מה קורה אנשים????

ק ר ח

New member
מה קורה אנשים????

האם הכל טוב??? אני מזמין אתכם לבוא ביום העצמאות ואני הולך להשתתף בבאטלים שם כנראה אני מקווה שיהיה טוב חוץ מזה ביום שישי הקרוב הופעה של איאם בג'ה פאן ומלה אחרונה:כבוד על לטובא ג'אניאן!!!!!!! יהיה טוב,אחים!!!!!!!!!!

טאו1

New member
אז באמת שוב תזכורת, מחר איאם בהופעה

מועדון הג'ה פן מ 23:00 קומפורט 11 ת"א רגאיי / דאנס הול מקורי בעברית על התקליטים RUDE BOY SOUND מסיבה לתוך הלילה !! nuff respect to all dem black music promoters

ק ר ח

New member
הקפצההההההה

מה קורה אחים שלי תפוזים?איזה כיף,אני בבית ואחי סוף סוף סידר ת'אינטרנט אז חזרתי לכתוב בפורום,למי שלא מכיר אותי אני עדי כהן(קרח)נעים מאד,ואם כבר הקפצה אזז אני מקפיץ: יום העצמאות-מי שיבוא לאילת יוכל להיות בהופעה של פישי,אני עדיין לא יודע איפה,פרטים בהמשך אבל למרבה הצער אני לא אהיה שם כי כנראה אני אהיה בג'י ספוט ביום העצמאות ואשתתף בבאטלים,כנראה.... וחוץ מזה להקת איאם יום שישי הקרוב בג'ה פאן פלורנטין קונפורט 11 ת"א מי שלא בא הוא לא יודע מה זה פאנאן מעולה פלוס
!!!! ק.ר.ח

hyper active

New member
נשמע חביב

אפשר עוד פרטים בבקשה? מחיר, גילאים, כמה אנשים משוער שירצחו במקום, כמה יקבלו התקפי אסטמה לא צפויים, מי אלה איאם בתור אחת שהצבא מחק לה כל קשר עם החיים שבחוץ וצריכה "קצת" השלמת פערים וכל מיני דברים רלוונטים אחרים שאני אמורה לדעת עליהם?

טאו1

New member
היי היפראקטיבית, להקת איאם -

מנגנים רגאיי/דאנס הול מקורי בעברית עוד פרטים באתר ! כבוד

למעלה