מה קורה ל"תפוז" שיש קשיים להכנס ...

• פותח הנושא gen1
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
יא חביבי, אצלי האורחים לא עובדים../images/Emo6.gif

אני מוכן לבוא אליך הביתה, לאכול
על חשבונך (בשר, בשר....חה-חה-חה) ולשדרג לך את המחשב שלך ב- 1000 ש"ח כך שאחרי השדרוג שלי המחשב שלך יהיה המרצדס של המחשבים בבית-שמש. שלח לי מפרט טכני מדוייק של כל המחשב ואני אביא איתי את כל החלקים שצריך. שעתיים ויש לך מטוס על בבית ! תפסיק להתבכיין ולך לשוק הקצבים להביא נתח סינטה יא סום-סום !!!!!!! אם תרצה - אני אפרק לך את המחשב לגורמים ואבנה לך בשעתיים הכל מחדש ! עלי ! (אפשר באחת השבתות).
יא חביבי, אצלי האורחים לא עובדים

חוץ מזה , שכחת שאני מגדל MCSE צמוד אליי ?
תגיע ! הבשר על המנגל

להביא לך את VISTA ULTIMATE להתקנה??

יא חביבי, אצלי האורחים לא עובדים

חוץ מזה , שכחת שאני מגדל MCSE צמוד אליי ?
תגיע ! הבשר על המנגל
להביא לך את VISTA ULTIMATE להתקנה??
15 דקות והתוכנה מותקנת ומוכנה לשימוש כאשר יחד עימה משאירים את XP כך שלא צריך לדאוג לשום גיבוי ולשום שינוי !!! הכל נשמר. רק העבודה על המחשב משתנה קצת לטובה..... שמעתי בשר ????? אל דאגה !!! יטופל !

אין חדש תחת השמש

הנה הקשר:
תנסה להפעיל פוטושופ בגרסה 5.5 על ויסטה ותקבל קריסת מחשב טוטאלית ! ויסטה דורש מינימום פוטושופ 7 או 8. תמיד יש קשר בין חומרה לתוכנה והם עושים לנו את זה בכוונה כדי להרויח עלינו !!!
אין חדש תחת השמש
תמיד זה ככה שעושים כל מיני התחכמויות כדי להוציא עוד כסף מהציבור שלמעשה אין לו ברירה, כי מי "שימשן א גיבר" שיילחם בגייטס? אז אני עובד עדיין עם מעבד תמלילים קיוטקסט 8 שהמפעל בקיבוץ דביר למרבית טימטומם נסגר ב-1999, אז מצאו בחלונות פטנט שלא אוכל לעבוד במעבד תמלילים אחר עם פונטים של חלונות, אז אני משתמש בפונטים של קיוטקסט (אותם פונטים רק שברשימת הפונטים הם בצבע אדום ולא כחול) ואין לי שום בעיה. יותר מזה. ל-HP היתה בשנת 1983 (שימו לב לתאריך) תוכנת גרפיקה מצויינת בשם גללרי שניתן באמצעותה לעשות דברים פנטסטיים כל זמן שאתה לא צריך האנשה, לפעולות פשוטות. מייקרוסופט חסמו את האפשרות הזו, אבל אני מידי פעם עובד איתה. פשוט יש לי תקליטור שאני מכניס לכונן ומבצע איתחול והוא מעלה לי את ה-"דוס" (לצעירים שישאלו מה זה? זו תוכנת ההפעלה הישנה של המחשבים) ואז אני יכול לעבוד בתוכנה בלי שום בעיה. היום אני עובד בעיקר בפוטושופ 5.5 אבל יש לי בכוננות גם את 7 בעברית אני פשוט לא משתמש בה כי היא כבדה יותר, ויש לי גם את גירסה 8 באנגלית שהבן קנה בסין ב-.....70 סנט. היום בכלל כל דבר שאתה קונה אתה צריך לשבת וללמוד אותו ואתה מקבל ספרים עבי-כרס ללמוד, ומזל שיותר ויותר מוצרים באים עם ספרות מתורגמת לעברית. ויש אנשים שמפחדים מכל הדברים הללו. אשתי לא מחליפה את המיקרו בטענה שאין כבר היום מיקרו יחד עם גריל אלא לחוד (כדי שתקנה שניים) הכל כי היא חוששת ללמוד על מכשיר חדש.

elians

New member
אני שדרגתי ל7 והבעיות נשארו

שדרג ל- IE7. לא אמורה להיות בעיה
עם הדפדפן החדש של חלונות. המהירות שלו גדלה לעומת הקודם והגלישה חלקה יותר.
וכמובן צצו כל מיני שגיאות מעצבנות.. שחזרתי לגרסה 6.0.28 הקבועה שלי לשנתיים האחרונות.

לבריאות אפי ! אני בכל-זאת מעדיף את

וכמובן צצו כל מיני שגיאות מעצבנות.. שחזרתי לגרסה 6.0.28 הקבועה שלי לשנתיים האחרונות.
לבריאות אפי ! אני בכל-זאת מעדיף את
7 ואין שום בעיה איתה. כל אחד וההעדפות שלו.

ארזS

New member
תרא מה זה...

שלום!מה הסיבה שיש קשיים קושיים גדולים מאוד ממש קושיים גדולים מאוד להכנס ל"תפוז" האתר מידי פעם נופל עד כדי כך תחזוקת האתר על הפנים שטכנאי חברות שירות אינטרנט מנסות את האתר הזה כאילו אם הצלחת לעלות ל"תפוז" תצליח לכל אתר קיים ,בקיצור"תפוז" מה קורה לכם ???????
תרא מה זה...
הודעה תמימה של יהודה על קשיים בגלישה ב
התפתחה לשירשורפלצת...
[וכל קשר לתחב''צ מקרי בהחלט]

ארזS

New member
../images/Emo93.gif תראו מה זה ....

שלום!מה הסיבה שיש קשיים קושיים גדולים מאוד ממש קושיים גדולים מאוד להכנס ל"תפוז" האתר מידי פעם נופל עד כדי כך תחזוקת האתר על הפנים שטכנאי חברות שירות אינטרנט מנסות את האתר הזה כאילו אם הצלחת לעלות ל"תפוז" תצליח לכל אתר קיים ,בקיצור"תפוז" מה קורה לכם ???????
תראו מה זה ....

מצב
הנושא נעול.
למעלה