מה עושים בחנוכה ?

dafgol

New member
מה עושים בחנוכה ? ../images/Emo213.gif

חוץ מפסטיבלים למיניהם איך מתכננים להפעיל את הילדים
אני מניחה שאצטייד "מבעוד מועד" בדפי צביעה למכביר, ניפגש עם חברים, ניסע אולי לסבאסבתא ונטייל בסביבה הקרובה לנו. מחפשת רעיונות למשחקים בבית לילד בן 5 ולזאטוט בן שנתיים.... אוי אני מחכה כבר שיגיעו לגיל שנוכל לשבת על השטיח בסלון ולשחק מונופול ומשחקי קופסא , כמו שאצלי בבית עשינו בילדותי.....

litzuf

New member
אצלינו בחנוכה יש בעיה...

כי אני והבעל עובדים... ככה יוצא שחצי יום הילדים בבית לבד וחצי יום שנשאר... מחפשים מה לעשות... הם כבר גדולים לדפי צביעה... הילד כבר הולך לחברים... אולי את צופית נשלח כמה ימים לסבתא... או שנלך לקניונים למיניהם... בטח יהיו הופעות

אני רוצה להמליץ על טיול שאנחנו נוהגים לעשות

מידי שנה בחנוכה. והוא סיור חנוכיות בירושלים. כל פעם באיזור אחר בירושלים. בשנה שעברה היינו בשכונת נחלאות היה סיור מרתק. אפילו הוזמנו לאחד הבתים להדלקת נרות באופן ספונטאני. וסיימנו בהדלקת נרות בכותל. רק אל תשכחו להתלבש חם כי בירושלים ממש קר בערב!

1במיה

New member
דפגול תקני מונופול צעיר רוני עוד לא בת 6

והיא מתה על זה. אולי טאקי?! תסבירי לו את העיקרון במשחק על המחשב ואז תעברו ללייב.

1במיה

New member
אה ומה לעשות עם רZ בזמן הזה?! לקשור אותו

כדי שלא יקח את הקלפים/כסף/חיילים (
כמובן למי שלא מכיר אותי...)

dafgol

New member
שטוטה מונופול צעיר ?

הנה נתת לי רעיון ...מה לבקש מתנת יומולדת לברי מאמא של גולן ...במקום שתקנה עוד פיג'מה בדוגמא שמתאימה לבנות ו\או בגדים שיתאימו לו לבר מצווה
בערך....

שרונית28

New member
אחלה של משחק עומר קיבל עכשיו ביום ההולדת

וזה להיט אצלנו הבסיס של המונופול הוא לונה פארק קונים מתקנים, אנחנו משחקים שעות עם עומר.

dafgol

New member
נשמע מגניב ולעניין

מה המחיר של משחק כזה? כנראה שאבקש את זה כמתנת יומולדת לברי בחודש הבא.....

טוב אנחנו ספונטנים..........

החלטה של רגע אחרון. צץ רעיון, מייד אורזים מזוודות ונוסעים. הכייף גם זה הכנת הסופגניות עם הילדים. ואצלינו יש את הסופגניות של האיטלקים, את הבצק מכינים במכונה, כך שכל ילד בתורו מסובב את המכונה עד שנוצר הבצק. ואז כולם ביחד יוצרים קשר מהבצק והופ לטיגון. זה כבר מעביר שעות ביחד.

חנוכה עוד רחוק, אז תכניות בנתיים אין, אבל

מה שבטוח שאני לא אלך עם הילדים לפסטיגל, טוב שיגיע החג אני אעדכן מה נעשה כבר.

אחלה תהנו, אני אסביר למה אני

לא אוהבת את ההפקה של הפסטיגל, כי קודם כל אין בה תכנים ומסרים שילדים צעירים כמו שלי יכולים ללמוד ממנה, המחירים בשמיים ואני לא מבינה למה? בעצם כן בגלל כל הכוכבים שמופיעים שם, לילדים שלי כרגע זה לא מדבר, אנחנו אוהבים יותר הצגות בהפקות קטנות ועדיף עם מינימום כסף.

אני מעולם לא לקחתי אותם..........

זה לא עיניין אותם, אבל כשיוצא הדיסק הקטנה רואה, ככה קשה לה לשבת לצפות, היא קופצנית.

dafgol

New member
../images/Emo45.gif מסכימה איתך ועם טינטין

בגיל שלנו זה חסר טעם, גם המחיר גם ההמולה והם צעירים לזה..... מעדיפה ללכת להצגות או למקומות פחות סואנים והומים. תמיד יש
של פסטיגל ותמיד יש שידורים חוזרים ב
חודש אחרי

litzuf

New member
בדיסק.. הם מחסירים המון קטעים יפים..

ומי שהיה מאוד מתאכזב שדווקא הקטעים היפים יורדים מהחלק השני של הפסטיגל... הם מקצרים המון...

litzuf

New member
ברור... אצלי הם כבר גדולים...

ולא מוותרים על זה... רכשנו דרך אגד ארבעה כרטיסים במחיר של שניים... שזה גם לא זול.

מסכימה איתך בהחלט! גם אני אף פעם לא הלכתי עם

ילדי לפסטיגלים השונים. זה תמיד נשמע לי כל כך ירוד ורדוד... אני מעדיפה ללכת להצגה טובה שיש בה מסר ולא לפסטיגל.

למעלה