מה עדיף?

mimeli

New member
מה עדיף?

או ליתר דיוק גם: מה ההבדל בין MAYA ו3DMAX? אני מאוד הייתי רוצה גם להתחיל ללמוד אנימציה תלת- מימדית..מה עדיף לי? אני ידעת לעבוד עם פלאש כרגע... חוץ מזה: יש דרך להוריד את התוכניות האלה מהרשת איפשהוא- ואם כן מאיפה? ברכות בהצלחה עם הפורום החדש- שיהיה מוצלח ונעים לפחות כמו הפורום ´שלנו´-פורום ´פלאש´! מימלי

Sketch

New member
זה הכל עניין של כמה את רצינית

3D MAX היא תוכנה יחסית פשוטה שכל אחד יכול ללמוד לעבוד עליה ולהשיג תוצאות יפות (אינ אישית אתחיל ללמוד לעבוד איתה בקרוב, אני מקווה) וMAYA היא תוכנה הרבה יותר רצינית ומקצועית- היא די כבדה ומורכבת. אם את ממש בקטע חובבני אפשר גם את BRYCE של חב´ קוראל, אבל כאמור- זה חובבני מאוד. נ.ב: מזל טוב על הפורום החדש

חץ מקשת

New member
בלי ללכלך על המיה

בלי ללכלך על המיה אני רק אומר שהמקס היא תוכנה שאפשר להגיע איתה לכל תוצאה שרוצים- הכל תלוי בעד כמה יודעים איך לעבוד איתה...

spoild

New member
אישית הייתי מעדיף את MAYA

כמו שנאמר, MAYA אכן הרבה יותר מסובכת, משום מה דברים שנורא פשוט וקל לבצע ב מקס הרבה יותר קשה ומורכב לקבל פה, אולם, הירידה לפרטי פרטים המורכבות והאיכות שלה עושים אותה למה שהיא, היום, לפי מה שידוע לי , MAYA נמצאת חזק מאוד בתחום (מתחילה להכנס) לפחות בארץ לעומת ארה"ב ששם היא יותר מבוססת, בכדי ללמוד NAYA חייבים לעבור קורס כל שהוא, זה ממש גדול, הקורסים של MAYA בדר"כ נורא יקרים! אני יכול למור לך שהתוכה יקרה למדי אלפי דולרים - והחבילה השלמה עולה אפילו עוד יותר, בטוח שאפשר להשיג את זה ברשת איפה שהוא, משהוא כמו 2-3 דיסקים ל MAYA4 בכל מקרה, שמועות אומרות שבתחנה מרכזית בת"א אפשר להשיג הכל, בכל מקרה, בהצלחה! ותעדכני במה בחרת!

למעלה