מה הרגשתם כש...

מה הרגשתם כש...

יצאתם מהארון?! האם יצאתם בפני הורים/חברים/ידידים/משפחה ?! איך הגיבו הסביבה?! האם איבדתם חברים?! השלמתם עם עצמכם ישר או שלקח לכם זמן?! כתבו כאן את כל מה שהיה...!

הרגשתי...

שאני סוף סוף מבינה את כל הקטע של שוני... יצאתי מהארון בפני כמה חברים... בפני משפחה זה הולך להיות קשה מאוד! החברים לא הגיבו... לפחות לא בפנים אולי מאחורי הגב... לא איבדתי חברים... ואם אני יאבד בגלל זה... לא שווים את זה! לקח לי הרבהההההההה זמן להשלים עם עצמי... החרכתי את עצמי תמיד להתאהב בבנים... אמרתי לעצמי שאני סטרייטית... ירדתי על לסביות... אבל בסוף... הבנתי שמה שאני לא יאמור לעצמי... לא יעזוב ואני דו... זהו עכשיו תורכם...... ותורכן.........

missing

New member
אני לא בטוח שזה נחשב...

כי אני יצאתי רק בפני אחותי... אבל ההרגשה הראשונית היא בהלה, פאניקה (איך היא/הוא/הם יגיב/תגיב/יגיבו) הם הקבלה טובה- אז יש תחושת שחרור מוזרה שנורא קשה להסביר. אני לדוגמא הסתרתי את זה די הרבה זמן (ודי טוב, כי אחותי אמרה שלא היה לה מושג) ולהגיד למישהו, לדעת שמישהו יודע, זה משחרר. אז בתושבה לשאלות: 1)לא. רק אחותי וכמה ידידות מאוד מאוד מאוד טובות יודעות. 2)ידידות ומשפחה (בערך). 3)לא הגיבה. 4)לא, אבל זה ייקרה, אין ספק בכלל. 5)אני לא יודע אם זה קשור ליציאה מהארון, אבל לי לקח די הרבה זמן להשלים עם עצמי.

sarah

New member
זה היה מוזר

אספר בזדמנות אחרת

*TOTALLY SHOCKED*../images/Emo2.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo12.gif

OMG יש במקרה משהו שאת רוצה לספר לי? אהמ אהמ
*מחטיפה לעצמי כאפה* *מזלזלת בעצמי ומגרשת את עצמי לפינה* טוב.. זה בעצם לא ענייני בכלל..
*רגשי נחיתות* מי אני בכלל. את לא צריכה לספר לי כל מה שקורה בחיים שלך או משהו כזה *מטאטאה את עצמי עד לצוק* *נופלת מהצוק* *נוחתת לתוך מטחנת בשר* *נטחנת והופכת לתולעי בשר שהופכות לשיער של ונוס* *ונוס מתחילה לרקוד* *בלה* אני במצברוח מוזר.
לחשוב, זה רע!
;-_- *טיפה*

theshadow3

New member
אני-

יצאתי רק בפני חבר בינתיים. הייתי ממש בלחץ שסיפרתי את זה, ולקח לי בערך 30 דקות להגיד "אני הומו"... הוא לא הגיב, ומאז הוא לא אומר על זה כ-ל-ו-ם! אני מוצא את זה מאוד מוזר.. לא יצאתי בפני המשפחה, וזה נראה לי בינתיים בלתי-אפשרי! לא איבדתי שום חבר. וכמו שמישהי אמרה כאן - אמרתי לעצמי שאני סטרייט. למען האמת אני עדיין אומר את זה לעצמי, ועדיין לא השלמתי עם עצמי, אז אין לי לזה תשובה מלאה. וזה בערך הכל....

למעלה