מה כדאי ללמוד?

sarilo

New member
מה כדאי ללמוד?

נכון. כבר אינני צעירה. אך עדיין לא גיבשתי רצון, דעה, לגבי לימודים לשם פרנסה שישלבו בתוכם גם סיפוק . מצ"ב כתב היד שלי. אשמח אם תוכל לזהות כיוון שיתאים לי. לא אגיד שאתה תקוותי האחרונה, אבל ללא ספק עוד תקווה בשרשרת הברורים שלי תודה מראש על הנתינה שלך

sarilo

New member
מה כדאי?

מה כתב היד שלי מרמז? מנחת קבוצות? משהו טיפולי? משהו רוחני? גרפולוגיה? צילום? אלו הכיוונים שאני רק חושבת עליהם. לא בטוחה . אשמח אם תנסה לתת לי כיוון

ב ן ח ו ר י ן

Member
מנהל
תשובה לסרילו

הכתב שלך מלמד על יכולת לראות דברים בצורה שונה. הייתי מועיד אותך לתחום יצירתי כלשהו, יכול להיות גם רוחני אבל רצוי שיעסוק באנשים. יש בך יכולת טובה לתת לאנשים לראות צדדים אחרים של מצבים או לראות את אותם מצבים בעצמך וליצוק אותם לתוך יצירתיות. חשוב שלא תזניחי את זה ותאזרי אומץ להתקדם עם העניין.

sarilo

New member
תודה, דייקת באשר אלי

אך אני במבוכה רבה עם התשובה שלך. היות ולאיזה מקצועות מסוימים אתה מדבר? למה הכוונה תחום יצירתי? לא אזניח מה? אומץ לעשות מה? תודה מראש על תשובותיך

ב ן ח ו ר י ן

Member
מנהל
התשובה בכוונה כללית

תחשבי עליה ותנסי ליישם אותה תוך התמקדות בכיוון ספציפי שאת רוצה להתמקד בו. את מוזמנת לכתוב לי על ההתקדמות.

sarilo

New member
המלצה

מבקשת המלצה ממך על קורס טוב לגרפולוגיה אני יודעת על קורסים של איילון בן יוסף ושל נפתלי מכיר ? ממליץ על אחד מהם (עם כן אז על מי) ממליץ על משהו אחר? (-על מי?)

toltol03

New member
מקפיצה

מ ק י צ ה

toltol03

New member
לא קופץ

זה לא קופץ פעם ראשונה שזה רואה כזה דבר מוזר אולי צריך לכתוב הרבה כדי שיקפוץ אז תתעלמו רמנכזגחלכהלמכהעלזחנגעכנזסכ סזגכהמלחזסכנהזסגכ עהזסגנהלזנכהזג כזגלחהנסב

למעלה