מה החיובי לדעתכם בלהיות אישה

ככה מהשרוול

היכולת שלי להיות רגשנית ולבכות. זה מותר לי... אני אישה. צוחקת שאלה מעניינת העלת כאן. יהיה מעניין לקרוא את התשובות.

hayapollak

New member
הכל חיובי בלהיות אישה

כמו שהכל חיובי בלהיות גבר. המיוחד בלהיות אישה - אמהות. הזכות שניתנה לנשים, אינטילגנציה ריגשית.

mikilk

Active member
אינטואיציה ורגש

אותן יכולות עדינות וחדות שהתברכנו בהן

daily

New member
ללדת ילדים

השאר בעיני - אין הבדל! הכל עניין של חיברות

נעים מאוד, חדשה כאן ../images/Emo140.gif ותשובה

הכוח והחופש ליצור ולגדל חיים בתוכנו. הקשבה לחיים- כזו מסוג אחר מזה שיש לגברים. לדעתי, נשים שומעות ומודעות ליותר גוונים בעולם שסביבנו (ואם זה יתרון, אני לא בטוחה... איגנורנס איז בליס..). הידיעה שיש בנו יותר עומק, אם נזדקק לו.

שירה1973

New member
סליחה על הבוטות אבל....

האורגזמות שלנו נפלאות פי כמה משל הגברים ויש לנו היכולת להגיע לכמה ברצף (ואם הבכתי מישהי - אני מתנצלת, אבל זה מה שעלה לי בראש....)

החיובי בלהיות אישה זה

לא להיות גבר.... צוחקת. לדעתי זה הכוח. ללא ספק, קיבלנו הרבה יותר כוח, פיזי ונפשי.

טל30י

New member
מסכימה ומוסיפה..

לא להיות נשלטת ע"י טסטוסטרון..זה נהדדר..:) המתנה של חברות אמיתית יותר לדעתי..או יותר ורבלית לפחות.. נראה לי גם שיש לנו סוג של חמלה ורכות.. ובאמת כמעט הכל..(פדיחה להגיד מחזור?:)

נקודת הפתיחה של נשים

בהיבטים מסויימים של תפיסה עצמית היא גמישה יותר ופתוחה יותר.

אני חושבת שנשים פחות נוטות

לנוקשות מבחינת אגו, והן פחות חוששות משינוי, אם הן נמצאות בתהליך של התפתחות אישית. לא ניסחתי את זה במדוייק, אבל נתתי את הכיוון שאליו התכוונתי.

תומילי

New member
בעיני ..

זה החופש לבחור אם להיות חלשה, נתמכת, תלותית או להיות חזקה, אסרטיבית, בוחרת, עצמאית. לגבר אין כל כך ברירות - תמיד יצפו ממנו להיות החזק והמוביל ואם, רחמנא ליצלן, לא יהיה כזה, אז אוי ואבוי לו
יש עדיין נשים שהבחירה שלהן מוכתבת ע"י החברה שבה הן גדלות, אבל יותר ויותר נשים היום בוחרות את חייהן בדרך שמתאימה להן ולא חיות "כמו שצריך". להיות אמא זאת בעיני הבחירה הנהדרת מכולן.

להיות אישה ../images/Emo194.gif../images/Emo196.gif|רופאה

בחברה שבה אני חיה. זה יתרון עצום. יש לי חופש בחירה מוחלט. אני יכולה להיות מה שאני רוצה. וגם להיות אמא! וגם לשבת בבית עם הילדים. לעשות קריירה או לא לעבוד בכלל. יש לגיטימציה להכל. בחברה שלנו הגברים קצת סובלים ונלחצים.... תודה שעשאני אישה!

למעלה