מה האלבום הכי טוב של אופספרינג ?

© DrorZi

New member
ועכשיו לשאלה הכי פשוטה שיש

מכיוון שאני ממממממממש ממממממממש לא יודע יותר מידי על החברה האלה אני לא יודע את הפרט הכי בסיסי - כמה אלבומים הם הוציאו לעזזל ?? יש לי את the offspring ignition smash amerucana וזה אומר שיש לי את הראשון השני האחרון ועוד אחד ??? וכמה חסרים לי ? B-) דרור זי

voodoo

New member
התשובה הפשוטה

להלן הסבר על `` החברה האלה`` ראה זה כהסבר מקוצר בי לדון בזה אני לא מתכוון לעשות עכשיו . נוסדו ב1985 בקליפורניה במחוז שנקרא אורנג` קאנטרי יצאו 6 אלבומים שפירוטם הנ``ל : offspring ignition smash ixany on the hombre americana consperacy of one הם שרים פאנק רוק אלט` שלפעמים גובל המטאל בקטעים מסויימים של מעבר לריף מצוי לרוב בixany on the hombre וישנם כמובן פסי הקול שהם עשו ממולץ D.U.I ו bloodstains

OPERATi0N_iVY

New member
יש לך טעות....

זה ORANGE COUNTY ולא COUNTRY... וגם יש להם מלא בוטלגס שיש בהם שירים שלא הופיעו בשום דיסק שלהם, כגון: 80 TIMES I GOT A RIGHT TERRITORIAL PISSINGS WANNABE (יענו כיסוי של הספייס גירלס) BABY ONE MORE TIME (בריטני כאילו) וגם STAND BY ME שדקסטר היה במקום הסולן של PENNYWISE שכחת להזכיר גם שהם עשו איזה כמה שירים לפני שהם היו אופספרינג ונקראו MANIC SUBSIDAL שביניהם יש כמה שעברו לאלבום הראשון...

voodoo

New member
תודה על התיקון

לזכותי יאמר שאני שונא את הצג שלי ( הקשר חפיפ אבל ישנו ...) בכל מקרה אני לא יודע הרבה בקשר ללהקה שדקסטר היה בה לפני שהיה באופספרינג אם תוכל לפרסם אולי קצת פרטים נוספים זה יהיה אחלה ... אהה והשיר על בריטני דיייי הורס אני מת עליו במיוחד בקטע ששומעים את נודלס ...חחחח! באמת נפלתי מצחוק זה ומישהו ניסר לי אחת מהרגלים של הכיסא ( קונספירציה !!!!! זה הCIA אשם והנגריה הזולה הזאת בשטחים..) -=voodoo=-

voodoo

New member
זה הסגנון הקצר של התשובה שלי

אוקיי לדעתי השאלה איזה אלבום הכי טוב לוקה בחסר ... אם כל הכבוד צריך להתיחס לכל אלבום מכמה בחינות שני האלבומים הראשונים אופספרינג ואגנישן היו של נודלס ( זתומרת ההשפעה שלו הייתה זאת שבעצם הייתה הדומיננטית עם קטעי מטאל ומהפכה סגנון מטאל (kill the presedent, LAPD) כי הוא הושפע מלהקות כמו איירון מיידן ומטאליקה ( הוא אמר בעצמו זה לא המצאה ) בכל מקרה לא היה להם יותר מידי מה להגיד רק למרוד האלבום סמאש היה של דקסטר שבעצם פתח קשרים עם אמנים, שבאו ונתנו לאופספרינג את המראה הפאנקי של עם come out and play , genocide ולמרות שיצאו שני קליפים או אחד ( אופס שכחתי ...) האלבום באמת שווה גם מרמת הביצוע והמלל שמזכיר לי משהו ..אממ דיקייז? בכל מקרה ixany on the hombre הוא האלבום אם אתם בקטע של גיטרות והיה הכי דומה לסגנון מטאל עם ריפים ודיסטורנים עצבניים במיוחד שאני אישית משוגע אליהם אוקיי יש הסבר לשירים בגלל שהיו לדקסטר בעיות סמים ואשיתו נהרגה בתאונת דרכים אבל את אני ארחיב בהמשך על דברים שהם היוו גורם משפיע מאוד . אמריקאנה וקונספירסי יקבלו הודעה גדולה ובכלל זה היה הסבר די תמציתי . צפו לעתיד מלא קריאה ... -=voodoo=- בהחלט סיים להיום

KamikazA

New member
האלבום שאני הכי אוהב הוא

איגנישן שמשם השירים האהובים עליי הם: LAPD- שיש מאחוריי הכתיבה שלו סיפור ממש טוב שאני יספר יותר מאוחר למה הם כתבו אותו dirty magic- לדעתי אחד השירים שיותר טובים שיש לאופספרינג

shinji

New member
אמממ.....

האלבום הראשון באמת היה אלבום מצויין. אבל לדעתי הכי טוב זה ixnay, היו בו כמה שירים ממש ממש ממש ממש טובים, כמו all i want ו mota , שלדעתי הוא בין השירים הכי טובים שלהם.

Sham 69

New member
אמממממ ..

Ignition כל שיר תותח .. אולי יש כמה שירים מאוסים פה ושם .. אבל גם הם דיי תותחים . וכבר אנשים חרשו על סמאש, כמה אפשר לזיין את השכל עליו, למרות שהוא אלבום בן זונה ואוספרינג בשנים האחרונות זה עדיין לא ``פופ-פאנק`` וזה אפילו לא קרוב, זה שזה נכנס לאמ טי וי לא הופך אותו לפופ פאנק, זה בכלל משהו אחר ..

חולוני

New member
זה כן פופ-פאנק.

תתכחש לזה כמה שתרצה, אבל זה כן פופ-פאנק מאז אמריקאנה.

shinji

New member
אתה אומר שהם פופ-פאנק....

רק בגלל שהם נכנסו לMTV. אבל הם אפילו לא קרובים לזה, אולי רק want you bad. אבל נגיד special delivery ו come out swinging הם הכי רחוקים מפופ שיכול להיות! (שתדע שגם סמאש ואיקניי היו באמ טי וי)

shinji

New member
אתה אומר שהם פופ-פאנק....

רק בגלל שהם נכנסו לMTV. אבל הם אפילו לא קרובים לזה, אולי רק want you bad. אבל נגיד special delivery ו come out swinging הם הכי רחוקים מפופ שיכול להיות! (שתדע שגם סמאש ואיקסניי היו באמ טי וי)

Magma sXe

New member
Ixnay ו Ignition

הם האלבומים הכי טובים מהסיבה הפשוטה שאני מתחברת אליהם למילים למוזיקה להכל וחוץ מזה לדעתי סמאש הוא כל כך Overrated שבא להקיא חורשים על self esteem וזה פשוט הורס את היופי של השיר. באלבום הראשון הם נשמעו קופי כמו TSOL כי זה מה שדקסטר שמע באותם ימים Dance With Me של TSOL אז האלבום לא ממש מקורי למרות ש Deamons (A Mexican Fiesta) הוא השיר הכי אהוב עלי. לדעתי אמריקה יותר טוב מ CO1 בגלל המילים נראה לי שדקסטר לא השקיע מספיק בכתיבה (באמריקנה התאורים והכתיבה הרבה יותר טובים) אבל המלודיות ב CO1 נשמעות הרבה יותר טוב מבאמריקנה לסיכום אמריקנה נמצא בדרוג אצלי לפני CO1 למרות החסרות והיתרונות שאיך שהוא מתקזזקים בגלל 3 סיבות: Pay The Man Americana ו The Kids Arne`t Alright זה הכל מקווה שטרחתם לקרוא את הכל מאגמה sXe

Magma sXe

New member
למה דפוק ?!

למה להיות כזה שלילי? השיר פשוט מקסים (אומנם ארוך יחסית לשיר פאנק) אבל אני אוהבת את הצליל המזרח-תכוני (ולא אני לא אוהבת מזרחית) השיר נחמד רגוע ו... שונה לשמוע את אותו סגנון כל הזמן מתחיל לשעמם

voodoo

New member
במקור היה אמור להיות

באלבום ixany on the hombre אבל בגלל בעיה שאין לי מושג מהי הוא הוכנס לאמריקאנה ד``א מישהו יודע מה הפירוש ixany on the hombre יש לזה משמעות נורא פשוטה אבל מסובך להגיע אליה ...ixany =לעצור בלטינית hombre = איש בספרדית אז בתרגום חופשי לעצור את האיש stop the man נחמד לא?...

למעלה