מה הקטע עם...?

kiCkiC

New member
מה הקטע עם...?

אם בא לכם להוסיף תשרשרו... • מה הקטע עם הפוזה של ה V באצבעות כל פעם שמצטלמים? (לא רק בקוריאה.. בכלל באסיה...) • מה הקטע עם שיר ילדים כמעט בכל סידרה? (לרוב מככב הצפרדע/ראשן.. אבל גם 3 הדובים) • מה הקטע של לסחוב מישהו על הגב כמעט בכל סידרה? (מבין הסדרות שראיתי, אני חושבת שרק בסאם-סון לא היה קטע כזה... תקנו אותי אם אני טועה) • מה הקטע שמישהו עוזב לחו"ל כמעט בכל סידרה? (מדינה לא קטנה, אפשר פשוט לנדוד לעיר אחרת...) • מה הקטע עם ה ~ כשכותבים בקוריאנית? (אשמח להסבר...) (

snowmusic

New member
בסאם סונג כן היה קטע כזה על הגב

בפרק השני כשהיא היתה שיכורה.ודרך אגב היא גם _______ עליו כשהוא לקח אותה על הגב.

Daniella 21

New member
חחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

טעות נפוצה

kiCkiC

New member
אבל זה לא הוכח...

סאם-שיק אמר את זה נראה לי כדי להביך אותה... הוא לא הוכיח שום דבר ולה לא היה את האומץ לשאול כשהתקשרה למכבסה...

m0shi

New member
ג'ין הון סחב את סאם סון שהיא הייתה שיכורה

והקטע עם הV זה לא רק באסייה זה בכל העולם גם לי היה תקטע הזה, וואי אני זוכרת שהייתה תקופה שאין תמונה בלי ה V הזה,היום כולם עם הפוזה של rock on man":S" כל אחד והקטע שלו, באסייה זה פשוט נתקע(ממש) חזק D: *מה הקטע-(למרותת שאני מתה על הקטע הזה וזה ממיס אותי כל פעם מחדש D: ) עם ה saranghae נו שהם עושים לב עם הזרועות עם הידיים עם כל הגוף אחח אני מתה על זה 8D כמה תמונות :)

SashTheRed

New member
ה-~, משמעותו

בדרך כלל כותבים אותו אחרי מילה כדי לסמל המשכיות של התנועה, כלומר כמו שאני אומר "אההההה", בקוריאה או ביפן יעשו "אה~~~~" וכדומה.

M 4686

New member
יאי! תמונות של סופר ג'וניור! ^-^

אהה ה~ גם אני עושה את זה המון P= וגם את הV ולדעתי הלב הזה עם הידיים ממש ממש חמוד ^-^

kiCkiC

New member
תוספת קטנה...

• מה הקטע עם הדקירה באצבע כשכואבת הבטן? שמתי לב לזה גם הסרטים וגם בסדרות....

Woogy

New member
רפואה סינית עתיקה

ב-Dae Jang Gum למשל דקירה ביד קרוב לכף היד גורמת למישהי שבלעה רעל להקיא, כדי להציל אותה. הרפואה הסינית היא חלק מהמציאות, ודיקור נחשב הרבה יותר נורמלי שם מכפי שנדמה לנו בישראל.

Woogy

New member
אגב, Dae Jang Gum, אני נהנה מכל רגע

אני עכשיו בפרק השמיני, זו סידרה מדהימה! הסיפור מורכב מאוד, אין שום זכר ל"מרובע" יחסים הסטנדרטי. סידרה מרתקת ומהנה, בינתיים הדבר הכי טוב שראיתי. רואים שם אוכל קוראני מדהים, ואיך חיו הקוראנים לפני שנים רבות. הסיפור מורכב מסיפןר מסגרת רחב יריעה, ומאוסף סיפורים שמרכיבים אותו. מה שכן לפעמים קצת קשה לעקוב, אבל אפשר להעזר בהסברי רקע נלווים

Hayate

New member
אפרופו שאלות הרות גורל

למה מדברים כאן רק על דרמות קוריאניות?

Woogy

New member
כי זה נושא מעניין

אבל זה לא הנושא היחיד שעליו מדברים כאן. וכל אחד מוזמן לפתוח נושאים כרצונו.

kiCkiC

New member
בתי מרחץ...

אני רואה שהם מופיעים הרבה בסדרות/סרטים. הם באמת כל כך נפוצים בקוריאה?

למעלה