מה הדרך הטובה ביותר להיפטר מזבובים?

לקחת שקית של סנדוויצ'ים, למלא מחצית ממנה במים ולהכניס בפנים כמה מטבעות - ויש לכם את דוחה הזבובים המושלם.
חחח... מהפה שלך חורזת ישר לאוזן של הקב"ה...
אנחנו משקיעים בכל שנה אלפי ש"ח רק בכדי שנחיה במקום שאין בו זבובים.
נתחיל בזבובוניות שמפזרות בכל השטח... בתי המגורים ודיר הכבשים - ומה שבניהם.
FLY חומר ריסוס לא זול בכלל שמרסיסים על קירות הדירים ומבני השרות... ועוד...

משתפרת1

Well-known member
חחח... מהפה שלך חורזת ישר לאוזן של הקב"ה...
אנחנו משקיעים בכל שנה אלפי ש"ח רק בכדי שנחיה במקום שאין בו זבובים.
נתחיל בזבובוניות שמפזרות בכל השטח... בתי המגורים ודיר הכבשים - ומה שבניהם.
FLY חומר ריסוס לא זול בכלל שמרסיסים על קירות הדירים ומבני השרות... ועוד...
אורוות, רפתות, לולים ודירים מהווים שטח מחיה והתרבות מעולה לזבובים וזבובונים. הם ובעלי החיים שבתוכם. ככה זה כשחקלאים...

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
הרבה אנשים אוהבים את הקיץ, את האפשרות לצאת החוצה ולהינות ממזג האוויר החם, ללכת בו לים או לבריכה. אבל מה שאנשים פחות אוהבים בקיץ זה את הזבובים והיתושים שמגיעים יחד עם העונה וכבר כעת רוב האוכלוסיה סובלת ממכת מעופפים.

משתפרת1

Well-known member
הרבה אנשים אוהבים את הקיץ, את האפשרות לצאת החוצה ולהינות ממזג האוויר החם, ללכת בו לים או לבריכה. אבל מה שאנשים פחות אוהבים בקיץ זה את הזבובים והיתושים שמגיעים יחד עם העונה וכבר כעת רוב האוכלוסיה סובלת ממכת מעופפים.
לא בטוחה לגבי זבובים, אבל הדרך הטובה להפטר מיתושים היא לשבת לידי. יכולים להיות 20 אנשים בחדר, אני אספוג עקיצות כשהשאר לא.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לא בטוחה לגבי זבובים, אבל הדרך הטובה להפטר מיתושים היא לשבת לידי. יכולים להיות 20 אנשים בחדר, אני אספוג עקיצות כשהשאר לא.​
אווי כמו הנכדים שלי עמליה וינאי, הם נעקצים יופי יופי למרות כל המשחות למינהם.

משתפרת1

Well-known member
אווי כמו הנכדים שלי עמליה וינאי, הם נעקצים יופי יופי למרות כל המשחות למינהם.
לי עוזר התכשיר אוטן Autan. תרסיס ללא גז במיכל פלסטי צהוב ומכסה אדום. הריח שלו נסבל, בניגוד לדוחי יתושים אחרים שדוחים גם אנשים. אבל אם אשאיר אצבע או קצה אוזן לא מרוחים- איעקץ שם.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לי עוזר התכשיר אוטן Autan. תרסיס ללא גז במיכל פלסטי צהוב ומכסה אדום. הריח שלו נסבל, בניגוד לדוחי יתושים אחרים שדוחים גם אנשים. אבל אם אשאיר אצבע או קצה אוזן לא מרוחים- איעקץ שם.​
נכדתי עמליה הגיעה למיון בגלל עקיצה העין התנפחה לה ולא יכלה לפתוח את העין, רק כשירדה הנפיחות הרופאים אמרו שהנפיחות נגרמה עקב עקיצה.

תקווה25

Well-known member
לא בטוחה לגבי זבובים, אבל הדרך הטובה להפטר מיתושים היא לשבת לידי. יכולים להיות 20 אנשים בחדר, אני אספוג עקיצות כשהשאר לא.
יש לי רשתות בכל הבית .אם ניכנס במקרי יטוש או זבוב אני ובעלי מחפשים עד שיוצא מהבית או מת או חי חחחחחח

נערך לאחרונה ב:

משתפרת1

Well-known member
יש לי רשתות בחול הבית .אם ניכנס במקרי יטוש או זבוב אני ובעלי מחפשים עד שיוצא מהבית או מת או חי חחחחחח
יש רשתות בכל החלונות. יש מכשיר ממש תעשייתי עם מנורות כחולות שמושך אותם ומטגן אותם. בשקע שצמוד אלי ליד המחשב וגם בחדר השינה יש מכשיר קטן שאמור לפלוט צליל על קולי ולדחות את היתושים. בכל זאת תמיד נכנסים כמה סוררים ומתבייתים עלי.
השנה ובשנה שעברה אלו לא היתושים שהיינו רגילים אליהם (בעצם יתושות), זה זן קטנטן שממש קשה לראות אם הוא מעופף. רק כשהוא עומד על הגוף ועוקץ, אבל אז כבר מאוחר. מחזיקה צמוד אלי את דוחה היתושים ומיכל עם ג'ל אלו-וורה להקל על הגירוד.

ai27

Well-known member
הדרך הבדוקה לפתור את מצבך היא להוסיף לאוכל הרבה שום טרי מרוסק (לא החיקוי הסיני החיוור) אחרי הבישול.

משתפרת1

Well-known member
הדרך הבדוקה לפתור את מצבך היא להוסיף לאוכל הרבה שום טרי מרוסק (לא החיקוי הסיני החיוור) אחרי הבישול.
זו גם דרך נפלאה לדיאטה... אוכלים הרבה שום טרי מרוסק, כ-ו-ל-ם מתרחקים, ומרחוק האדם נראה קטן יותר...

אפרת10512

Well-known member
זבובים בדרך כלל נכנסים לבית - אוכלים שותים ואז כשהם רוצים לצאת הם נתקעים בחלון.
כאשר מורחים קצת חומר אנטיפליי בחלון ועל פחי הזבל של הבית זה מקטין מאוד את כמות הזבובים.
כדאי לרסס גם כשעושים על האש בחר הבית.
החומר נוח לשימוש וזול יחסית - עולה כ-40 שקלים לבקבוק שנראה כמו שפריצר לניקוי חלונות.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
זבובים בדרך כלל נכנסים לבית - אוכלים שותים ואז כשהם רוצים לצאת הם נתקעים בחלון.
כאשר מורחים קצת חומר אנטיפליי בחלון ועל פחי הזבל של הבית זה מקטין מאוד את כמות הזבובים.
כדאי לרסס גם כשעושים על האש בחר הבית.
החומר נוח לשימוש וזול יחסית - עולה כ-40 שקלים לבקבוק שנראה כמו שפריצר לניקוי חלונות.​
שווה לנסות

למעלה