מה דעתכם?

IDstorm

New member
מה דעתכם?

דברים שלא מלמדים בבית ספר (וגם לא תשמעו מההורים) 1. ילדים תמיד יודעים כשמשקרים להם 2. אולי בגלל זה מגעיל להם לראות את ההורים שלהם מתנשקים 3. אין אנשים רעים, יש רק טיפשים חלשים ועצובים 4. אבל אם מישהו יודה בזה כל אנשי הדת והחוק יאבדות את פרנסתם 5. כל התרבות המערבית אשמה בבעיות שלך 6. אבל אתה אחראי לפתור אותן 7. ועד שכל אחד יבין את זה העולם ימשיך להיות מקום מחורבן 8. ההורים שלך מלמדים אותך שיש תנאים לאהבה 9. כל השאר מלמדים אותך מהם התנאים (הם משתנים מהר, אז כדאי שתהיה מעודכן) 10. אין שום דבר רע בלאהוב אנשים רגילים (אושו) 11. אהבה היא כמו נהר... 12. אבל לך אין מושג במה מדובר בכלל, כי הלב שלך עטוף בבטון 13. אפשר לדעת גיל של עץ עפ"י כמות השכבות שלו 14. אפשר לדעת את הגיל שלך לפי כמות שכבות הבידוד על הלב שלך 15. השכבה הראשונה מופיעה כשלוקחים אותך מאמא שלך בחדר לידה 16. ואחרי סביבות גיל עשרים הכמות שלהם כבר לא משנה דבר 17. ומתחת לכל השכבות יש חור שחור משווע לאהבה, כואב עצוב ובודד 18. ומושך אליו בלי אבחנה כל טיפה של אהבה 19. נשמע די מפחיד? אז עדיף שישאר בבטון.. 20. ואת החור השחור הזה הורישו לך ההורים שלך, 21. אבל זה לא אשמתם כי זאת הירושה המשפחתית מזה דורות 22. אז יש בטון, אחרי זה פחד, אחרי זה כאב, אחרי זה עצב ואחרי זה.. 23. ..כל מי שהגיע לשם נרדף ע"י הרשויות 24. השכל הוא שותפו הנאמן של הבטון 25. גם הטלויזיה הסמים ושאר העולם 26. השכל הוא החברה בתוכך (אושו) 27. אתה מתאהב רק במישהו שאתה יודע שלא יחזיר לך אהבה 28. או רק במישהו שמראה לך סימני חיבה, מי שזה לא יהיה 29. תלוי בכמות הבטון 30. תשעים אחוז ממה שמניע אותך נמצא מתחת לבטון הזה 31. אתה מתלבש כדי שיהאבו אותך 32. אתה לומד כדי שיהאבו אותך 33. אתה קונה דברים כדי שיאהבו אותך 34. אתה משיג דברים בחיים כדי שיאהבו אותך 35. אתה מדבר כדי שיאהבו אותך 36. אתה עושה ניתוחים כדי שיאהבו אותך 37. אתה מזיז כל איבר בגוף שלך כך שיאהבו אותך 38. אמרתי תשעים? היתכוונתי למאה... 39. אבל עדיין אתה מסרב להורות שיש משהו מתחת לבטון 40. תתכחש ועדיין תעשה הכל כדי למלא את החור שבלב 41. כולם פוחדים מכולם, כולם כועסים מרירים ציניים ועצבניים 42. במיוחד אנשי הדת והחוק 43. האהבה היא שמניעה את בעולם, לא סקס ולא כסף 44. ועד שלא תבין מה מניע אותך לא תוכל להיות באמת חופשי בהשראת אושו הספר "עיקרון הרצף" מאת ג"ין לידלוף והילדה, האישה שבלעדיה הלב שלי עוד היה מתחת לבטון

הכל נכון,ולא נכון,תלוי בסיטואציה,

פתאום אני מרגיש שיש כאן הכללה גורפת! פעם אהבתי יותר לקרוא את זה,היום פתאום ההכללה צורמת לי. כך לדוגמא את סעיף 27. יצאתי פעם עם מישהי שוויתרה עלי תוך שהיא מצהירה: "אתה טוב מידי בשבילי",ממש ככה מילה במילה! 5 שנים לאחר מכן,בפגישה מיקרית ב"הום סנטר",שם עבדה,אמרה לי: "התגרשתי,וחבל שהפסדתי אותך,אתה בחור טוב"... והכל התחיל מהאבא שלה,מהבית,שכנראה אם הייתי מחכה אותו שצורה טובה, היא היתה אולי אישתי/גרושתי...? אי אפשר לדעת. מסקנה: כל המשפטים הם נכונים,ממש כמו שלא נכונים,וכשהם "לא נכונים",הם צורמים! אצלי למשל,אני מסוגל להתאהב,רק במי שאני חש שהוא יחזיר לי אהבה! מה דעתך? בכל מיקרה,תודה על הציטוטים,תמיד כייף לקרוא,זה לא יכול להזיק...

נועָה

New member
דעתי היא ש.... ../images/Emo98.gif ../images/Emo46.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo9.gif

1. שזה נורא יפה מצידך שהבאת את הדברים הללו, כי אני מאמינה שבאמת האמנת שהם יעשו טוב ושאפשר יהיה ללמוד מהם. 2. שזה לא אומר שומדבר, אלא שאני מרגישה שהם לא כתובים בשפה שאני אוהבת לקרוא. הם מדברים על דברים שהם אמת של מישהו אחר, אבל לא שלי. 3. כשרוצים לעזור לי ולתמוך בי באמת, האמת שלי אף פעם לא מגיעה בהטפת מוסר. האמת שלי אומרת שאם מישהו מאמין באהבה או מטיף לה, הוא הולך בדרך הזו. הוא לא מדבר דבר אחד, אבל עושה דבר אחר. הוא לא עושה את זה בכך שהוא מראה לך מה חסר בך, והוא אומר לך שעוד חסר בך המון. הוא נותן לך כלים שהם בעדך, והוא עושה את זה מתוך המקום שהוא הסניגור שלך ולא המבקר. אני עושה ככל יכולתי כדי שהאדם יאהב את עצמו, וכדי שהוא לא יפגע באחרים (אלא אם מגיע להם....). ואם קטע כזה מביא אותי לאהוב את עצמי פחות, במקום שהוא יעשה שאוהב את עצמי יותר. ואם אני מרגישה שהוא פוגע בי במקום לחזק, ושהוא שומט את הקרקע מרגליי במקום ההיפך, עבורי הוא לא עושה את העבודה. ולא יודעת, אולי אם אתה היית זה שכתב את הקטע, אולי לא הייתי מוציאה מילה. כיון שזה ציטוט אני מרשה לעצמי לענות לך מה דעתי. דעתי: מישהו שמדבר כמו אלוהים ושחושב כאילו הוא היה אלוהים, עבורי הוא אף פעם לא אלוהים. כלומר, אלוהים שלי.

רינת p a

New member
נפלא נפלא ושוב נפלא

בפתיח כתוב שבמקרה למרות שאין מקריות אז במקרה או שלא במקרה אחרי ערב מלא וגדוש היגעתי לפורום הזה פתחתי את הדבר הראשון וליבי התמלא באהבה גדולה אלף תודות קיבלתי כוח להתחיל יום חדש עם חיוך והבנה שונה שוב תודה ורק טוב!!!!

../images/Emo77.gif למה?

קודם כל אין ילדים רעים, יש ילדים שרע להם.
לומדים כדי להמשיך בדרך ולנסות לבחור בדרך הנכונה וללמוד לקחים שיקדמו אותנו ליעוד שלנו.
פחד, כעס עצבנות מונעים מאיתנו להשתמש באנרגיות חיוביות , להיעזר בעזרה הבאה מספירות גבוהות יותר.
אהוב את עצמך ואת כל השניות אותם אתה חי מתוך מודעות והרכה שיש הרבה טוב ביקום כדי לצמצם את הרע

למעלה