מה השיר שהכי אהבתם מהדיסק?

Ariel135

New member
מה השיר שהכי אהבתם מהדיסק?

אני מאד אהבתי את אל תשליכני ואת אנא בכח שתפו :)

orianush

New member
יש שם הרבה ביצועים יפים...

שיר למעלות, אל שתליכני, אל אדון, אנא בכח, תפילת אב..

DiKLuSh19

New member
גם אני חושבת שיש שם הרבה ביצועים יפים...../images/Emo13.gif

אבל אני מאוד מאוד מאוד מאוד אהבתי את שיר למעלות, אדון הסליחות, אנא בכוח ואל אדון =]

moti009

New member
אולי לא שמתם לב לשיר שהכי הדהים אותי

אבל הטוב שבשמים פשוט וואוו שיר ענק מצמרר מרטיט הקול של יוסי שם ממש ממיס לי את הלב ןקורע אותי לגזרים אז השיר שהכי אהבתי הוא : אבי הטוב שבשמיים

moti009

New member
אבי הטוב שבשמים

אבי הטוב שבשמיים אדון תבל מורי אליי יהללוך לב שפתיים כוכבי מרום ימים אלים אבי הטוב שבשמיים אדון תבל מורי אליי יהללוך לב שפתיים כוכבי מרום ימין אלים אבי הטוב ליבי ידעת שוקט נסער נכנע מורד לב זב לב בן אלייך עתה תפילה עשה תפילת אמת אבי הטוב ליבי ידעת שוקט נסער נכנע מורד לב זב לב בן אלייך עתה תפילה עשה תפילת אמת שנות אור חלפו מאז נולדתי בשר נרדף נסחף כושל מחאוב אכזר יגון ידעתי ללא מחר ללא גואל ביקשתי אור ליבי האיר לי אך לא אני זכיתי בוא דרכי אליו יובשה יכיר לי ומשבשה אני הוא פה ביקשתי אור ליבי האיר לי אך לא אני זכיתי בוא דרכי אליו יובשה יכיר לי ומשבשה אני הוא פה ביקשתי רחמי שמיים אני סילקתי לא וכן ואז ידעתי אין כאן שניים בבן האב באב הבן אבי הטוב שאין מידה לו לא דמות לא שם אדון תבל במקום תפילה בינך ישר בא לו הלל לך הלל הלל אבי הטוב שאין מידה לו לא דמות לא שם אדון תבל במקום תפילה בינך ישר בא לו הלל לך הלל הלל

למעלה