מה עושים עם הילד ?

אביבתי

New member
מה עושים עם הילד ?

לפני כשבועיים היתה לבני הבכור יום הולדת 9. באופן מפתיע הוא לא ביקש מתנה, אלא יום טיול משוגע ! האמת - לא ממש ידעתי מה לעשות עם זה. אבל בסוף באה לי הברקה שאולי תוכל להיות נחמדה גם לאחרים. עלינו רק אני, הוא והאוטו ועליו 2 זוגות אופניים למשגב עם (ישנו בצימרים פשוטים,נקיים ומקסימים שנקראים גל בנוף, אבל זה לא קשור) למחרת בבוקר ירדנו באופניים את הירידות עד הבניאס, טיילנו, קפאנו במיים, אכלנו במסעדה (מסעדה בשם פוקצ'ה שהסכימה גם לשמור על האופניים שלנו בחצר) ובסוף העלים של הצימר אסף אותנו חזרה לצימר. למחרת אספנו את האופניים ונסענו הביתה היה פשוט מעולה !! מומלץ !

dafgol

New member
איזה יופי של רעיון

ועוד יותר יופי - זמן האיכות ביחד
אני מאוד משתדלת לתת זמן איכות לכל אחד מהבנים גם בנפרד. הגדול שלי (8) משוגע על כדורסל, מתאמן פעמיים בשבוע + בסופי שבוע משחק עם חברים, שבוע שעבר הלכנו - כבודו ואנוכי למשחק ליגה , שבמקרה המאמן שלו משחק באחת הקבוצות וכמובן שגם ניצחנו
, גם הבן וגם אני פריקים של כדורסל והחלטנו שלפחות פעם בחודש שניינו נלך ביחד למשחק
חוויה מיוחדת מהנה כייפית והיא רק של שניינו
אבא נשאר עם הג'וניור הצעיר בבית, אנחנו במשחק - זמן איכות והנאה צרופה. מצטרפת להמלצה
למצוא את הזמן למרות הלו"ז המטורף שלנו ולתת את כל תשומת הלב וזמן האיכות , זה לא תמיד יקר בכסף...אבל יקר מפז, גם לילדים וגם לנו.

S r 35

New member
קודם כל מזל טוב לילד ../images/Emo65.gif

והרעיון נפלא אני בטוחה שזה יהיה יומולדת שהוא לא ישכח.

למעלה