מה קורה אירופה? והאם זה הסוף של גבולות פתוחים?

MayFebruar

New member
מה קורה אירופה? והאם זה הסוף של גבולות פתוחים?

בזמן האחרון יש תחושה שאירופה בבלאגן, גם בגלל המהגרים וגם בגלל הפיגועים בפריז. מה יהיה?

בלגים, מה שלומכם? והאם הוסר העוצר מבריסל? (היו הרבה כתבות על העוצר, אבל לא אם הוא הוסר.)

כבר כמה זמן יש דיבורים על הגבולות הפתוחים כאן בנורבגיה ושאולי תתחיל ביקורת גבולות. בסופ"ש האחרון היינו בקניות בשבדיה ולקחנו את הדרכונים שלנו (מה שלא עשינו מעולם לפני כן בנסיעות לשבדיה), אבל לא היתה ביקורת. אבל היום פורסם שממחר דרכון חובה לכל הנוסעים מחוץ לנורבגיה בשל הגברת ביקורת הגבולות...
מה המצב בארץ מגוריכם? האם יש דיונים על הגבולות הפתוחים? ומה דעתכם?

ושיהיה לכולם המשך שבוע רגוע.

forglemmigej

New member
בודקים מי שנראה מדאעש או קבוצה עוינת אחרת

אני חושבת שלמשטרת הגבולות יש מעין פרופיל כמו שיש לאלו בארץ שעוצרים ערבים לפני שהם עולים למטוס, אם הבן אדם נראה חשוד הולכים לבדוק לו טביעת אצבע , הערב הראו בחדשות הדניות שהשבדים שולחים בחזרה כאלו שהגיעו בלי מסמכים מזהים בחזרה לדנמרק ונראה לי שהדנים ישלחו בחזרה לגרמניה וכן הלאה, ברגע שמתחילים לרשום מישהו צריך גם לדאוג לו אז כל מדינה מגלגלת אותם לזו שהגיעו ממנה ראשונים והראשונה היא טורקיה כמובן .לא נראה לי ששנגן יגמר רק צריך להחליט כמו שעושים בארץ נהדרת שלא בודקים סטטוס של אף אחד ואז הוא יכול לחפש בסיבוב איך לעשות איחוד משפחות

MayFebruar

New member
בנתיים הנורבגים והרוסים משחקים פינג פונג

עם המהגרים שמגיעים לצפון הרחוק מאוד.

forglemmigej

New member
ראיתי גם את הנושא

אי אפשר לעבור את הגבול עם רכב אבל אפשר עם אופניים ,אז הם קונים אופניים ברוסיה ועוברים בעזרתם חחחחח

republik

New member
בממלכה המאוחדת גם כך מעולם לא היו גבולות פתוחים

אבל מבחינת שגרה וזה, אין שום תחושה של משהו שונה.
אבל אני גר בעיר פריפריאלית שאין סיכוי שיקרה בה משהו.

TrigATUSA

New member
אין השפעה ביום יום

אבל הסקרים התחילו להראות רוב לתומכי הפרישה מה EU בבריטניה, מה שמאוד מאוד מדאיג

למעלה