מה לעזאזל?

Firzen66

New member
מה לעזאזל?

אני משחק בשרת המהיר ויש לי שם קרופר, בניתי שם מגורי חיילים, אימנתי אלה והרסתי אותם, הניתי שם אחוזת גיבור, נכנסתי ורציתי לעשות את האלה גיבור, פתאום אני רואה את הגיבור מהכפר הראשון. איך זה? אם אני רוצה לספח נווה מדבר אני חייב גיבור מהכפר, אז איך אפשר לספח נאות ככה?

תומר88

New member
תשלח את הגיבור כתגבורת

ואז תוכל גם להוציא אותו להתקפה. גיבור שמגיע לתגבר כפר שלך, שבנית בו אחוזת גיבור, יכול לצאת לתקוף מאותו כפר. אי אפשר לאמן יותר מגיבור אחד פעיל.

James Bong

New member
אז איך גיבור נעלם לי בין כפרים?

כלומר, שלחתי אותו כתיגבור לכפר השני ( מתוך שנים בינתיים בUKX ) והוא אכן מופיע בכפר המתוגבר כשמסתכלים "מבחוץ" על מצבת הכוחות וגם בתוך נקודת המפגש רואים אותו יחד עם כל שאר הכוחות המתגברים, אבל כשאני רוצה לשלוח התקפה מהכפר המתוגבר הגיבור לא קיים ב"send troops". בשני הכפרים יש אחוזת גיבור שלב 3. הגיבור הוא אקויטס אימפרטוריס.

תומר88

New member
אין לי מושג. כנראה שהעובדות שאתה מציין

לא ממש נכונות. תבדוק שוב. בטוח שאם שולחים גיבור מכפר א' לכפר ב' כתגבורת, אפשר להוציא את הגיבור להתקפה עם צבא היוצא מכפר ב'.

James Bong

New member
אתה חמוד אתה. קבל הסיפור במלואו.

כלומר,תודה על הרצון לעזור והכול למרות ההנחה הסמויה שאני קצת טמבל. העובדות שמסרתי כאן היו לא מלאות זה נכו בעצם,ן ואם זה מעניין אותך אספר כאן איך העניין נפתר ומה בדיוק קרה. יש לי שם כרגע שלושה כפרים. הכפר הראשון אכל התקפות כמו שמסולמי אוכל בקלאווה ברמאדאן - ה מ ו ן ! ! ! זה היה כאשר היו לי רק שניים והשני עדיין היה תינוק, אני לא זוכר לגבי אחוזת גיבור אבל אקדמיה ואורווה לא היו עדיין (הגיבור הוא אקוויטאס אימפרטוריס). נאלצתי להבריח את כל הכוחות עד האחרון לכפר 2 התינוקי שנכנס מיד למינוס פראי ביבול אבל לא בעיה כי זאת הבירה וזה קרופר 15 כך שיבול מזמן כבר לא חסר שם. הגיבור הופיע במצבת כוחות התיגבור אבל לא היה זמין מנקודת המפגש למטרות משלוח לפעולות. אז בניתי אקדמיה תוך כמה שעות הבאתי אותה לשלב 5, הכפר הראשון כבר היה בממוצע ייצור של כאלף בשעה כך שמשאבים לא חסר רק לוקח ים זמן לכל כיוון, כמעט חמש שעות לסוחרים. בניתי מיד אורווה, צ'יק צ'ק שלב חמש, חקרתי אקוויטאס אימפראטוריס וראה זה פלא - הגיבור עדיין התגולל שיכור וסירב לצאת למשימות קרב. הפתרון היה פשוט - שלחתי את הגיבור חזרה לכפר הראשון שם הוא נולד ואומן לגבורה, שלחתי אותו חזרה לכפר 2 שכבר היה ערוך מראש לקליטת גיבור וראה זה פלא כבר כבשתי שם נאת ברזל אחת שהוסיפה לי 75 לשעה ליצור של 300 לשעה וכעת הגיבור מכין עצמו לכבוש נאה נוספת הפעם של עץ. אחר כך תהיה לי בעיה כי באופן מוזר מפוצץ שם בגיזרה נאות עץ וברזל לבנות חוות לאסקפת המוצרים האלה אבל טיט - יוק. לא חשוב אמצא פתרון. וכשכל זה יגמר - גורו והשמרו לכם גויים ערלים כי אני הולך לעשות שם צבא גדול לנקנק את אמא שלהם.

James Bong

New member
אוקיי אני מתנצל אני באמת טמבל גמור מפני ש -

שכחתי לכתוב בהתחלה נצל"ש ולהדגיש שאני לא אותו אחד שכתב את הודעה הראשונה ואולי זאת הסיבה לחוסר הבנה והנה הסברתי והתנצלתי ובא לציון גואל. תודה ויום טוב.

Firzen66

New member
עוד שאלה

הבונוס הגנה של הגיבור מוסיף גם לתגבורות ממשתמשים אחרים?

למעלה