים מאוד מאוד שונים. לא מפריע לי שערבי מרמלה, אום אלפאחם או יפו ייסע שם. פלסטיני מג'נין, טול כרם או שכם? מאוד. זו לא גזענות, זו גם לא שנאה סתמית. הכביש הזה ראה כל כך הרבה פיגועי ירי, שפשוט הפקרות לתת להם להמשיך לנסוע שם. מעבר לזה, הכביש הזה נבנה בגלל שבדרכים הישנות שעברו דרך כפרים ערביים כל הזמן היו זורקים דברים על מכוניות, אז בנו אותו בשביל שיוכלו לנסוע לירושלים בלי לקבל בלוק או בזנ"ט בראש. עכשיו להתיר להם לנסוע שם? לא יודע. שימו לב מה קרה בהקלות האחרונות לפלסטינים: הוסר מחסום בכניסה לכביש מסוים. יומיים אחרי (אולי יותר, לא זוכר) היה שם את פיגוע הירי שבו רצחו את הרב, אב לשבעה. אני מעדיף שהם יחיו פחות טוב ושאני אחיה, מאשר שהם יחיו כמו מלכים ואני אמות. מעבר לזה, למה שהם ייסעו שם? הם משלמים מיסים למדינה שסללה את הכביש? אנחנו חייבים לאפשר להם משהו? שיגידו תודה שאין עליהם מצור כמו בעזה

chen1litvak

New member
לי ידע דעה על המורה לתולדות!

הוא חייב להפסיק לתת לי 90 על מבחנים של 10 עמודים! אני מגישה ערעור

Ronushnush

New member
דעתי........

שמשעמם לי ושאין לי כוח לצאת מהבית וזה עוד יותר מכניס לבאסה -ביצה ותרנגולת.... ונמאס לי לישוןןןןן אני יודעת שזה נשמע מתפנק אבל די כמה אפשר לישון?! מה אני אעשה שאני עייפהההההההה
פתאום חזרו אלי פלאשבקים מהסרט רקוואים פור אה דרים (איך שלא כותבים) אני חושבת שהדחקתי אותו מרוב שהוא כבד
הקרמבו נראה כמו משהו אחר
וזה ממש כיף ללחוץ את הכדורים שיש להם קליפה כזאת
אני יכולה לעשות את זה שעות אבל בסוף זה מתפוצץ ונשארת רק האבקה המגעילה
אישלג
זהו סיימתי

למעלה