מה עושים?

Crema86

New member
מה עושים?

לפני 9 חודשים השתתפתי בתחרות יופי מקומית שהגעתי אליה דרך לקוח קבוע בתחנת דלק שעבדתי בה.
תמיד היה לי בעיית עודף משקל . הוא תמיד אמר לי שאני יפה ואמרתי לו כזה בצחוק שאני רוצה גם להשתתף בתחרויות יופי שהוא מפיק. הוא צחק עליי ואמר את צוחקת עליי נכון? לא הבנתי אם הכוונה שאני לא מספיק יפה לדעתו לתחרות או כי אני עם עודף משקל.
בלי קשר אליו עשיתי דיאטה ואז הוא ראה אותי ונדהם.
ככה יצא שהשתתפתי בתחרות יופי.
בהתחלה בשלב שהוא היה אוסף בנות הוא אמר לי שאם אני יהיה רצינית הוא יבטיח לי לזכות אבל לא מבטיח איזה מקום.
הוא סיפר לי שאתיופית שזכתה שנה לפני הוא זה שקבע והיא ידעה מראש.
ככה גם מתדלקת רוסיה שעבדה אצלינו לפני 3 שנים . היא בעצמה סיפרה שהוא הבטיח לה וקיים והיא זכתה מקום ראשון למרות שהיא לא ממש יפה לדעתי (ואני לא אומרת את זה מקנאה כי אני יודעת לפרגן לבנות יפות)
באמת שננתי מעצמי מעל ומעבר לפני התחרות.
הייתי מגיעה לכל החזרות בעוד רואה בנות סביבי באות והולכות.
הבעייה שלי הייתה שאיך שעליתי על העקבים אני מודה !! הלכתי גרוע !!
הוא שם את היד על המצח בזמן החזרות המתקדומות והבנתי משפת הגוף שלו שהוא מזועזע מאיך שאני הולכת . כל פעם היה זורק הערות שאני הולכת מהר מדי , שרואים לי את הבטן ושאני יכניס .., ושאני הולכת כמו זקנה עם גב כפוף.
הוא כמעט העיף אותי מהתחרות אבל המזכירה שלו נלחמה עליי.
היא התקשרה אלי ואמרה שעליי היא לא מוותרת ונתנה לי טיפים איך לתרגל הליכה בבית.
לקראת התחרות פניתי אליו עם הרצון שלי לזכות כמו שאמר לי ממש בהתחלה שהוא זה שקובע הכל אבל הוא פתאום בא לי ביציאה שהוא לא מחליט כלום .
כשהגיעה התחרות עצמה פיקששתי ומרוב הלחץ והתרגשות אומנם עשיתי פוזות עם הגוף להראות נוכחות אבל עדיין הלכתי מהר מדי .
בסוף לא זכיתי
ידעתי מראש לפי התיאורים שלו שתמיד ערבייה תנצח בגלל פוליטיקה ואכן היא זכתה מקום שלישי
גם אתיופית זכתה מקום 5 אחרון וגם נראה לי בלי קשר לאיך שהיא נראית היא הייתה זוכה בגלל שהיא אתיופית וכל אתיופית זוכה.
היתה שם גם עוד מישהי שהלכה מדהים וגם לה הגיע לזכות וגם לזאת שזכתה מקום ראשון
אני מרגישה פספוס..
מאז התחרות עליתי בחזרה 20 קג
מאז כל פעם היו לי מחשבות על התחרות על ההליכה הגרועה ואמרתי לעצמי שהשנה אני רוצה להשתתף .
השנה אני אומרת לעצמי יהיה אחרת. אני לא יכולה להיות בטוחה שאני זוכה כי לא אני מחליטה אלא הוא (ולא השופטים)
אבל אני יודעת שדווקה ממקום של נסיון אני יכולה להשתפר..
פניתי אליו לפני שבועיים וגם לפני זה אמרתי לו אחרי שהתחרות הסתיימה שאני רוצה להשתתף שוב. הוא אמר שסדרך כלל לא נותנים לאותה בחורה להשתתף אבל הוא מחליט ואין לו בעייה
אלא שפניתי אליו בפייס לגבי מתי יתחילו החזרות והוא אמר ש3 חודשים לפני תחרות יפורסם בעיתון על האודישנים.
הרגשתי שהוא לא רציני והתחלתי לחשוש.
כאילו מה עיתון עכשיו שיש לי אותו..
שלחתי לו עוד הודעות שאני רצינית ושאני יוכיח לו . בהתחלה הוא התעלם אבל אז הוא אמר לי שהוא לא יכול לדבר איתי יותר מדי שזה בניגוד לחוקים של תחרות. על איזה חוקים הוא מדבר אם הוא זה שקובע הכל וגם הודה לי בהתחלה כשכן חשב לקחת אותי כאופציה לזכות (אחרת בשביל מה לחשוף בפניי את האמת )
הוא רשם לי תמתיני כמו כולם וביקש לא ללוח לו אסאסים.
ההודעה שלו עוד יותר הלחיצה אותי ופניתי לאותה המזכירה שדלו שבזכותה נשארתי בתחרות לפני שנה
אמרתי לה שאני יודעת שהחזרות מתחילות חודשיים לפני התחרות
היא אמרה לי שהיא תדע מה קורה היא תיידע אותי והיא לא יודעת אם היא מתכוונת לעבוד אצלו.
היא אמרה שזה מאוד יפה מצידי שאני רוצה לרזות לתחרות אבל בלי קשר לתחרות אני אמורה לשמור על משקל מסויים.
היא אמרה לי שתחרות תתקקקים בערך באותו תאריך ,
בשבילי זה לחץ שזה עוד חודשיים ואני שוקלת 80

חשבתי להרשם לסדנא מיוחדת לעיצוב הגוף שראיתי מלא הצלחות אבל זה די יקר אבל אני לא רואה בעיניים
שאלתי אותה איך זה עובד והיא אמרה לי יומיים בשבוע למשך 3 חודשיםאלא ימים קבועים
ממש נלחצתי אני עובדת כקופאית
בניגוד לעבודה הקודמת שעם כל הרע בקטע הזה היה לי מתי שרציתי כאן אין את זה
יש מלא קופאיות שבאות והולכות.
לא מקבלים אצלינו סטודנטים.
יש מישהי שכן לומדת פעמיים בשבוע והיא ביקשה להתחשב בה .
בהתחלה התחשבו בה אבל הנה היא פנתה אלי לפני שבוע ואמרה ששוב שמו אותה מתי שהם רותים למרות שזה לא מסתדר לה עם הלימודים.
כמובן שהחלפתי אותה
אני מפחדת שלא יתחשבו בי ואפילו יפטרו. לא רוצה להיות תלוייה בבנות אחרות. אין לי שם חברות
מה עושיםן?

למעלה