מה עושים אם לא-מחוסן רוצה להיכנס לשירותים?

דיברגנט חדש

Well-known member
מה קרה שהתחלת להגיב לי לדברים שכתבתי לאחר ועוד שכלל לא נכתבו היום? רק בגלל שכתבתי שלא אקרא עוד את השטויות שאתה מגיב לי בתתי-שרשורים שהם כביכול דיון בינינו? דיברגנט, אתה מסוגל ליותר מזה.
עיקר מטרתי היא שלצד סילופך, תופיע גם האמת. כך יוכל הקורא התמים לקרוא את שתי הגרסאות. מתוכן שייבחר מה שייבחר.
בשורה תחתונה, רוצה שגולשים יידעו גם את האמת ולא את הסילופים שלך המצוטטים מדף המסרים.
לא ראיתי בשום מקום שאלה שלך אלי בעניין יושרה. ממילא לא יכולתי להשיב עליה. לגבי היושרה שלי, אני אוהב אותה וגאה בה. סבור שהיא קרובה למושלמת. מנהגך לעוות ולסלף את דברי האחר רק כדי שתוכל לתקוף לאחר מכן דברים שהם מעולם לא אמרו ולעשות כאילו, זה מנהג שלך, בינך ובין עצמך. לא רואה את עצמי קשור לכך ולא לוקח אחריות על ההזיות שאתה ממציא כביכול בשמי.
מעניין, תגובה #25 שלי שהשיבה על תגובה #21 שלך והיא לא רחוקה המתגובה עליה הנך מגיב עכשיו (מס' הודעות מעלה בעמוד זה),
אתה, אולי, חושב שכולם מטומטמים כמוך, אך המציאות היא שונה |נחמה|
לא זכור לי ש"לא הסכמתי" (אפשר לחשוב שאני ראש ממשלה חליפי או משהו) "לסגור שכונות חרדיות בטענה שזה לא יעיל כי צריך לסגור את כולם". מעולם לא כתבתי דבר כזה. מה שכן כתבתי, זה שמאחר וממילא היה צפוי סגר כללי לכולם, אני מסכים עם אלו שטוענים שאין שום עניין לעשות קודם לכך סגר במקומות ספציפיים. זאת במיוחד בהתחשב בכך שהמדינה לא נתנה לראשי הרשויות שלהם את הסמכויות שהם ביקשו כדי לטפל בתחלואה ובהדבקה בדרכים שלהם (לרבות סגרים נקודתיים יותר בערים). יתכן בהחלט שאם תיקח את דברי אלו ותעביר אותם דרך מכונת הכביסה שלך, ייצא לאחר כמה תוכניות סחיטה מה שאתה עשית מדברי. אבל כאמור מעלה, העיוותים והסילופים שלך את דברי הם על חשבונך בלבד. אני ממש לא לוקח אחריות עליהם. גם לא אם תנסה את הקטעים האלה עוד מאות פעמים.
המדינה יכלה לעשות את הסגר לשכונות האדומות בעצמה בדיוק כפי שעשתה בכל הארץ, רק עם הרבה פחות ניידות.
כאמור בתחילת תשובה זו, נכון לרגע זה אודיע כי כנראה לא אקרא את תגובתך לפוסט הנוכחי שלי וכמובן לא אגיב עליה. אם יתפנה לי מעט זמן, יתכן שאשקול שנית. אבל בינתיים אני מעדיף לרכז את הזמן והאנרגיה שלי בדיונים רציניים, אמיתיים, ובוגרים יותר. עמך הסליחה והמשך יום שקט ונעים.
כפי שכתבתי מעלה (תגובתי ל-ס'1 שלך), בכל מקום שתסלף, אכתוב את האמת ושהגולשים יחליטו.
נכון לעכשיו, המוניטין שלך בפרום הזה בריצפה ואת זה תאשים אך ורק את עצמך או שתקבל את זה בהכנעה כי זהו רצונו של היישות הדימיונית שלך.
יום שקט ונעים גם לך...

רוב הזמן נח

Well-known member
אפסיק כשאחליט להפסיק או כשתענה על השאלה.
הדוגמה מתאימה לחלוטין. יש לך מצב של בן אדם שנאלץ להיחשף בלית ברירה במשך 20 דקות, אז מבחינתך אפשר בכיף להכפיל את הזמן הזה ויותר. בעיני כאמור, רעיון מטומטם ושאלה קטנרנית שמגיעה מתוך אג'נדה.
בזאת מבחינתי הסתיים הדיון בתת-השרשור הזה.
כי לקורונה זה לא משנה באיזה מקום סגור אתה נפגש עם אחד שיש לו את הוירוס.

נזכרים בכך שעל-פי הכללים הבעיה היא בהימצאות של למעלה מ15-20 דקות באותו מקום סגור וכו', מבינים שאין שום בעיה, גם לא אם התוקפים הפבלוביים נורא חזק מנסים למצוא אחת, נותנים למסכן ללכת לשירותים בהנחה שרוב אלו שעושים זאת לא זקוקים ליותר מרבע שעה, וממשיכים הלאה בחיים.

אכן. נסה למצוא משהו קצת יותר משמעותי מהשטויות האלה.
עזוב,הפרשנוניות וההסברים מזכירים את הדת אצלנו.

צריך את הרבנים שיסבירו מה כן ומה לא.

סתם פשרה עם המציאות(כמו תחום שבת) אין לזה קשר עם היגיון "מגיפתי".

Harrington

Well-known member
מנהל
עזוב,הפרשנוניות וההסברים מזכירים את הדת אצלנו.

צריך את הרבנים שיסבירו מה כן ומה לא.

סתם פשרה עם המציאות(כמו תחום שבת) אין לזה קשר עם היגיון "מגיפתי".
אין שום צורך מיוחד בפרשנויות והסברים. הדברים הגיוניים ובסיסיים. רק כשמישהו מתעקש להקשות ברמת גן, יש צורך במענה לשיפור הרגשתו.

דיברגנט חדש

Well-known member
נזכרים בכך שעל-פי הכללים הבעיה היא בהימצאות של למעלה מ15-20 דקות באותו מקום סגור וכו', מבינים שאין שום בעיה, גם לא אם התוקפים הפבלוביים נורא חזק מנסים למצוא אחת
אם זה היה כך, למה בהליכה מחייבים מסכה כאשר מפגש שלך עם מישהו הוא פחות מ-5 שניות?

AVIKO13

Well-known member
לפי החוק היבש : הוא לא יכול להיכנס .
אל תתווכחו איתי על אסטתיקה והיגיון, זה מה שמשתמע.
לא מחוסנים יכולים להיות בשטחים פתוחים בלבד .

אבל תעזבו.
הדבר היחיד שחשוב עכשיו בעסקים זה כמה שיותר כסף
לא תהיה אכיפה .
מה נראה לכם ?
שבאמצע יום עבודה במסעדה יגיעו שוטרים ?
( אולי כמו תמיד ייפלו על שתיים שלוש מסעדות תל אביביות מפונפנות
בשביל הפקה פקה בתקשורת, למשל לתקוע את חיים כהן ולנוח ).

נראה לכם שלא ייתנו לי לאכול במסעדה כי אין לי תעודת חיסון ?

אני מחוסן ולא אלך כי ברור מה יילך שם
ואם אלך, אשב רק בחוץ, אפילו שאני מחוסן.

AVIKO13

Well-known member

תתעוררו ההנחיות(מילה יפה לחוקים דיקטטורים) הן פוליטיות לא רפואיות.

הגיע הזמן שתבינו את זה.

אם אני רץ ליד מישהו זה בסדר אבל אם אני הולך לידו עם קפקפים בלי מסיכה זה לא בסדר.

רק מהשטות הזאת לבד אפשר להבין שהכל פארסה.
זה מזכיר לי בדיחה על שר האוצר שנכנס למסעדה רומנית...

זה מזכיר לי בדיחה על שר האוצר שנכנס למסעדה רומנית...
"שר האוצר נכנס למסעדה רומנית אוכל צ'ורבה פתאום בא שר הפנים שואל אותו כמה אז שר אוצר אומר לו 7 אז שר הפנים שואל אותו מה 7 אז שר אוצר אומר לו מה כמה. "

שמעתי את הבדיחה שהייתי קטן ולא ממש הבנתי.

רק היום אני מבין אותה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הגאונים במשרד הבריאות לא חשבו על אפשרות כזאת :ROFLMAO:
ברור, המגפה לא קיימת בתוך פח נוסע, רק במקומות עבודה שכל אחד נמצא לרוב בעמדה שלו.
אם אתה לא סוגר הכל, זה שווה כקליפת השום, מה גם שהחיסונים שווים לתחת כמו בדוגמה של בית האבות שחלו 12 קשישים מתוך 30 שהיו בחשיפה עם חולה מאומת, קרי 40% יעילות בלבד ולא מה הוצהר.

רוב הזמן נח

Well-known member
יש את קהילת הכושים העבריים. עכשיו שינו את שמם לקהילת העבריים. הם חיים בסגנון טיבעי והם גם טבעונים. והם כמובן לא רוצים להתחסן. אז המדינה ניסתה לשכנע אותם להתחסן ולא הצליחה :cool:

למעלה