מה עם דרבוקה?

גרי רשף

New member
מה עם דרבוקה?../images/Emo22.gif

קודם כל- מזל טוב לפורום החדש! אני עצמי נמנה על מנהליו של פורום מוזיקה עברית ישנה וגם חדשה, שמח על כל פורום חדש, ואם זה מתחום המוזיקה אז כפליים.. בשנה האחרונה השתתפתי בחוג דרבוקה בחיפה, וקיבלתי מעט יסודות. הלכתי כמה פעמים בקיץ למעגל מתופפים שהתארגן בקרית טבעון, ואשמח להיות בקשר עם עוד אנשים שזה מעניין אותם: אני לא מקצוען ובטח שלא חולם על קריירה, פשוט בשביל הכיף..

danezeq

Member
דרבוקה מתקבלת בברכה!

אני כבר יכול להגיד לך שאני מכיר מישהו שייכנס לכאן רק בעיניין דרבוקה

Secular

New member
דניאל,

ברכות על הפורום החדש
, אבל רציתי לומר שעדיין לא קיבלתי את התשובה לאי-מייל בבוקר. עמרי

meloD

New member
אני ועוד שני ...

חברים יש לנו טרבוקות ונשמח להשתתף באיזה מעגל טרבוקות

גרי רשף

New member
נראה לי שהמעגל בחופשת חורף../images/Emo22.gif

קר בחוץ וכל האנרגיות המשותפות (
) לא עוזרות. כשזה יתחדש אקפיד לפרסם כאן הודעה..

Kodak997

New member
דרבוקה זה אחלה ../images/Emo79.gif

אני אישית חולה על מעגלי מתופפים, כלי הקשה ברזילאים, אפריקאים מזרחיים ובכלל כל מה שקשור לזה. אני חושב שהפורום נקרא "מתופפים" ולא "תופים" כי הוא עוסק גם בזה. שנה שעברה השתתפתי באיזושהי סדנת כלי הקשה במקום בו אני לומד תופים והיה לי ממש כיף ומעניין. משום מה אין ממש ביקוש לסדנה הזו השנה אז בעסה... אני אשמח להשתתף במעגלים כאלה

ffm

New member
פרטים

למישהיא שמתעניינת בקצב ותיפוף כגון זה שציינת, איפא אפשר ללמוד והאם אתה יודע על חוגים בערב באזור המרכז. תודה

Kodak997

New member
../images/Emo92.gif

שלום לך, אני לומד בקונסרבטוריון רמת השרון. נדמה לי שכרגע אין שם סדנא לכלי הקשה או איזשהו מעגל (אולי סדנת סלסה אבל אני לא בטוח)... יש לך ניסיון עם תופים? לומדת? נוח לך להגיע לרמת השרון?

HelloweeN

New member
אני גם למדתי שם עד לאחרונה..

למדתי שם שנתיים תמימות... עם ניר נקב. אח"כ למדתי כמה שיעורים עם המורה שהביאו במקומו, לא אהבתי אותו ועברתי לדיימונד בת"א.

Kodak997

New member
ניר נקב אדיר!

הוא היה זה שהעביר את הסדנת כלי הקשה וממש נהניתי איתו אחלה מתופף וגם בנאדם

danezeq

Member
אולי נזמין אותו לפורום? (ברצינות)

אתם כ"כ מסקרנים אותי! מי זה?

HP900PTW

New member
לא פגשתי אותו כבר שנה וחצי,

אבל יש לי את המספר טלפון שלו

HelloweeN

New member
הוא באמת אחלה!

למדתי איתו בשימחה רבה! הוא ממש ממש כלי ! וגם מתופף מעולה! כ"כ התבאסתי שהביאו את היואב הזה במקומו....... אז עזבתי ת´קונסרבטוריון.

קודם כל שלום לכולם ../images/Emo11.gif

רציתי להגיד שאני בעצמי מתופף דרבוקה מקצועי אני מנגן בערך כ 4 שנים ולמדתי הכל לבד וחוץ מזה אני מנגן גם על בוזוקי אז מי שרוצה גם לדבר איתי חוץ מזה המספר אי סי קיו שלי הוא 137257086

chinchila

New member
אני מקווה שאתם יודעים....

שלפחות שכשאין גשם כולם הולכים לחוף המתופפים בת"א מימין לדולפינריום.

למעלה