מה הכי עדיף לילדים???

litzuf

New member
מה הכי עדיף לילדים???

ספרים קנויים... או להרשם לספריה.. ולהחליף ספרים ...

אצלנו הולך הכל

אני קונה להם ספרים וגם מחליפים בספריה . מאוד אוהבים להקריא ולקרוא ספרים.

dafgol

New member
אני חושבת שבגילאים של החבר'ה שלך

ספרייה היא התשובה הנכונה. (אני בגילם הייתי מנוייה בספריה)

litzuf

New member
החברה שלי... מנויים לספריה...

והמחיר בכלל לא יקר.... לצופית 25 ש'ח לשנה. ולליאב 50 ש'ח לשנה.

לולי72

New member
אני מאז ומתמיד

הייתי מנויה בספריה העירונית אצלנו, בשנים האחרונות תמיד אני עושה מנוי משפחתי ופעם בשבוע באופן קבוע, מחליפה ליובל 3 ספרים, כל ערב קוראת לה 3 ספרים והיא נהנית מאוד. גם לעצמי אני לוקחת ספרים למרות שבזמן האחרון עד שאני מגיעה למיטה כל מה שאני רוצה זה לישון.

Jen74

New member
לדעתי כדאי לשלב בין השניים

הילדות שלי כרגע לא רשומות לספרייה אבל יש להם בבתי הספר ספריית השאלה, כך שזה אפילו נגיש יותר מאשר ללכת לספרייה הציבורית. בנוסף, אני קונה להן מדי פעם ספרים שאני חושבת שיעניינו אותן לקרוא. אני מעבירה גם ספרים מהגדולות אל הקטנות ואחרי שכולן כבר קראו את הספרים אני מעבירה הלאה, לבית הספר או לבני משפחה עבור הילדים הבאים בתור.

אין כאן תשובה חד משמעית. יש ספרים שאני אוהבת

לקנות אותם כי אני חושבת שאילו ספרים שמבחינתי הם נכס. ואני מעדיפה שהם יהיו בבית בשימוש כמעט תמידי. ויש ספרים שאפשר לקחת בסיפריה. הבן שלי רשום לסיפריה ואני גם קונה לו ספרים .

S r 35

New member
גם וגם ...

כמו שכתבתי כאן באחד השרשורים, ספרים הם תמיד אורחים רצויים בביתינו: אצל הגדולים ואצל הקטנים
לילדים יש שפע של ספרים קנויים (בעיקר בזכות אחותי = דודה משוגעת שמפגיזה אותם: כל ספר חדש וטוב שהיא שומעת עליו, היא ממהרת לרכוש ולהביא להם). ועכשיו כשנפתחו ספריות גם בגנים שלהם, אני מתחילה לתהות אם המנוי שלנו בספריה הציבורית באמת כל-כך נחוץ... משאירה אותו בכ"ז, בגלל שבעיני חשוב להקנות להם את הערך של השאלת ספרים ושל ספריה ובעיקר בגלל סוזי הספרנית הנחמדה שלנו, שאני מאוד אוהבת לקשקש איתה על עניינים ברומו של עולם = ספרים.

גם וגם, אצלינו הילדים משאילים ספרים

מהסיפרייה של הגן ואנחנו קונים להם גם ספרים שהם רוצים.

שרונית28

New member
אצלנו גם וגם

עומר משאיל ספר מהסיפריה בגן, משאיל ספר מהסיפריה הציבורית וקונה ספר או שניים במבצעים או בשבוע הספר. אנחנו לפעמים קונים לפעמים משאילים ממשפחה קרובה ומשאילים כמובן שאת שלנו.

מתרגשת

New member
גם וגם. למה לא בעצם??

לבית אני קונה ספרים איכותיים, מדהימים שאנחנו אוהבים לקרוא שוב ושוב. ומהספריה סתיו לוקחת כל מה שהיא רוצה אפילו אם זה לא תואם לגילה. מכיוון שהיא התחילה עכשיו לקרוא בעצמה אנחנו לוקחים מהספריה המון ספרים של "תינוקות". עם מעט מילים, גדולות והמון תמונות. היא כל כך מתלהבת מהעובדה שהיא מצליחה לקרוא שאנחנו הולכות המון לספריה.

להרשם לספריה............

הקטנה חובבת ספרים, אז היא בספריית בית הספר. הגדולים רק בקטע של הארי פוטר, וספריי מתח, והם תמיד לוקחים מהדודים שקונים בלי סוף ספרים.

תלוי בילד../images/Emo140.gif

בילדותי ובבגרותי הייתי "תולעת ספרים", כשאמי רשמה אותי לספריה כמעט ולא הלכתי, התעצלתי, אבל כשרכשו/ביקשתי שירכשו ספרים חדשים עבורי הייתי קוראת בשקיקה.

litzuf

New member
אנחנו הולכים לספריה שבניצן....

ליד מחלקת החינוך.

litzuf

New member
נחמד....

גם אני הייתי נוייה בספרייה, אבל בחציור....

פלג מים1

New member
אני ../images/Emo99.gif ספרים

פעם בשבוע הולכים לספריה - זה כמו חוג - בוחרים ספר יחד הביתה - עוד ספר אחד לקריאה במקום וגם סתם להסניף ספרים
חוץ מזה יובל מחליף ספרים גם בספריה של הגן ו... אמא שלו מצ'פרת אותו גם בספרים חדשים כי זה משמח אותה (וגם קצת אותו
).

למעלה