...מה פה קורה פה?

היויו

New member
...מה פה קורה פה?

חברים, איפה כולם?
אני לא נמצא פה הרבה, גם לא מגיב פה הרבה, אבל נראה שאפילו הקבועים כבר לא נמצאים כאן...
אולי תעלו קצת סרטונים של פלור? קצת ביקורות?
איפה ניתוחי השירים שנהגנו לעשות פעם?
איפה כל הפינות? לאן הכל נעלם?
אני באמת לא רוצה לראות את הפורום הזה מתכווץ לכדי קומונה, כמו שקרה לאפיקה, ווית'ין ופורום מטאל הכביר שגם הוא נסגר בקול ענות חלושה לפני חודש

חרא מדינה. אפילו פורום מטאל לא מצליח להחזיק פה מעמד...

shirlapes

New member
בנימה פסימית וכללית יותר:

אני חושבת שז'אנר הפורומים נחלש באופן כללי... לכן לא היה "דם חדש" בקהילות הללו. זה קורה גם "אצלנו" בגיימר.
הסיבה היא הפייסבוק.

אני אישית לא מצליחה להגיע אפילו ללשמוע את ההופעות שלהם עם פלור. לא, גרוע מזה: טרם האזנתי לאימג'-שקר כלשהו כמו שצריך.
והם לא הלהקה היחידה שיש לי "חומר להשלים".
למעשה, קניתי רק אלבום אחד מאז ספטמבר 2011 (כן, 11, לא 12) וגם לו לא האזנתי הרבה.
...גם בגלל עייפות ועומס, ואולי גם בגלל רוויה: אני כל היום שומעת צלילים, עד שאני מגיעה הביתה...אני רוצה להינות מהשקט.

היויו

New member
אני שומע מוסיקה כל היום

זה עוזר לי לעבוד (ADHD ANYONE?). אז אני כל הזמן מחפש פלייליסטים
חדשים ביוטיוב, הופעות וערוצים חדשים לשמוע, להרחיב את מאגר הלהקות שלי.

עם זאת אני מסכים שהז'אנר של הפורומים נחלש באופן כללי ולצערי זה כיהפייסבוק באמת מצליח לגנוב אותנו כלקוחות לכיוונו. זה לא כל כך מובן לי, כי FB היא פלטפורמה שמדשדשת כבר המון זמן באותו מקום וחוץ מאשר להוסיף פה ושם שטיקים חדשים במסווה של חדשנות, הם לא עושים שום דבר אמיתי.
או וול...

bachner1

New member
מסכים לגמרי עם הילה

הייתה פה תקופה ארוכה, של כמה שנים, שבה היו בפורום קבועים (שהלכו והתמעטו) ששמרו על הפורום חי ופתחו פינות וכאלה, ולא הצטרפו בכלל חדשים (אנשים שבאו לפה ופתחו הודעת הצטרפות ונעלמו אחרי כמה ימים לא ממש נחשבים). לאט לאט אנשים איבדו עניין ועזבו למחוזות חדשים ופעילים יותר (=פייסבוק), עד שכבר נשאר רק הגרעין הקשה שנכנס לפורום באופן קבוע כבר הרבה שנים. היו נסיונות ראויים לשבח של זוהר לנסות להחיות קצת כאן, אבל אני חושב לצערי שזה כבר מעבר לתקנה. יש כאן פעילות רק כשיש התפתחויות נייטווישיות דרמטיות.

ברמה האישית, כאב לי לראות את הפורום הולך ומידלדל ומאבד את מעמדו כפורום חברתי שוקק. אבל באמת שהקבוצות והדפים בפייסבוק הפכו את הפורומים לנחלת העבר, לפחות מבחינת פורומים של להקות ומוזיקה. מה גם שנייטוויש כבר השאירו את החותם שלהם עליי ויש גבול לכמה אפשר להמשיך לדון רק במה שהיא היום אחת מרשימה גדולה מאוד של להקות שאני אוהב. נייטוויש היא עדיין הלהקה האהובה עליי, והיא הכניסה אותי למטאל, אבל בכל זאת יש לה כמות מוגבלת של שירים וכבר שנים שאני לא שומע אותם יותר מדי, באופן טבעי. בפייסבוק אני חבר בקבוצות מוזיקליות יותר פעילות ויותר מגוונות מאשר רק להקה אחת, וזה בתכלס די מייתר את הפורום הזה

Brombit

New member
בסוף רק בתולי הפייסבוק יישארו בפורומים?

בסוף יהיה בתפוז פורום אחד, "אנשים שאין להם פייסבוק".
בעצם תמיד יישארו פורומים על נושאים רגישים, כמו חרדה חברתית / הורים לאוטיסטים / לסביות בארון...
אבל ל"סתם נושאים" כיפיים כמו מוזיקה, כנראה פחות :/

DCOW123

New member
מסכים עם הילה. ובנוסף,

אולי אם שם הפורום היה נהפך ל"סימפוני מטאל" והיה ראוי לשרשורים שקשורי בכל להקות הז'אנר, כמו אפיקה וויתין ונייטוויש, הוא היה צומח יותר.
פורום רק על נייטוויש לא מוצדק, מאחר והם כמעט ולא פעילים.

סתם כדרך אגב, לפי דעתי כל הז'אנר הזה הוא סוס מת.
הלהקות התחילו למחזר את עצמן, ומשהו באמת ענקי ומטורף לא יוצא מהן כבר כמעט עשור.
וויתין פנו לפופ, אפיקה כבר 3 אלבומים נשמעים אותו הדבר, נייטוויש לעולם הסאונדראקים, וכל השאר פשוט שקטות ומידי.
כבר שנים שלא היה "וואו"בתעשיה הזאת.
רק גורם לי להעריך יותר את 2002-2004 שפשוט היתה עמוסה באקשן.

bachner1

New member
אלא אם כן מחשיבים את Diablo Swing Orchestra

כסוג של סימפוניק מטאל... להקה חדשנית בטירוף.

Brombit

New member
אם ככה, אפשר להחשיב את To-Mera

כסוג של סימפוניק מטאל

יש להם דברים סימפוניים

Brombit

New member
אני בעד הרחבת הכותרת :)

או, פורום "אנשים שאוהבים או אהבו פעם מטאל סימפוני, ועכשיו סתם בא להם לפטפט וירטואלית".

היויו

New member

מילא אם הייתי פעיל במיוחד פה, אבל מודה ומתוודה שגם אני לא פעיל פה במיוחד, ממיליון ואחת סיבות.
אני פעיל בפורומים אחרים, אני בהמון דברים בפייסבוק, אני עובד לא מעט, יש לי משפחה לדאוג לה (בכל זאת), אני משתדל לפנק את עצמי ברכיבה דו שבועית לפחות... הרבה השתנה ב... 6 שנים שאני פה?
לגבי השם... תראו, אם פורום "מטאל" נסגר, אני לא יודע עד כמה "סימפוני מטאל" ישנה את גורלו של הפורום (להזכירכם, פאוור מטאל נסגר לפני כמה שנים כבר).

shirlapes

New member
אבל, בן אדם, כולם מכירים אותך

יש לך קשרים בכל פינה

פורומים זה דבר שהולך ומצטמצם בכלליות. זה עצוב, אבל היי, video killed the radio star וכו'.

כן אפשרי ומתאים לקיים פה דיונים גם בנושאי

להקות אחרות, במיוחד מאז שכל הפורומים הרלוונטים נסגרו...
זה גם היה קורה מדי פעם בתקופה שעוד הייתה פעילות, פשוט עכשיו אין פעילות בכללי.
אבל זה בהחלט אפשרי ומבורך.

Fairywitch

New member
גם אני בעד "סימפוניק מטאל"

אולי שווה לדבר עם הנהלת הפורומים, זוהר

מניסיוני הם לא אוהבים שמות כלליים לפורמים, אבל אולי במקרה הזה דווקא כדאי.

כרגע אם מחפשים משהו כזה בתפוז פורומים,

זה נותן את הפורום כתוצאה. כך שאם מישהו מחפש פורום בנושא מטאל או מטאל סימפוני או הרבה דברים אחרים רלוונטים, הוא יוכל להגיע לפה.

DCOW123

New member
הוא יראה "נייטוויש".

ואם הנושא הזה לא רלוונטי לו? הוא ילך.

למעלה