מה עושים עם שירי הקדם אחרי שנגמר

oren*

New member
מה עושים עם שירי הקדם אחרי שנגמר

האירוויזיון? יש שירי קדם ארוויזיון בישראל שהפכו ללהיטים בפני עצמם? מה עם לילה טוב אירופה של דנה אינטרנשיונל? ארטיק מסטיק שוקולד בננה של צביקה פיק? כל המתחרים שהפסידו מול להקת פינג פונג? בטח יש שם יצירות, מדוע לא משמיעים אותן לציבור?

איליה.

New member
מה זאת אומרת לא משמיעים???

יש המון שירי קדם שהפכו ללהיטים! הכי גדולים שאני חושב עליהם כרגע - ולנטינו, לעולם בעקבות השמש, הלוואי, שביל הבריחה, מישהו, בחלום, זודיאק. אלה שירים כל כך ידועים, ולגבי רובם אפילו לא ידעתי שהם מהקדם עד שראיתי אותם באתר של הקדמים.

איליה.

New member
מה זאת אומרת לא משמיעים???

יש המון שירי קדם שהפכו ללהיטים! הכי גדולים שאני חושב עליהם כרגע - ולנטינו, לעולם בעקבות השמש, הלוואי, שביל הבריחה, מישהו, בחלום, זודיאק. אלה שירים כל כך ידועים, ולגבי רובם אפילו לא ידעתי שהם מהקדם עד שראיתי אותם באתר של הקדמים.

איליה.

New member
מצטער, שוב תקלה. ואם התכוונת ל-2001

אז כנראה שלא היו שירים ב-2001 ששווים השמעה. לדעתי דווקא היו כמה, אבל תראה, זאת כבר החלטה של תחנות הרדיו. לגבי 2000, אני לא חושב שמישהו פירסם בכלל מי השירים שהשתתפו בבחירה.

חיננית

New member
ב-2000לא היה קדם ,נבחר שמיייח ../images/Emo9.gif

מתוך כ100 שירים. אני זוכרת שאביהוא מדינה התרגז ששירה של רווית יוספי אחייניתה של עופרה חזה לא נבחר.דיבר על זה בטלויזיה שהיתה אפליה מתקנת לפינגפונג כי בשופטים היו חבריוועמיתיו לעיתון מעריב של גיאגיא מפינג פונג כמו גל אוחובסקי.

אייל_18

New member
ב 2001 השירים לא יצאו בדיסק

...וכמעט לאף אחד מהמתמודדים לא היה חוזה רציני שאיפשר להם השמעה ברדיו. אז הם גם לא הגיעו לרדיו.

ביג דיל

New member
יש לי דיסק כזה!!! ../images/Emo47.gif

הצלחתי לשים את ידי על דיסק צרוב הכולל את כל שירי קדם 2001. מי שרוצה, מוזמן לצרוב לעצמו עותק. תכתבו למייל שלי, ואני אשמח לשלוח עותק.

רוייקו

New member
כפרה, אפשר לעשות איתך דיל ???

אהבתי כמה שירים מהקדם האחרון. יש לך אותם באיכות טובה ?? צור איתי קשר בדואל, פליז...

אהוד_

New member
מה עושים איתם?!!

היום, בארץ שכל הזמרים מוכרים כמה מאות אלפי עותקים אוף אחד לא נפגע מתעשיית הזיופים, כל הזמרים מחכים בתור להופעה בקדם, אפילו שהם לא צריכים הופעה בטלוויזיה (כי הם מוכרים...ה מ ו ן!!!) תחנות הרדיו צוחקות על השירים ועושים טובה לצאלה אחרק ומשמיעים אותה פעם או פעמיים...ואחרי כמה ימים שוחכים שהם גם צחקו על הקדם הטלוויזיה שמארגנת מתנ"ס קדם אירוויזיון 2001 נותנת לזמרים תנאים...(כן, בטח!) ומארגנת מופע שלא נופל מהקדמים המושקעים של רוב מדינות אירופה...אל תשכחו שהם דאגו לארגן דיסק עם השירים, נו...לפחות לי יש אחד כזה! אהוד

למעלה