מה הפנטזיה שלכם בטיולים?

תאירU4

New member
מה הפנטזיה שלכם בטיולים?

הפנטזיה שלי, טיול נהרות בחו"ל (רק שצריך לשדוד בנק לכזה טיול) וטיול באירלנד. זה החלומות שלי.

כאשר את חולמת על אירלנד תכניסי אותי

בחלום - זה חלום חיי טיול באירלנד ! ובנוסף - מחוף לחוף בארה"ב

mevav1

New member
החלום של זה חצי שנה לפחות בטיול

מחוף לחוף בארה"ב פלוס שהייה אצל אחיי עם ילדיי והבעל.

אמברון

New member
החלום שלנו...

שנה במזרח הרחוק (+ אוסטרליה / ניו זילנד) עם הילדים או לחילופין שנה בדרום אמריקה. אם הכל יסתדר נעשה את זה בעוד כמה שנים. יש לנו חברים שעשו את זה (מזרח רחוק) עם שלושה ילדים והפיקו כל כך הרבה טוב מזה, שזה עשה לכולם חשק.

nubi

New member
שנה בארצות הברית

ב- midwest. ממוטל למוטל עם אוטו ושתי מזוודות.

mevav1

New member
בתור התחלה,די אהבתי מוטל אבל

אם כבר פנטזיות,רק בקרוואן(ואם יבוא החשק אז לנפוש במלון).

א מ צ י ה

New member
לחזור לניו זילנד

היינו שם כזוג צעיר, וכבר אז החלטנו שנחזור עם ילדים כשיהיו קצת גדולים.ויום יבוא ונעשה את זה.

batam1

New member
טיול נהרות

אין צורך לשדוד בנק. עלות שכירת יאכטת נהרות קטנה ב BROADS בבריטניה היא כעלות שהיה במלון. במקומות אחרים באירופה העלות יקרה יותר, אולם צריך לזכור שחוסכים מלון, והיאכטה כוללת גם מטבח.

BenjiMan

New member
החלום שלי....

בארצות הברית הייתי כשנתיים...לא בטיול אבל הספקתי לראות הרבה ...באירלנד הייתי חודש והיה שווה כל רגע... החלום שלי הוא טיול עם קראוון בארה"ב/קנדה שמטרתו ביקור בפארקים הלאומיים שם ולצלם ולצלם ולצלם...טבע טבע טבע... ב.

ברוריהה

New member
גם לנו יש פנטזיה על טיול

שורשים באירלנד וסקוטלנד. אולי נארגן טיול פורום לשם
לי יש את האהבה האישית שלי למחוז ילדותי, צרפת. וכבר שנה וחצי לא הייתי שם ... אנחנו מתכננים טיול אחרי פסח, אבל כל פעם שאני רואה את העלות, נהיה לי רע
נקווה שיצא לפועל !

רותי ע

New member
טיול בחו"ל זו בהחלט פנטזיה כרגע

לטייל יותר בעולם. לקחת את הילדים לדיסניוורלד. טיול נהרות נשמע משהו נהדר. אירלנד-מתה על המוזיקה שלהם אז בטח שרוצה לבקר שם.

למעלה